Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
dinar 18.10.2003 u 19:37:50 profil autora
Vijest koja se u usima kontinentalaca, dalmatinaca ili pak istrijana i ne zadrzava previse u uhu meni odzvanja vec cijeli dan. Rijeka nije dobila mediteranske igre! Iako je imala najbolju prezentaciju, iako je ulozila 12 miljona kuna za jebeno nagovaranje drugih da glasaju za nas, iako je cijeli grad zivio za to da se makne iz sivila...
Jebem majku predsjedavajucima evropskom unijom, imali su mediteranske u Bariju 1997, imaju zimske olimpijske 2006 u torinu...i sad pescara...cini mi se da nema peskarovca koga boli kurac za MI, a ja sam pred 10tak dana trcao 10 km radi istog razloga...
Neupuceni se pitaju sta takav drugorazredni sportski dogadjaj treba rijeci. Treba, treba, itekako...novi stadion, bazen i pokoja dvorana...i malo zivota i veselja i smisla...
Rijeka je tuzan grad, grad neuspjeha, grad gubitnika...

ja je volim...
arhimed 18.10.2003 u 21:54:45 profil autora
ja sam nekoliko puta prolazio kroz rijeku i jako mi se svidjela. izuzetno lijep grad (bar ono što sam uspio vidjeti).
piggy 18.10.2003 u 21:56:37 profil autora
that sucks!ful mi je žao,i to je skroz šupački od tih glavešina. al trebali bi naši glavešine bar pol od uloženog u promociju i lobiranje dat za bar jednu od tih silnih stvari kaj su mislili gradit.fakat bed.

All animals are equel but some animals
are more equel than others
Gospodnetić 19.10.2003 u 14:44:53 profil autora
I meni je isto bilo zao.
Sugavi taljani, mami im ga sprčim.
Kaj je naj gore, sjecam se da su MI u Bariju svi proglasili kao naj losije organizirane igre svih vremena. Nikaj nije sljakalo. I sad oni dobe popravni a mi sisamo.
Nek crknu, i nek im se ozlijede Vieri i Del Piero i Inzaghi.
vlado 20.10.2003 u 15:55:49 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma jebes MI, nek Rijeka gradi stadione...
piggy 20.10.2003 u 16:12:37 profil autora
ne znam jeste li zapazili, al najaviše glavešine da sve kaj se trebalo gradit - GRADIT ĆE SE! živi bili pa vidli..
vlado 20.10.2003 u 17:14:07 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma joj, to je sve tako suplja prica da to nije normalno...
Ljudi, pa izbori su...
Kog ste gledali ovih dana zbog "nedobivanja MI"?
Mateshu i Vrdoljaka!!!
Sta kazu: vanjski i unutrasnji neprijatelji, Matesa najavljuje da se nikad vise necemo kandidirati (cek, cek, jel to dobar biznis? Jest. Pa zasto ne? Ah, durimo se. A ne ne, mi smo FACE i mi cemo njima reci KO VAS JEBE! Uh, Samaranch ili ko vec ce zaplakati od muke, jamacno), Vrdoljak se rasplakao, jer smo jaki, jer cemo se, poput Feniksa, dici iz pepela i onda ce nas oni molit na koljenima da organiziramo MI, a mi cemo sve pripremit i izgradit i onda ih ODJEBAT jer se s nama nije za salit. I onda cemo organizirat mi svoje Hrvatske mediteranske igre, ko njih jebe, ionako je sve to nase, isto ko sto su Srbi na Jahorini organizirali Srpske olimpijske zimske igre, sjeca li se netko???
O da, rasplakao se Tonci, ipak je on jebeno dobar reziser... Sisnutih pesnica, uputili smo ostar prosvjed MOI-u ili kojem kurcu vec... I rekli smo da se necemo dat zajebavat...
Ma prosto covjeku dodje da zaokruzi HDZ na listicu...
A jedan covjek, jedan zlotvor, jedna budala koji je unistio pregrst dobrih kosarkasa, jedan apsolutni kreten - Stosic-Miocic, inace tajnik HOO, je sutio, iako po prirodi stvari je on najkompetentniji da odgovara (jer je tajnik, halo, kfs?!).
A znate zasto suti?
Nije u stranci. Njegovo je da shuti.
Shutio bi i ovako i onako.
dinar 20.10.2003 u 23:56:46 profil autora
Navodno ce graditi, pa drzava stoji iza cijelog programa! Drzava, eeej! sta nije to garancija...

