Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Grgila 30.10.2003 u 10:17:36 profil autora
Imam ga doma u divx-u i mrak je. Kak je opral gospona grmića i njegove borce za "slobodu" američkog naroda, nevjerojatno. Baš sam razmišljal da bi neko pametan u rvatskoj trebal snimit sličan dokumentarac o ovim debilnim političarima, onak da malo ljudi vide kakvi su oni ustvari. Pozdraf

zomri 30.10.2003 u 11:54:39 profil autora
jako dobar dokumentarac. mada se ispostavilo da je moore frizirao neke stvari u filmu kako bi imao upečatljiviju poruku što svakako umanjuje vrijednost filma (jer je ovo ipak dokumentarac). nije mu to trebalo...
ZeeK 30.10.2003 u 12:24:26 profil autora
pusku nije dobio odma, nego nakon 6 dana/tjedana (tako nekako) ma film mi je ok...mada bi me tu zanimalo jos dosta statistickih podataka.
gabette 30.10.2003 u 13:19:10 profil autora
em to, a i iznenadila sam se kad sam citala negdje njegovo vidjenje rata u yugi. sve je zbrckao.
ali svejedno masu toga sto kaze stoji.
ono sto me najvise veseli je sto planira svoj novi film u kojem prozvakava busha pustiti taman prije predsjednickih izbora u SADu.
he he.
Hadzo 05.11.2003 u 12:47:59 profil autora
Čovjek koji održi onakav govor na dodjeli Oscara mora biti na mjestu. Film još nisam vidio i samo čekam kad će se pojaviti na nekom pristojnom mediju tipa DVD, jer gledati divxove na laptopu od 14 inča prilično je traumatično iskustvo. A iz nekog razloga na poslu to ne smijem raditi. Vrag će ga znati zašto...
goldietrickz 05.11.2003 u 13:54:58 profil autora
moore je slican feral tribuneu iz najboljih dana.
provocira,pretjeruje,radi hiperbole,parabole,sve u cilju pomjeranja nekih stvari sa svojih stoljecima zacementiranih mjesta.to je "friziranje" koje ima cilj.naravno da mu se omakne i pokoja prava pravcata pogreska,nenamjerna,uvjeren sam.i film NIJE stopostotni dokumentarac kao sto nije nista cim se ovim covjek bavi,a bavi se sa dosta toga.
gledam evo i njegovu seriju "awful truth",citam "stupid white men" i svaki put sam sebi kazem:"Tip je legenda!".
je.imao je nekih provala o ratu na kosovu.iako...sto mi znamo o ratu na kosovu?!isto sto i o onom u iraku...

sadrzaj je izmijenio/la - goldietrickz u 05.11.2003 u 13:57:26
dulce 07.11.2003 u 10:28:21 profil autora
slazem se da nekad malo "falsificira" cinjenice u svoju korist, ali tip je definitivno naceo neke teme o kojima se naprosto nije pricalo u USA. upravo zbog koristenja ovakvih, mozda i ekstremnih metoda, cini mi se da je moore vise utjecao na javno misljenje od chomskog i kleinove npr. a da se ima puno toga mijenjat', vala ima.