Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
electro cute 11.10.2003 u 23:17:03 profil autora
dakle, ispade beiha sa eura, naši jedva prođoše.
al nije to što me uistinu obveselilo.
komentator (ćosić ili sušec-tolko su isti da ih više ni ne raspoznajem) me uveselio neverovatno.
tako, naši u prvom poluvremenu igraju loše, nepovezano, bugari se odlično postavili, naši imaju želju al su bezidejni, ništa im ne polazi za rukom i gospon k. čitavo vrime sere po sudcu. a čovek sudi pošteno, di i di zajebe-nekad u našu nekad u njihovu korist al pošteno, pa čovek je.
al jebiga, naši ne smeju bit loši, ipak su oni hrvati, u pičku materinu, a mi smo tu, jebote, od stoljeća sedmog, žišku, i maradona je porijeklom s korčule, razumiš ti, i ne možemo MI NEŠTO Zajebat, mogu nam samo drugi bit krivi...
samo sam čeko da lik kaže nešto tipa : znate, u čatežu je puno rijeđi zrak nego u maksimiru, naši momci nisu navikli na ovakve uvjete...ili na primjer...eto, našim dečkima vjetar uvijek tuče u prsa.
ma daj...
odsad utakmice gledam bez tona.

p.s. prošli smo, oliću, rapaiću i prši svaka čast, ostali tako-tako (ajd, i tudor je s obzirom na izbivanje bio dobar)
dulce 12.10.2003 u 01:27:05 profil autora
dobila sam dva cira na zelucu od vecerasnjeg fudbala...
markos 12.10.2003 u 01:37:19 profil autora
Ja sam gledao s tribina i moram reci da me je sudac propisno nasekirao:-( Da sam gledao kuci pred TV-om, pretpostavljam da bi me "sjajni" Ćosić koštao još više sekirancije pa na kraju ispada da sam dobro i prošao. Iako se čovjek ponekad upita šta mi to sve treba u životu....

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
vlado 13.10.2003 u 10:38:51 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Bog ce nas kaznit.
morsky 13.10.2003 u 14:45:09 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
bog je bio hrvat, pa nam izručio slovence. it's O.K.
electro cute 13.10.2003 u 23:17:41 profil autora
ma nemamo šanse. iskreno, ja sam želio da nam dođe bilo ko, samo ne slovenci.i zajeb.gotovi smo.
markos 14.10.2003 u 17:49:49 profil autora
Mos si mislit kako nemamo sanse. Samo da ne bude kao i obicno "lako cemo, ovi nemaju pojma"...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
vlado 14.10.2003 u 18:35:44 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma ko nama garantira da cemo proci Slovence.
Koji to igraci? 180 minuta je 180 minuta.
Pa kom obojci, kom ribokice.
electro cute 14.10.2003 u 23:41:17 profil autora
naslov u slobodnoj
Barić: prolazimo!
i šta sad
frančeski: Spušit ćemo!
Hadzo 15.10.2003 u 10:04:06 profil autora
Kao osoba koja nogomet mrzi iz dna duše, mogu se samo nadati da će nas Slovenci razbiti, jer će biti mira za vrijeme Europskog prvenstva.
trixy 15.10.2003 u 10:15:18 profil autora
a ja sam mislio da sam jedini koji ne može smislit nogomet
sadrzaj je izmijenio/la - trixy u 15.10.2003 u 10:16:21
zumbula 15.10.2003 u 11:35:25 profil autora
...kao osoba kojoj je stari slovenac a nogomet ništa, boli me briga...sori većino.
Hadzo 15.10.2003 u 16:49:47 profil autora
1,2,3,4...Ima nas još!!!
electro cute 16.10.2003 u 00:48:42 profil autora
okej, kužim, boli vas briga i to, al zašto se onda javljate?
u temi je sasvim naznačeno o čem se radi i to, pa zašto pobogu...i čini mi se da je to trixy spomenuo jedno šesthiljadaputa.okej, primljeno na znanje, idemo dalje...a one koje vole nogomet (kolko vidim nema ih puno) pustite da se raspravljaju.
ja ne volim kazalište, jednoč rekoh da ga ne volim i kad se raspravljalo o kazalištu ja nisam sudjelovao.
e da, nemojte mislit da se ljutim, dragi ste vi meni
za sve jedna velka
electro cute 16.10.2003 u 00:49:33 profil autora
e hadžo, posle 1,2,3,4, ide izgubljeni! hehehe...ma sam vas malko zajebavam.
Hadzo 16.10.2003 u 09:03:07 profil autora
U pravu si šefe, stvarno smo zalutali na ovaj topic. Evo, priznajem grešku, posipam se peplom i povlačim u neke toplije predjele, he he he...
markos 16.10.2003 u 10:30:30 profil autora
"Ma ko nama garantira da cemo proci Slovence.
Koji to igraci? 180 minuta je 180 minuta. "

Ajd molim te nabroji mi 3 igrača Slovenije... Mi imamo igrače za klasu bolje od njih. Samo da odigraju ozbiljno...

