Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
vlado 10.11.2003 u 21:19:39 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Poblentavio sam danas kad sam procitao u novinama Glavana...

1. Mislim da bi podhitno izdavac MENART, koji je prozvan, i na koga se zapravo odnosi tekst (ko zna sta je Glavan htio napisati?!) trebao demantirati Glavana.

2. Najgore od svega je sto se Pipsima (?!) implicira nekakva nefer igra prema - Bambijima...
Mislim, ovo blage veze nema, garantiram da se ekipi na forumu u 97% slucajeva i oni - svidjaju... A koliko znam i Ivanishu.

3. Ide se djonom i na tebe, Oak... Stvar, jednostavno, nije istina. Btw, iza kritiziranja Emila i Pipsa je cista zavist, ali to jos mogu shvatit (klasicna jadna prica), ali kad neko Miu Vesovicu (???!!!) dobacuje "Lako je tebi, tvoje slike kupuje Emil", to, to je nepojmljivo... Ne zna se koga to vishe vrijedja...
daddy 10.11.2003 u 23:10:29 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
pliz, sve sam već napisao na otvarajućuj stranici. dakle, ima li koga da mi mailom pošalje pretvoreni pdf fajl u nekakav normalni word?
vlado 10.11.2003 u 23:26:17 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...


sadrzaj je izmijenio/la - vlado u 10.11.2003 u 23:52:53
vlado 10.11.2003 u 23:40:08 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Prepisuje se, saljem ti na mejl za koju minutu.
Ne da mi skinut PDF ni na koji nacin, mozda nisam bas neki haker, al mi je zato blizu daktilo-sluzba...
vlado 10.11.2003 u 23:53:03 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Eto.
Filip 11.11.2003 u 03:02:34 profil autora
u današnjem večernjem listu, u forumu na 11. stranici uvaženi profesor Darko Glavan u članku "sebični rokeri" iznosi jednu neistinu.

ne bih komentirao uopće glavana.. jer previše je loših riječi u mojoj glavi koje bih uputio na adresi dotičnog profesora. htio sam reći.. profesor???!?

p.s. kolko ja znam .pdf format je neka vrsta slike, pa zato to prebacivanje u wordu ne šljaka baš najbolje. i ja sam prepisao, al očito vlado je bio brži.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
zadnjijeprvi 11.11.2003 u 12:29:48 profil autora
nemojte se previse uzbudjivati. novinari uvijek imaju potrebu nesto mistificirati ili demistificirati. ovo sto je gdin glavan napisao je dio onoga sto mi je rekao ilko culic (o recenzijama hrvatskih bendova u stranom tisku).

problem je u tome sto to nitko ne gleda kao uspjeh nego se svi hvataju na recenicne konstrukcije iz press releasea + tome nakaleme nekoliko neprovjerenih iskrivljenih informacija. nasi su novinari opsjednuti "raskrinkavanjem", ali to rade jako povrsno i hvataju se samo onoga sto mogu "raskrinkati", a da se pritom ne moraju previse raditi. nitko ne istrazuje, recimo, otkud silne zlatne i srebrne naklade poluanonimnih CR izvodjaca ili nesto slicno.

sad but true
vlado 11.11.2003 u 15:58:07 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Mene nervira ta predvidljivost okomljavanja na Pipse.
electro cute 12.11.2003 u 10:52:01 profil autora
mene nervira ono uspjeh hr rocka
koji kurac
a za ovo sam znao da che guevara se dogoditi.
jelena 14.11.2003 u 12:18:48 profil autora
i mene nervira ta predvidljivost.