Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
lollipop 16.10.2003 u 16:04:48 profil autora
zbog vise sile.
zamolio me vlado da vam prenesem, da znate.
dju 17.10.2003 u 20:52:04 profil autora
Usprkos otkazanom Kuljišu, sinoć smo se našli u Krovovima Morsky, Lidija (njegova žena), Tanja (njegova sestra koja se stalno smije), Gospodnetić, Vladika i ja. I baš je bilo simpatično. Tračali smo neku ekipu, pričali šale i pošalice, jeli vruće pecivo, te novu Kraševu čokoladu koju mi je Gospodnetić poklonio.
Tek na kraju večeri, kad smo se Morsky, Tanja, Gospodnetić i ja rastajali na Basaričekovoj, sjetim se Kuljiša i ispričam im anegdotu. Koja je živa istina.
A glasi.
U vrijeme kad je Zlatko Vitez bio ministar, bio Denis Kuljiš urednik u Globusu, a Edo Popović novinar za isti tjednik. Pozove Kuljiš Edu i veli mu nek ide u Varaždin i iskopa za članak što više smeća o Vitezu od ljudi koji Viteza znaju. Otišao Edo, sretao raznorazne ljude i od svih čuo samo dobro. Vratio se Edo i veli Kuljišu da nema nikakve prljavštine, jebiga, ekipa Viteza hvali. A Denis njemu na to: "Edo, nemoj da ti ta sitnica pokvari cijeli članak!"
vlado 17.10.2003 u 21:06:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Bash super.
jelena 18.10.2003 u 00:01:33 profil autora
a ja bila u krovovima oko 17.30 bilo je prazprazno
a znam da ce se kroz dva sata skupiti ekipa, a nemrem ostat tu. a koji je to bed da vam je znati

kad ce vise ti teleporteri
sadrzaj je izmijenio/la - jelena u 18.10.2003 u 00:02:02
vlado 20.10.2003 u 13:00:01 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
A ZASTO SI TI BILA U KROVOVIMA A DA TO NISMO ZNALI?
Jer, dolazak Jelene u ZG je - Klub.
Iduci put javi na vrijeme... please.
lollipop 20.10.2003 u 14:50:37 profil autora
to sam se i ja pitala, al nisam napisala.
al dju je znala nesto o tome.
nije htjela rec.
ljubomorno je zadrzala sve informacije o jeleni samo za sebe. to valjda jer je jela tako slatka. ko da bi ju mi ukiselili.
vlado 20.10.2003 u 15:15:05 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma te zene...
Filip 20.10.2003 u 15:43:07 profil autora
dju? jelo? što je to što ste držali u tajnost.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
vlado 20.10.2003 u 15:53:31 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Momak. Frajer. Decko. Prileznik.
dju 20.10.2003 u 15:54:06 profil autora
ah, pa nemojte tako...
rekla sam na forumu da će jelena možda doć
nije bilo fer da ja kažem više, jer da je ona htjela, rekla bi valjda sama. a pretpostavljam da nije zato što
1. je samozatajna
2. nije bila sigurna

evo, da me danas-sutra opet ne biste prozivali, sad vam velim da sam je pozvala "u goste", na koncert 28. 10. ali mi još nije odgovorila
pa usput na nju javno apeliram da se očituje glede i u svezi tog poziva
a priča se i da će fila doć...
dju 20.10.2003 u 15:57:25 profil autora
vlado, em si stalno na forumu (pa nije ni čudo da sunčicu findak stavljaš na naslovnicu), em insinuiraš...
nije bio sporan jelenin dečko, nego cajtnot
vlado 20.10.2003 u 17:15:18 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ok, poceli smo se shamarat...
vlado 20.10.2003 u 20:23:49 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
I jos, draga Dju, ko je "previshe na forumu"?
Ja koji to stavim ili ti koja to kupish?
Ha!
1-1.
dju 20.10.2003 u 23:34:17 profil autora
jebiga, zaboravila sam prikeljit smajlić, ili onog s pusicom...
nije valjda da sam zvučala opako?
vlado 21.10.2003 u 01:13:34 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ah, okano,
kako god da mi to kazes, popizdio bi. Al ko me jebe...
jelena 21.10.2003 u 10:58:22 profil autora
evo me, evo me...
ovako... da ne bi bilo nesporazuma. ja sam u cetvrtak u zg dosla stvarno neplanirano. naime, ivan (decko) i jos troje njegovih s faxa su dolazili tu na velesajam na sajam namjestaja. ja sam upala u auto kao slijepi putnik jer sam dan prije rijesila ispit. javila sam dju da cu mozda doci s tim sto cu bit na velesajmu, a u gradu tek nekih 2-3 sata, i to s jos cetvoro ljudi. bilo mi je bezze javljat na forum da cu doci u zg, a da se ne mozemo vidjeti, pri tom nisam bila ni 100% sigurna. vjerujte da sam se ja tako jadno osjecala dok smo trazili izlaz na autoput oko 7.30 znajuci da se vi vec polako okupljate gore u krovovima... ja sam gore svratila dok smo isli kroz gornji grad da bih djurdjici ostavila neku sitnicu koju sam joj trebala poslat postom, ali mi je ovako doslo jeftinije (tesko je biti student, jos pri tom zivjeti u bosni)
da je bilo sanse da se vidimo, je to ne bih propustila, sisigurno.

