Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zadnjijeprvi 21.10.2003 u 15:55:23 profil autora
Uspio sam postici nacelni dogovor s Aquariusom da za fanove osiguramo karte po povoljnijoj cijeni (dakle nizoj od 40 kn, ali u ovom trenutku jos ne znam reci koliko).

Molio bih vas da se na mail jave svi zainteresirani.

Princip je slijedeci: javite mi tocna imena do utorka u 12 sati. Imena ce biti na popisu na blagajni na ulazu u klub. Sve sto trebate napraviti je identificirati se simpaticnom gospodinu na ulazu koji ce vas pronaci na popisu i prodati vam kartu po povlastenoj cijeni.

Mailovi (mozete poslati na bilo koji):
sanjin.djukic@atlantic.hr
dan.mrak@atlantic.hr

Broj karata nije strogo ogranicen, ali nek se vrti oko brojke 50. Dakle, ako javljate budite sigurni da dolazite...

Thanx
vlado 21.10.2003 u 16:29:14 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Alal vera, momci...
DanMrak 21.10.2003 u 22:12:27 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
jeeeeeeeeeji!!!!
vlado 21.10.2003 u 22:16:38 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
San-Jin, daj majke ti, ne bilo ti tesko, poslije samo objavi brojku koliko je ljudi poslalo mejl...Bas me zanima.
Filip 22.10.2003 u 00:10:40 profil autora
svaka čast.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
oak 3 22.10.2003 u 09:00:56 profil autora
Filipe,
ti imaš svoju besplatnu kod Sanjina, ako dođeš u Zagreb.
Isto važi za tvoje prijatelje koji bi možda željeli doći na koncert iz Makedonije/Skopja.

Hadzo 22.10.2003 u 09:13:14 profil autora
I ja pozdravljam inicijativu. Predbilježio sam se za dvije ulaznice, pa ćemo vidjeti što će biti od toga.
zumbula 22.10.2003 u 10:18:27 profil autora
...to je tak lijepo...hvala vam
dju 22.10.2003 u 10:29:20 profil autora
može li meni netko sredit da me muž pusti na koncert?
svejedno mi je koliko ću platit, samo da me prestane cijela familija prozivat za neodgovornost prema djetetu.
nitko ne kuži da ja to činim za djetetovo dobro. otkako je u trbuhu, prati ga ovaj album (prvo dvije svirke u rupi, pa album u cd-playaru, pa kset, pa Zg Open Air). mislim da će malom koristiti da još jednom posluša Pipse prije dolaska na svijet.
piggy 22.10.2003 u 11:14:03 profil autora
pa odi do doktora, to je uvijek najbolji argument. ak on veli okej, nema ti kaj muž drobit.uostalom, pa ne buš skakala uokolo,ne
dju 22.10.2003 u 11:54:11 profil autora
jučer je doktor rekao mom mužu da bi me stavio u udžbenik ko primjer drugim trudnicama i da je moja trudnoća "ko pjesmica", al ne pomaže...
preostaje mi moljakanje
a ja znam bit tako dosadna pa mi ljudi popuste samo da me se riješe...

lollipop 22.10.2003 u 12:26:07 profil autora
Kaj se ti ne sjecas kako to ide s roditeljima?? Reci muzu/rodbini da ides prespavati kod svoje dobre prijateljice koja nema telefon jer oni ne priznaju tehnologiju i iskradi se na koncert! Onda odi doma i reci da te je prijateljicin tata htio napastvovat jer voli debeljuce pa si pobjegla natrag doma. Ili reci da ides do ducana, a kad se vratis da si se zadrzala jer si srela susjedu pred ulazom.
p.s. ima se tamo i za sjest, sve da ti i bude lose ili nesto...., moze se otici na zrak....., ima vode....pa neces sad tamo skakutat i stejđ dajvat, goddamnit!
zadnjijeprvi 22.10.2003 u 12:36:16 profil autora
vlado - u ovom trenutku 17 pribiljezenih.

dulce 22.10.2003 u 16:47:49 profil autora
+ 2. I'm comingggggggggg!