"Pa kom obojci, kom ribokice. "
Kom obojci, kom serbian paesant shoes:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
marsovac 16.10.2003 u 21:29:56 profil autora
Ja mislim da Hrvatska igra bolji nogomet od naših susjeda.
I ako Barić ne povuče nekakav loš taktički potez pobjeda je manje više sigurna.
Gospodnetić 17.10.2003 u 11:22:24 profil autora
Neki dan sam na ovu temu napisao post od nekoliko kartica, i prokleti smrdljivi kompjuter mi se zaledio, i onda kad sam ga resetiro shvatio sam da mi je crko hard disc. To je nesto najgore sto se moze desiti...jebe mi se za sve fileove koje sam popusio, ali izgubio sam svu mjuzu...u picku materinu!
Ja sam poludio kad smo dobili Slovence. Fakat mi lagano idu na nerve...kao prvo, ne zbog toga sto i kakvi su oni, nego zato kaj stalno izvlacimo iste protivnike..tog mi je stvarno pun kufer vec.
Kao drugo, poludio sam i zbog svih onih debila s nase strane koji se idu tamo tuci, poludio sam zbog njihove murije koja nikad nis seriozno ne napravi da se to ne desi (mislim...a tek ovaj njihov zahtjev da oni ne bi u Zagreb ali da ne bi ni da mi idemo tamo???), i poludio sam jer mi njihov nogomet i Katanecov bunker idu na jetra.
Znate cemu sam se ja nadao?
Wales...e ljudi moji Wales ili Skotska.
Da dodje 2-3 soma Walesana u Zagreb, da im pustimo Super fury animalse, zezamo se s njima, cugamo i pjevamo...
Brale...to bi bila fešta. Ja sam bio na utakmici Jugoslavija-Škotska negdje 1990 ako se ne varam, ili kvalifikacije ili pripremna prije SP u Italiji, ne sjecam se vise. Dakle, to je totalni kaos...dodje 2000 Škota u Zagreb, i sad na stranu sva ona zajebancija i cuganje prije tekme, ali vjerujte, ja sam se jezio kad je njih 2000 na zapad-sjedenju zapjevalo. Zaorilo!!!
Niije to agresivno lajanje kakvo se najcesce cuje od Boysa na Maksimiru, ljudi, to je pjevanje. Ti ljudi kao da svi imaju sluha, imaju nevidjene kolicine tekstova i izvode ih na predivne melodije tipa Key Sarah Sarah (ispricavam se zbog vjerojatnog krivog spellinga).
Mislim...to je nesto predivno. Zavidio sam im sto su tako dobri, ali bio sam i ponosan i sretan jer je bilo ocito da su se u nasem gradu super proveli. Nije bilo ni jednog jedinog incidenta.
Ima nesto posebno u navijanju...u toj strasti, pjevanju, ushicenim i cesto i zagrljenim muskarcima(nisam gay majke mi! :) ).
Cesto sam, tulumareci s prijateljima, najvise uzivao upravo u tom tipu glazbe koji muske pod alkoholom, ili na nekim drogama, jednostavno tjera da se zagrle skupa i glasno zapjevaju. Recimo, jedan primjer pjesama koje su tako djelovale na nas su od Cave-a Ship song i New morning, izvedbe s live-a.
Band koji ima uvjerljivo najvise takvih pjesama, ali uz to jos i tone njeznih, poletnih, tuznih, šašavih, elektronskih i jednostavno svakakvih pjesama, najraznovrsniji i najdrazi moj band su Super fury animals. Mogu bez ikakve potrebe da nekom podilazim, reci da su i Pipsi plijenili moju paznju i zaokupljali moja cula upravo na takav nacin, i time me pridobili u ranijoj fazi postojanja. Uzasno mi je drago da nije ostalo samo na tome, nego da se band razvija i otvara i nove pravce, prepusti se ponekad i melankoliji.
Furioze sam otkrio puno kasnije od Pipsa koji su mi oduvijek bili susedi, no prva moja impresija je bila upravo ta:Jebote, pa i Pipsi imaju brdo pjesama slicne atmosfere! Naravno, nije isto stvarati glazbu u Walesu (mislim na tehnicke i produkcijske uvjete) i u Zagrebu. Uzasno mi je drago kaj su i Pipsi zrtvovali puno toga u borbi za tehnicku kvalitetu i priblizavaju se zadnjim albumom standardima nametnutim vani. Vjerujte, to fakat nije lako. Mislim da je za band najvece priznanje upravo to kaj je Dave odlucio raditi s njima, on je fakat zasluzeno producentska zvijezda i ima tu poziciju da jednostavno on sam bira s kim ce raditi. Dudo o svemu tome sigurno zna vise, ali to je impresija koju ja imam.
Na kraju, najiskrenije, volio bi da me Pipsi jos koji put blagodare s nekom navijackom himnom. Ne po tekstu i sadrzaju, nego po tom feelingu da kad se napijem sa Vladekom ili svojim legama, kad se provodimo pijani ili nadrogirani, da se zagrlimo i zapjevamo neku takvu pjesmu i budemo sretni.
piggy 17.10.2003 u 12:10:15 profil autora
silom prilika gledala sam jučer tekmu Kamen Ingrad s nekim (najte se ljutiti nogometni fanovi, al ja fakt veze nemam s tim i nemrem zapamtit sve te silne momčadi..!).
Moram priznat' da me naprosto fascinirao golman Kamena. Suparnički igrač je umjesto lopte pogodio njegovu glavu, onak' punom snagom, al nema beda! Curi krv po glavi, čelu, nema frke - zvezala ga teta sa zavojima i flasterima i mali piči dalje! Fakat je branio za Oscara,rušio zakone fizike, al jedan mu je ipak uletijo..šteta.
al Kamenom golmanu, ko god bio, nažalost ne znam ime, SVAKA ČAAASTT!!
Gospodnetić 17.10.2003 u 12:15:33 profil autora
Mario Galinović, bivši golman mlade repke kojeg su majmuni iz Osijeka, gdje je poceo karijeru, poterali nakon jedne-dve blamaže dok je još bio mlad i neiskusan.
A vidlo se da bu faca.
markos 17.10.2003 u 12:49:44 profil autora
Gospodnetiću ako se ne varam, bili su Skoti u Zagrebu u proteklih par godina, i zbog reprezentacije i zbog kluba i zaista su opiceni. Svaka cast, to mi je pravi nacin podrske svom klubu a ne ko Bad Blue Budale koje naprave pizdariju di god dodju.
Galinovic je onako krvav jucer ulijevao strahopostovanje.
Filip 17.10.2003 u 13:32:54 profil autora
možda sam tu trebao ubaciti ono o tekmi sa romom.
a htio sam reći. ma hrvatska prolazi sloveniju. bar ja tako mislim.
a jeste vidjeli tekme drugog kola kupa uefa.
dinamo-dnipro. hajduk-roma. pa što je tim talijanima? osvajaju kup uefa preko timova iz bivše juge?