Ma ko bolje pozna situaciju smije se tim hadezeovcima u facu. Pa vrdoljak je prodao proslu rijecku kandidaturu za njegovo dozivotno clanstvo u medjunarodnom nekom odboru...(olimpijskom?)...samaranch obecao da mi sljedeci put dobivamo, samanranch odstupio, i mi popusili...

ma ko ih jebe...

inace, sad sam u milanu, jucer sam gledao MIlan-Lazio. To je stadion, to je navijanje, to je dozivljaj...iako tekma i nije bila nesto...

bok..
vlado 21.10.2003 u 01:10:10 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
I ti pishesh o Mediteranskim igrama?
Pa jebote...
dinar 21.10.2003 u 10:18:23 profil autora
Pisem jer je bitno...

A Milano je luksuzan...svaki grad trebas dozivjeti kako se on prezentira. London u svojoj neravnopravnoj kozmopolitnosti, Rim u svom antickom sarmu, a Milano po ducanima...jebiga, tako je, fascinira kako je ovaj grad saren, osvjetljen. Moda je tu na svakom koraku. Bas smo jucer brane i ja gledali izloge. Ne ono sta je u njima, nego izloge...stejt of di art! MIslim, ima tu i fantastican duomo(katedrala), njihov castello(dvorac), SAN SIRO, ali moda je ovdje sve! I aperitiv barovi gdje za par eura popijes pivu i jedes ol ju ken it...jucer sam pustio dusu tamo. Uvijek si pomislim kako to na balkanu ne bi funkcioniralo...

Idemo sad u grad, lijepi dom cak i s kompjuterom mogu zahvaliti zani iz splita...sutra nas ceka pariz i kuca u centru istoga...prijatelji su super!

d
Filip 22.10.2003 u 00:18:53 profil autora
mnjam..
zavidim ti buraz.
neznam dali si se popeo na duomo. al pogled odozgo je fantastičan. a san siro. ah. bio sam u milano na jedan dan. zadnja tura kroz stadion je bila u 16:30, a ja došao ispred sana sira u 16:48. plakao sam..

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 22.10.2003 u 00:23:14
dinar 26.10.2003 u 20:50:48 profil autora
Samo jedan kratki iz pariza...
Slabo razmisljam, sva krv mi je u stomaku, najeo sam se u finoj pariskoj brasserie. To je nesto kao narodna kuhinja, ljudi u velikoj prostoriji sjede za velikim spojenim stolom, porcije su ogromne, vino je fenomenalno...
Cekamo domacina turcina da se vrati s neke vecere pa da odemo na grass party kod neke fine raje iz pariza. Pariz je, valjda, ljepsi nego ikad. Danas smo proveli cijeli dan u Pompidou centru i sutra se vracamo...tamo je najveci muzej moderne umjetnosti u evropi, ima 1100 komada samo od 1905-1960, Matisse, Derain, Piccasso, Braque, Miro, De Chirico, Pollock i ostali imena su pred cijim radovima sam danas gustao. U tom centru koji je zanimljiv poput osrednjeg evropskog grada ima jos i izlozba o Jean Cocteau, najveca interaktivna knjiznica u evropi i neke radionice...zato se i sutra vracam. One uobicajene turisticke atrakcije sam posjetio pred 3 godine i zato se sad okrecemo kazalistima i klubovima. Nadam se da cemo sutra uloviti kartu za "cost of living", Lloyda Newtona, plesne hit-predstave u frnacuskoj...
Jos samo da mi je jezik znati, bilo bi mnogo interesantnije...