Filipe, daj uradi nesto po pitanju dolaska pa da imamo internacionalno okupljanje.
jelena 22.10.2003 u 23:35:50 profil autora
oh! kad ce vec jednom ti teleporteri
hocu i jaaaaaaaaaaaaaa na koncerto
Filip 23.10.2003 u 00:40:01 profil autora
dulce, vode se pregovori. ja se nadam da će biti uspješni.
u svakom slučaju hvala ti puno emile! ako dolazim javiću sanjinu.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Filip 23.10.2003 u 00:54:14 profil autora
jelo, nemoj se vaditi na teleportere.
ako mogu proći moje 848.5 km, onda i ti možeš proći tvoje 183.6 km.
p.s. kao izvor u ovom postu se koristi www.rac.co.uk

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 23.10.2003 u 00:56:04
zumbula 23.10.2003 u 10:07:48 profil autora
dulce,chavela čeka..veselim se...
zadnjijeprvi 23.10.2003 u 13:26:11 profil autora
Cijena za clanove fan cluba - 30 kn (10 kn jeftinije nego pretprodaja, a cak 20 nego na dan koncerta, a nemate ni brige da ce se rasprodati...)
jelena 23.10.2003 u 22:21:50 profil autora
ljudi, jebemudamujebem... hocu ja, ali...

dju, reci ti njima da ce i yaya sa trbuhom bit (pa barem i ne bila), kao ono kad djeca kazu 'ali, maaaamaaaaa, ide i onaaaaaa'.
darko 24.10.2003 u 22:26:08 profil autora
još sam u utorak rezervirao kartu za aquarius + jučer kupio još jednu za frendicu(?).
sva sreća (hm, uvjetno rečeno) da moja majka sluša obiteljski radio.
danas sam par minuta prije 9 navečer doš'o s faxa doma.
i kaže meni majka: "ripper ti je gost na obiteljskom radiju". slušal sam i ja turki party do pred par godina, dok je još bio slušljiv za moje uho. odavno to nije,jer turkijeva emisija uglavnom nudi ono što raja traži: škoru,tomsona,koloniju,severinu,vladimira kočiša... + strane pop bezvezarije tipa vritmi spirs. da, današnji gost je bio daddy. cijelih sat vremena live intervjua. i usprkos svemu smatram da to nije bio loš potez. uglavnom, čuo sam samo zadnjih 10 minuta i na kraju osvojio 2 ulaznice za aquarius. (dijelili su 2×2 karte + 2 cd-a)

evo jedan highlight: turkalj veli kak je (od)rastao uz šimpa pimpu (nekaj u tom stilu) i počne pjevati neku pjesmu s dotičnog albuma (nisam siguran da li je to bila 'eustahije' ili 'ja sam sve što vole mladi', ili nekaj slično), a daddy će njemu "ne znam, ne sjećam se, zaboravio sam tekst". parafraziram, jer nisam pažljivo slušao s obzirom da sam nazivao i pokušavao osvojiti karte... i uspio. sva sreća, bio sam van etera.

dakle sanjine, možes me brisati s popisa.
Filip 25.10.2003 u 20:10:34 profil autora
eto i mene u aquariusu!!!
jučer sam kupio autobusku kartu. veselim se! nemogu vam opisati kako sam sretan. pa vidimo se, zar ne?
a moguće je da se iz beča dofura i moj frend filip (spomenuo ga vlado u "skopje ima mikroklima") sa nekim španjolcem.
pa kad je fešta, neka bude internacionalna.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
trixy 26.10.2003 u 10:08:42 profil autora
već mašem repićem!!!
uciteljica 26.10.2003 u 15:00:16 profil autora
svaka cast Filipe!!!!!

linda 26.10.2003 u 23:06:19 profil autora
how sweet:)
bit ce veselo vidim. drago mi zbog filipa.
sto se tice karti, ja i bolja mi polovica svoje kupili cim su dosle u prodaju jer ja jednostavno vec prvi dan moram imat taj papiric u rukama. zovite me cudnom, al to me strasno veseli.
see ya
cruzer 28.10.2003 u 23:23:32 profil autora
prekrasno se provodite. vejteru opet se necemo vidit, al bit ce tamo ona moja skica, nedajte mu ako bude htio nastejdz. zbog njega.