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
markos 17.10.2003 u 13:48:47 profil autora
Htio sam napisati "jesi siguran da ce Roma proci Hajduka", ali navijacki nagon mi ipak nije pomutio razum:-) Razbit ce nas Roma...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
ZeeK 19.10.2003 u 16:49:13 profil autora
hmmm. ako baric bude igro sa istom postavom ((ofenzivnom, bez tomasa, simunica, n kovaca(mogo bi maknut i zivkovica i stavit neretljaka ko lijevog stopera)) ko sad protiv bugarske bice dobro. nakon prvog poluvremena ja sam bio totalno miran (spokojan:) zno sam da cemo ih dobit. steta mi samo sto je biscan out, izgleda za sva vremena.
a sto se tice kekeca. bice jebeno tesko mada smo na papiru bolji.




enivej, sad mi je glavno doc do karte za hajduk-roma, mada ce se tek utorak konacno znat dje se igra prva. imam cak neke planove za vidit papu u rimu :)
i za kraj: na zadnoj utakmici protiv grasshopera u splitu, specijalci su odma hvatali i odvodili one koje bi zapalili bengu oko stadiona ili u gradu. lijepo mislim se ja. a onda 15. min prije pocetka utakmice udjem na stadion, redar mi otkine kartu i prodjem pokraj policije koja me ni ne pogleda, a kamoli da me pretrese. i tako je barem par 100-200 ljudi uslo, sto sam ja vidio. mogo sam zolju unijet i gadjat ono smece od suca :)

protiv hake 5000 chf, protiv gh-a u cirihu 35 000, sad nam ne gine barem 50 000. o hu-hu da ne govorim :(