Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
electro cute 27.10.2003 u 14:14:47 profil autora
bog djeca.
ovak.
spot mi je loš.ono stvarno mi je loš.
početak mi je dobar do dijela kad oni izvedu onaj skok odvajanja-moja sestra koja nosi aparat za ispravljanje kičme i moj prika karlo koji šepa na jednu nogu bi to bolje izveli.i dobro mi je kad muzika ide ono vu-vu-vu-vu, a na ekranu šibaju krugovi. ostalih 180secundi je užas.a kroz stoosandeset sekundi si 180 puta možeš prosvirat glavu.il bar prominit program.dju je sinoć govorila kak joj je ideja dobra. ja se, po običaju, ne bi složio.mislim da je čak i osnovna ideja loša. spot nema kostur oko kojeg bi se moglo nabacit meso...jednostavno spot spada u skupinu beskičmenjaka, avertebrata.SPOT JE JEBENO PRAZAN.i strašno me podsjeća na spot za krumpira gospođa.
još jedan problem je šta je kfs odlična pjesma.znaš kako vizualiziraš pjesmu dok je slušaš "na suho", al kad vidiš spot dalje je vizualiziraš kroz spot. e, pa ja ne želim vizualizirat kfs ovako.
vidio sam u dnevniku (prošo sam ga ofrlje, ne pišem sa svog kompa) da sanjin spominje ogroman trud i sve to. ok. a zašto onda spot izgleda ko da ga je radila grupica AMATERA!?
uvik se govori o proboju van, a ja ne znan kolko se i šta radi da se to ostvari. pazi sad
likovi imaju hit singl na svojim rukama+imaju dobru recenziju u mojo-u+album je mixao superstar dave+pjesma je na engleskom+iz hrvatske su, dakle egzotični su. e sad, ak se napravi dobar spot...kužiš?
ok, ja nean pojam o svim zakulisnim igrama, financijskom kamenu temeljcu i sve, al jebote, ej!pa imate (skoro sam napisao imamo, tolko sam u ovome, možda da si idem čekirat glavu) vrhunski proizvod.
s druge strane pitanje je kolko bi se izgubilo ne puštanjem spota u javnost...
ne znam. jednostavno nisam pametan.
vlado 27.10.2003 u 16:43:57 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Electrocute je sve rekao i potpisujem se pod vecinu napisanog,a posto se Sanjin ukljucio, imam nekih pitanja. Naravno, vrlo sam nezadovoljan spotom. On ne "nosi" kao pjesma. Zacudjen nad krivim ili nepostojecim tajminzima, pitam se zasto je to tako. Zakljucujem da nije problem POENTIRATI pjesmu sa tri kruga ono pijuu-pijuuu-pijuu, ali je problem USPOSTAVITI RITAM PJESME TAKAV DA NA PRAVIM MJESTIMA POENTIRA. Hm...

OK, a sad pitanjca i razmisljanja:
1) Pita moja zena zasto jedna cura puno bolje plese od druge?
2) Zasto ovaj (ovakav kakav je) spot naprosto nije - nacrtan?
3) Zasto su u spotu siluete UGLAVNOM siluete dok na nekim mjestima se ipak ocrtavaju lica plesacica?
4) Imam osjecaj da se nije dovoljno POVJEROVALO u fore koje su zaista dobre (pocetak i kraj - IZVRSNO, igre sa zidom - jedna prodje, druga udari u njega - ODLICNO, igra sa vecim i manjim sjenama - BRAVO).
5) Da li je fora dovoljna za fora-pjesmu?
6) meni je zapravo uzasno zao za spot za KFS, jer vjerujem u tu pjesmu kao kreativni prostor za autora. Spot za KFS je mogao biti... svakakav. Nacrtan, sa lutkicama, sportski, smijesni, tuzni, graficki, minimalisticki, parodijski, svakakav, samo je trebao - ostaviti nekakav ukus. Mislim da jednostavno spot ne privlaci kvalitativno slicnu paznju, kao i pjesma.

Nadam se da ce neko imati nesto od ovoga o cemu pishem, nije mi namjera da serem.
Mislim da spot treba ici van.
trias 27.10.2003 u 17:36:08 profil autora
Mislim da se spot uopće ne bi trebao prikazivati ako je tako loš. Kaj nije to normalno? Ako je spot loš, ne bi se trebao prikazivati jer će onda ljudi gledati loš spot. A ljudi koji gledaju loš spot govore o lošem spotu. I govore loše o tebi onda. Dobro je u svemu ovome biti svjestan da je spot loš. Onda prema toj spoznaji treba djelovati.
Kako bih ja napravio spot za KSF?
Uzeo bih svoje vhs snimke (sebe kako činim urbane stvari a ja jesam boy with fucked up soul) i jednostavno iz te snimke od cca 75min, uzeo tih par minuta za spot i sigurno bi bio jeben.
Ak' je netko zainteresiran za te snimke može mi se javit na emajl iz profila. To je život umreženog čovjeka. inače snimka je baš ok.

imaš kunu?
trixy 27.10.2003 u 20:14:23 profil autora
evo, o tome sam pričao.
kreativaca ima. i to na jednom mjestu.
morsky 31.10.2003 u 20:13:52 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
što je bilo sa premijerom?

imamo li više informacija?
Filip 02.11.2003 u 21:17:09 profil autora
spot nisam pogledao. pa naravno ne bih uopće komentirao oko tog.
htio sam samo reći.. Link
leut magnetic su nas prošli. hajde budimo malo aktivniji.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Hadzo 02.11.2003 u 22:20:06 profil autora
Slušao sam cener u subotu i javio se neki Marko koji je govorio sa Sanjom oko mogućnosti namještanja rezultata glasovanja putem neta. Ne znam je li to Marko s foruma ali znam da je pitao zašto Porculan nije bio pušten kao prijedlog za listu. Istina je sljedeća: Porculan je bio pušten kao prijedlog u veljači ove godine i to je bilo prvi put da sam čuo stvar uopće. Nažalost, pjesma nije dobila dovoljan broj glasova (tako su bar oni rekli) pa uopće nije ušla na listu sljedeći tjedan. Prva stvar s novog albuma koja je ušla na listu bio je Mrgud... u travnju. Bio je i na No. 1. Eto, samo da to raščistimo.
darko 03.11.2003 u 00:56:03 profil autora
leut magnetic su nas prošli. hajde budimo malo aktivniji.

Daleko od toga da je ta lista realna.
Vladika i ja to mozemo popraviti sinkroniziranim repetitivnim glasovanjem, (kao uostalom, neki dan).
Moze Vlado? Moze! Cujemo se...
Hadzo 03.11.2003 u 08:39:48 profil autora
Ali what's the point? Činjenica da je pjesma jedan tjedan na prvom a jedan na petom mjestu ne igra bitnu ulogu u mom životu, čak i da imam mogućnost mijenjanja IP adresa svoga računala, imam i pametnijih stvari kojima bih se bavio. Dovoljno je da svaki član foruma da po jedan glas tjedno da osigura pjesmi dug boravak na listi.
trixy 03.11.2003 u 10:42:35 profil autora
kfs na otvorenom na 10. mjestu.
ak se ne aktiviramo, idućeg ga tjedna više nema
Hadzo 03.11.2003 u 15:59:39 profil autora
Bio, dao glas, ali bojim se da je to uzalud. Pjesma je na listi već sedam tjedana i pala je sa 6. mjesta na 10., tako da je to izgleda kraj priče. Do sljedećeg singla, to jest...