Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
nina 20.10.2003 u 22:48:16 profil autora


sadrzaj je izmijenio/la - nina u 13.11.2003 u 18:22:45
dulce 15.11.2003 u 00:57:37 profil autora
ne znam kad ovo bi izbrisano, al ja evo veceras gledala film, pa rekoh da podijelim impresije s vama. krv, krv, krv, krv, krv, krv... i dobra muzika. malo ga tarantino kaka.
Filip 24.11.2003 u 03:11:29 profil autora
večeras sam konačno našao vrijeme i skočio do kina da pogledam "kill bill". meni je ovaj film bio odličan.
ima previše krvi? da, ima. al ipak, sve to mi je bilo nekako simpatično snimljeno.
a tek one manga scene. to majstore!
a glazba? jer se sećate nekog tarantinovog filma gdje glazba nije bila genijalna?!
ma tarantino je genije!!! netko je najavio tarantinovu biografiju za magazin.. jedva čekam! a jedva čekam i drugi nastavak.
speak softly and carry a big sword.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 24.11.2003 u 03:12:19
gabette 08.12.2003 u 10:28:09 profil autora
I want you to tell him
all the information you just told me.
I want him to know what I know.
I want him to know
I want him to know.
And I want them all to know
they'll all soon be as dead as O-Ren.

KILL MADRFAKIN' BILL!!!
meni je film Zakon:))
zomri 08.12.2003 u 11:03:34 profil autora
joj kako sam samo zaboravio ovo komentirat. oćete moje mišljenje? KillBill je ZAKON!!!!! Ma neeeeee, zakon je suviše mala riječ, Kill Bill je najbolji film otkad je svijeta. Malo je falilo da svršim barem jedno 10 put na pojedine scene. Fascinantno je kako Tarantino bez preseravanja i jeftinog poentiranja, ukratko bez ikakve filozofije snimi film koji je prava uživancija za gledat.
Hadžo, kad pogledaš film pitaću te onda da li je postmoderna ironija samo izvlaka za nedostatak ideja ili naprosto vrelo istih.
Jedva čekam vol2. Ne znam tačno šta će se tamo dešavati, al' jedno je sigurno: jebaće mu mater!
linda 12.12.2003 u 18:51:00 profil autora
ja sam sinoć pogledala film i još sam pod dojmom a vjerovatno ću još poprilično bit:)
mrak je i jedva čekam 2 dio.
preporuka svima - pogledat obavezno!
cruzer 15.12.2003 u 11:34:39 profil autora
ja sam stalno čekala da se počnemo svi smijat i da sigurno sve to nije za ozbiljno, film mi se svidja uma mi je kul treba. a sto se tice krvi, precero je q.t.
iance sam spavala samo zadnjih 20 minuta stoje za mene velik uspijeh.
krampus 18.12.2003 u 14:33:09 profil autora
Ma ljepota jedna, eto. Na znam jesam se ikada prije rastopio na takvu sprdačinu, al sad bogami jesam. Mislim, sve je super, nemam pojma zašto, samo nazirem, ali onaj legendarni osjećaj nakon što pročitate ili pogledate ili poslušate nešto što se pokaže kao totalna inspiracija... e taj nikad ne vara.

A saundtrek (toliko divno pičkast da na kraju ispadne pravo frajerski) je najbolji u povijesti, to je barem jasno.
zomri 18.12.2003 u 18:15:35 profil autora
upravo tako krampus. ljudi još nisu svjesni šta ih je zadesilo s ovim filmom. koji je ovo beton!!!

skontaće to kao i onda da je nirvana zapravo dobar bend - s par godina zakasnjenja.
trixy 19.12.2003 u 09:25:11 profil autora
doktore pomozi! što nije u redu sa mnom?

obožavam umu, obožavam quentina, nisam mogao dočekati da film dođe u kina, a sad kad čitam kako je film super, fenomenalan, remek djelo, rasturačina - nemam ga više volje pogledati :o(
jelena 19.12.2003 u 19:54:24 profil autora
sinoc sam konacno odgledala film. muzika mi je super. sve.
kace drugi dijo?
Filip 20.12.2003 u 12:37:32 profil autora
svijetska premijera - 20.02.2004

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Hadzo 22.12.2003 u 09:38:30 profil autora
Film je jako dobar, moram priznati da sam bio skeptican sto ce QT sad smuckati, ali dobili smo besprijekornu popcorn yabavu koja sebe niti u jedno mtrenutku ne shavaca preozbiljno, sto je i odlika najboljih Tarantinovih filmova (R. Dogs, P. fiction). Inspiraciju je pokupio odasvuda, od stripova preko jaapanske anime, ali film ima onaj njegov osoban stih, kojeg je izgubio u pametnom ali presporom i preteskom Jackie Brown, a o 4 sobe i ostali msmecima na kojima je suradjivao bolje je ne trositi rijeci. Da, prica filma je tanka, premalo prostora je pruyio ostalim likovima, bla bla bla, ali doista gustas od prve do posljednje minute.
Eto, o filmu se moze govoriti i na normalan nacin, bez potrebe za uporabom otrcanih, kliseiziranih i nepotrebnih frazetina poput "postmoderna ironija" i slicnih sranja, koje, ruku na srce, ionako uglavnom rabe ljudi koji niti sami ne znaju sto bi to trebalo znaciti...
zomri 23.12.2003 u 14:50:40 profil autora
ali dobili smo besprijekornu popcorn yabavu koja sebe niti u jedno mtrenutku ne shavaca preozbiljno

Inspiraciju je pokupio odasvuda, od stripova preko jaapanske anime


to ti je otprilike to. samo što to ti drugačije zoveš.
Filip 11.04.2004 u 02:19:26 profil autora
tarantino je legenda!

Tarantino wants to do KILL BILL VOLUME 3
Except it might be titled KILL THE BRIDE

With a week still left before KILL BILL VOLUME 2 opens in theaters, Quentin Tarantino has come out and said he's already got a killer idea in mind for a third volume in the revenge driven movie series -- and the seeds were planted in the first film. Guess where and with who?
"The star will be Vernita Green's (Vivica A. Fox's) daughter, Nikki (Ambrosia Kelley)," Tarantino told Entertainment Weekly. "I've already got the whole mythology: Sofie Fatale (Julie Dreyfus) will get all of Bill's money. She'll raise Nikki, who'll take on The Bride."
The filmmaker said he's going to shoot the movie in 10 or 15 years, giving the necessary time needed for Kelley to grow up and become an adult. "Nikki deserves her revenge every bit as much as The Bride deserved hers. I might even shoot a couple of scenes for it now so I can get the actresses while they're at this age."

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 11.04.2004 u 02:42:30