idem sad...sljedece javljanje bit ce najvjerovatnije iz dublina...

pozdraf i finu zabafu u torek!

p.s. i nemojte kimati glavom konobaru u striptease baru jer za sampanjac od 360 evra morate brzo i puno trcati...
daddy 26.10.2003 u 21:48:10 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
vidim ja po reakcijama u ovom topicu da je socijalizam predugo trajao i uzeo maha u ovim krajevima. mic po mic bistrit će nam se pogled, dobrodošli na čistinu! mi smo fakin jebeni amateri. mi smo amateri baš zato što sam siguran da bi najbolje u regiji organizirali mediteranske. koje kurčeve mediteranske? e, pa nećemo ni to dobit jer smo zadnji od zadnjih! a ko je to reko? e, mi smo to sami sebi SVAKODNEVNO govorili, ne sjećate se? mi imamo teorije zavjere i urote. mi previše pažnje poklanjamo kurčevim seoskim igrama (velke face često s gađenjem odbijaju sudjelovati, tužno ali istinito), a zdravstvo i školstvo godišnje nisu imali medijski fokus ko ova sprdačina zadnjih dana.
bdw, mrzim topice o sportu na sajtu.
Hadzo 28.10.2003 u 10:31:47 profil autora
I ja mrzim sport ali sjetim se one stare "Kruha i igara". Kruha još uvijek imamo a za to što nemamo igre okrivit ćemo crvene i eto nam ponovo na vlasti... Zna se tko. Ne stvarno, do kad ćemo mi naivci živjeti u nadi da će ova vukojebina postati dio Europe jednoga dana? Zgrabite putovnice a posljednji pri odlasku neka ugasi svjetlo!
trixy 28.10.2003 u 10:39:52 profil autora
sinoć sam na vjestima (koje slušam s pola uha, ne gledam uopće) čuo da eu zahtijeva od hrvatske da ukine zabranu uvoza teletine. e pa u takvu europu neću. ionako jedemo svašta.
piggy 28.10.2003 u 16:53:48 profil autora
ma meni sam bitno dobit' eu pasoš i otvorene granice..mrak! a da smo šupak balkana već su odavno zaključili pametniji od nas. i nismo se dalje mak'li..

All animals are equel but some animals
are more equel than others
dinar 07.11.2003 u 03:25:48 profil autora
topic je o politici u sportu...

sport je super
trixy 07.11.2003 u 09:26:59 profil autora
meni je super ono što je gadafi napravio - srušio tribine i reko stoci krupnog i sitnog zuba, neš gledat i komentirat nego sudjelovat
Josh 08.11.2003 u 12:26:19 profil autora
prokleti kralj
slazem se s dinarom da je sport zakon, na bilo kojoj razini: od ciste rekreacije do natjecanja.
piggy 08.11.2003 u 21:03:58 profil autora
okej ondak,politika u sportu,politika i sport pa kaj velite na janicu..lagano su sponzori počeli zatvarat pipu.
dinar 08.11.2003 u 21:17:49 profil autora
obzirom da sam bio u istom sportu kao i janica, obzirom da je to tada bilo jako maleno i svako je svakoga poznavao i ja sam imao prilike provoditi vrijeme sa famoznim "terminatorom" i njegovom djecom. Moje iskustvo s njima je totalna pozitiva i zato ne mogu vjerovati da ona ima endokrine probleme koju su uzrokovani anabolicima ili nekom drugom kemijom. Opet, sta ja znam, kad je to bilo, vid kolka je ona...meni baka kaze (znaci pouzdana informacija!) da ona ima Hockina (bolest limfnih zlijezda, neka vrsta leukemije)...baka je rendgenolog...
A janica...meni ju je zao...
dju 09.11.2003 u 00:40:15 profil autora
hočkinova bolest je vrsta raka.
otkrivena početkom dvadesetog stoljeća.