Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
piggy 30.10.2003 u 14:32:54 profil autora
daklem, mala pomoć potrebita. ostalo mi negdje u podsvijesti da je već bilo govora o tome, al nemrem nać', pa ko želi, bit ću mu zahvalna. trebala bih info glede&u svezi izdavača,u smislu tko plaća piscima, koje su kuće oke,koga je bolje izbjegavat. zamolio me frend koji ima tako nekih namjera, a inače nije nepoznata faca,pa mu bed okolo se raspitivat..hvala unaprijed
dju 30.10.2003 u 16:12:14 profil autora
Piggy, ja znam ponešto o izdavačima, al ne bih gnjavila time na forumu, reci frendu nek mi se javi mailom, rado ću mu otkriti sve lijepo i nelijepo što sam osobno iskusila ili čula od pouzdanih ljudi.
Usput, da ne otvaram novu temu, javljam vam da
Naklada MD i Knjižnica Dugave organiziraju promociju Antologije hrvatske kratke priče "Goli grad", priređivača Krešimira Bagića, 3. studenog (ponedjeljak) 2003. u 18.30 u Knjižnici Dugave, Ulica sv. Mateja br. 7.
Na promociji će govoriti Stanislav Habjan ( pisac legendarne Nemoguće varijante, odn. autor priče Poštari lakog sna od kojeg je Daddy posudio naslov za pjesmu), Miljenko Jergović, Edo Popović, Krešimir Bagić, Roman Simić i Miroslav Mićanović

sadrzaj je izmijenio/la - dju u 30.10.2003 u 16:14:07
piggy 30.10.2003 u 21:48:04 profil autora
fala dju i kad si već spomenula, večeraske je na istom mjestu promociju imal' i edo p. uz verbalnu podršku branka č. meandar. i njega smo free reklamirali.
arhimed 31.10.2003 u 14:52:22 profil autora
može li mi neko objasniti kako se čitaju slamnigovi kvadrati tuge?
Filip 02.11.2003 u 21:31:17 profil autora
kad smo već kod antologije hrvatske kratke priče moram priznati da ima ODLIČNIH! dju, tenks za goli grad!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
dju 03.11.2003 u 20:41:47 profil autora
fils, i drugi put
tko ti je najbolji? ajd, baš me zanima.

arhi, baš sam, potaknuta tvojim pitanjem, gledala tu pjesmu. mislim da ideš vodoravno, redak po redak do kraja, ali nisam skroz sigurna. meni je, iskreno, u toj pjesmi najbolji naslov.
arhimed 04.11.2003 u 00:14:27 profil autora
i meni je najbolji naslov zato što ništa drugo ne razumijem e, jesi skužila da na jednom mjestu u pjesmi piše njegovo puno ime i prezime?
Filip 04.11.2003 u 02:25:30 profil autora
pa ne bih mogao izdvojiti jednu. super su mi habjan i popović. a najbolji naziv priče? hmm.. to već znate.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...