btw. sinoc sam sanjala forumase.
lollipop 01.11.2003 u 19:04:52 profil autora
I tako ja i dip radimo kuhinju, koju nikako da zavrsimo (ali ostalo je stvarno jos malo) te dodje vrijeme kad se ide u krovove. To me uvijek veseli, ali ipak sam malo tuzna sto moram prekinut radove jer to znaci odgodu njihovog svrsetka. Spremimo se mi, smjelo obucem prekrasnu majicu koju sam kupila u Londonu, ali mi je naravno premala, kad padne mi na pamet – dip, ajd da zovnemo vladu, da vidimo jel ima uopce sta....trazi dip mob, kad zazvoni moj – vlado je. Odma mi bilo jasno. Nisam mogla vjerovat. A zao mi vlade, znate njega, emotivca. A zao mi i moje mame koja se jako veselila da dodje. Sad mora nastavit radit. A nastavljamo i mi. s kuhinjom. Ajd, bar ju mozda uspijemo zgotoviti ovaj vikend. A onda cete se doc divit :) Jebes Kuljisa. U cetvrtak nam je ioanko bilo sto put bolje nego kad dodju imena. Zivijo klub.
dju 01.11.2003 u 21:13:31 profil autora
koji je to govnar.

a morsky veli: jedan od najvećih novinara/urednika.

velik je, o da, stopedeset kilograma nekaraktera, nema mu premca.

žao mi samo što se vladika iznervirao. da ga je barem netko važan zeznuo, ne bi toliko bilo šteta živaca.
daddy 01.11.2003 u 21:35:40 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ma....
Filip 02.11.2003 u 21:40:54 profil autora
i meni je žao zbog vladeka.
čuj, on sam će tražiti da dođe. samo biće kasno.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
electro cute 03.11.2003 u 10:02:46 profil autora
i tako idem ja putem i dojdem do krovova.subota.i šta.nema kuljiša.okej.nema ni vlade.nikog nema.svi su znali osim mene.i tak sam ostao sjediti sa morskijevom sisterkom i njeno dvoje frendova, daklem troje ljudi koje uopšte ne poznam...i zadržali smo se do fajrunta.i bilo mi je super.pričali o bergmanu, piccassu, leighu, rpg-igrama, tolkienu...svašta.
eto to je klub.
vladane, nema beda.
iako sam ti tijo jebat mater kad sam skužija da ne dolaziš.
nisi ti, bolan, kriv.svi znamo u kijem grmu leži slon.
zumbula 03.11.2003 u 11:31:26 profil autora
Vjerujem kjuti da ti je bilo super. Nama je u petak bilo FENOMENALNO. Lidija, Morsky, Tanja(sestra mu), Triksi, Dada(sestrična mu)i desert Marija Braut.Čak sam se i ja raspričala(popilo se). F E N O M E N A L N O B I L O JE...
vlado 03.11.2003 u 13:54:26 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Bjesomucno sam zvao Kuljisa u subotu, jer smo se tako dogovorili. Medjutim, njega nije bilo. Al se nisam zivciro. Jer sam radio cijeli petak i noc na subotu i upoznao sam sve PR-ove stranaka, tako da se nisam imao snage iznervirat...
Reko sam bio Morskom da cu doci, da gledamo tekmu i da igramo riziko, a onda mi je zena rekla da smo posudili riziko braticima, a da njih nema, jer su otisli negdje... E, onda me fakat zabolio zeludac.
Prelezao sam subotu navecer, a jucer cijeli dan proveo u Stubickim toplicama, na sauni, masazi i ljekovitoj vodi.
Sad sam dobro, hvala na pitanju.
Bilo vam je dobro? Spasili ste mi dan.