Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
lollipop 27.10.2003 u 20:32:24 profil autora
buduci da se okupljamo iz razlicitih dijelova sveta, sta kazete da se nadjemo prije koncerta i ispodruzimo malo? npr. u 8 u nekom bircu, i kada bih poznavala mjesta na Jarunu, rekla bih vam i kojem. ali nemam pojma, pa neka kaze netko ko zna.
sorry sto ovo predlazem tako kasno, ali tek sad dođoh doma.
uglavnom, ko je za skupno sastajanje u 8 nek digne ruku u zrak (i napise nesto, da skuzimo da je digo ruku u zrak, al nek ju spusti ako mu je lakse pisat s dve ruke)
linda 27.10.2003 u 21:22:00 profil autora
ja ne znam da li cu uspjeti doci vec oko 8,ali bi vas rado sve vidjela unutra, tj upoznala one koje jos nisam:)
dju 28.10.2003 u 08:10:04 profil autora
nažalost, ja ne mogu ranije.
osim toga, preuzbuđena sam pred taj koncert, brine me kako će izgledat. da dođem ranije, vjerojatno bih na sve vas prenijela nervozu.
noćas sam sanjala prvo da opako kasnim na koncert, onda da je došlo užasno malo ljudi, pa da se Daddy u pol koncerta naljutio i prestao pjevat, pa je Vlado išao razgovarati s njim i koncert je nastavljen, al je Daddy tražio da svi izađu iz Aquariusa osim forumaša jer Pipsi žele svirat samo forumašima...
znam da nisam normalna. to je samo koncert.

što reče Cute, mogla bih si i ja glavu čekirat.
al nekad je lakše ne znati ime bolesti.
zumbula 28.10.2003 u 08:53:33 profil autora
Nemrem nikak.
lollipop 28.10.2003 u 10:12:35 profil autora
zanimljiv priedlog (taj moj)...al sam se malo preracunala te skuzila da ni ja ne mogu.......eto, zato nisam matematicar. voljela bih jedino vidjet filipa i dulce, popricat, ali dobro, biti ce valjda prilike i kasnije.
ma da, dju, ipak te ima? kojom varkom?
ja sam sinoc sanjala da masovno kupujem one instant lutrijine kartice i nista ne dobijam. ocito je da mi ocajnicki treba para. i bolje da nisam sanjala da sam dobila nesto, bilo bi to ogromno razocarenje.
Hadzo 28.10.2003 u 10:14:42 profil autora
I ja stižem tek oko 21 h, neću moći ranije. Ali zato postoji mogućnost cuge nakon koncerta, noć je duga...Što se prepoznavanja tiče ja sigurno neću prepoznati niti jednoga od vas pa možda slučajno nabasamo jedni na druge...Zapravo, ako vidite prosijedog starijeg čikicu fino upicanjenog (dolazim sa sastanka, jebiga!) u društvu mlade plavuše, to sam vjerojatno ja...
trixy 28.10.2003 u 10:50:48 profil autora
hadzo, da si koji put pogledao fotke sa druženja, već bi nas znao napamet
duh 28.10.2003 u 15:40:45 profil autora
svi se budemo mi tam znali i našli, prije , u tijeku il kasnije...

SIJU!!!

duh
piggy 28.10.2003 u 16:43:17 profil autora
a koja bi to ludijona bila da nam dju uvate trudovi,u jeee!!! mislim, pljuc,pljuc,pljuc za svaki slučaj.da ne ureknem..

All animals are equel but some animals
are more equel than others
piggy 28.10.2003 u 16:49:13 profil autora
nego,a moram se malo hvalit,kad niko drugi neće..uspjela sam isfurat free reklamu za večerašnji koncerat na jednom vrlo slušanom radiju u prime-time-u.išlo u tri termina od ranog jutra, do kasnog popodneva, baš sam si faca!

All animals are equel but some animals
are more equel than others
Gospodnetić 28.10.2003 u 17:03:03 profil autora
A kad pocinje
svirka?
dju 28.10.2003 u 17:23:37 profil autora
u pola deset, najkasnije u deset.
tako je napisao zadnjijeprvi.

piggy, ako dođe do toga, valjda ćeš priskočit?

sadrzaj je izmijenio/la - dju u 28.10.2003 u 17:29:46
darko 28.10.2003 u 17:36:04 profil autora
Onda, jel itko dolazi prije 9? Di je uopće taj Aquarius? Se može autom do tamo? Obala jaranskog jezera...
Pere me trema... pere me paranoia... THAT'S MY PLACEBO...
duh 28.10.2003 u 18:43:03 profil autora
ja sam si našel ZG vodičicu za parking i dolazak do AQ, pošto nis iz Zg, navodno nije lako najti ulaz?!?!?! ma, znaš kaj? sigurno se vidimo tam, jer to tak mora biti, ko 2x2

duh