Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
vlado 01.10.2003 u 18:51:52 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Budimo iskreni.
U prvom redu, treba naglasiti da odustajemo od PUNJENJA kao takvog. Nepotrebno je, stvara zbrku i nema nikakvih razloga da ne stavljamo cijele nove magazine - dvaput mjesecno.
Za kasnjenje sam ja kriv. Komunikacija sa suradnicima odnijela je odredjeno vrijeme koje nije bilo ukalkulirano sa dodatnim radom na suradnji, sto bi se reklo, ja sam zajebo... Shvatimo ovo kao period ucenja. Isprika vise nema.

Budimo jos iskreniji.
Jebem ja mater svim tim izdavacima. Na moje opetovane mejlove, u kojima trazim iskljucivo INFORMACIJE, niko se ne javlja. Uopce.
Datumi izlaska filmova su potpuno neupotrebljivi. Kao i npr. tv-program. Naprosto ne biste vjerovali kakve se nebuloze pisu u tv-shemama-unaprijed... To nema veze s realnoscu... Jedino je sigurno da Dnevnik ide u 19.30h... Ako.
No, to su sve sve vidjene stvari, jedino se covjek osjeca bespomocno. A sto opet vodi u jos zescu borbu...
Kao, gospodu treba zvati na telefon i vuci za rukav.
Oh, nema problema, jos cete me moliti da komuniciramo mejlom.

Nema predaje.
A zasto bi i bilo?
Suradnja raste, svakakve se stvari dogadjaju...
Za ovaj put uletili su Dju, Simon, Zomri i Ankica Tomic.
Moram priznati da me potonja uzasno razveselila, jer nema veze sa sajtom, svidja joj se magazin, pa bi ona pisala... E pa pisi.

Za iduce magazine ne zelim najaviti nista, vec se samo lagano nasmijesiti...

I da, citajte ovaj magazin malo brze, jer vec iducim nastavkom se vracamo u stari ritam. Dakle, za deset dana ide novi. Dobro, za dvanaest, recimo...

Ukoliko imate nekih primjedbi, tehnickih ili ostalih, bilo bi mi drago da ih cujem. Ukoliko zelite suradjivati, ukoliko vam se cini da bi bas vi mogli napisati o necemu nesto dobro, sjedajte za kompjuter i - pisite.

Hvala na paznji.
Depressed 01.10.2003 u 19:24:06 profil autora
Poklopilo se da istovremeno svira Sumday baš kad sam otvorio MAGAZIN. I baš kad sam pomislio "k vragu i Grandaddy, prvih par puta mi je bio sranje, a sad mi je već osrednji!" Vidim recenziju istih. Pročitao sam ju s pola oka jer razvijam Scintigrafiju i Ultrazvuk abdomena za bolnicu. Za koji mjesec će moji bitovi i bajtovi predstavljati nečije živote na odjelu za onkologiju u Petrovoj, od te spoznaje sam se stresao i tad sam skužio da ste objavili priču koju je dju prevela. Svidja mi se. Podsjetila me na davne dane i SimCity. Sjećam se kako je to bilo igrati, Žena zna o čemu piše. Pitam se igra li se i ona. Kompjuterom mogu inicirati svoju božansku egzistenciju, u jednom trenutku moji programi preuzimaju u memoriju živote i smrti (doslovno) pravih ljudi i - Now It's On.
U ovom čudnom stanju imam paranoični predosjećaj da ovo što radim nije običan mali glupi informacijski sustav nego moj budući brat. Ne mali nego "Veliki".
2000 man
markos 02.10.2003 u 10:21:15 profil autora
Dobar je magazin! Zanimljivi tekstovi, dobro napisano. Samo mi se ne svidja podjela na novo i staro. Sto nije bolje to raditi po principu brojeva? Ono, Magazin #1, pa nakon toga broj 2 itd, i onda lijepo znam koji sam zadnji procitao i otvorim ga i procitam cijelog, a ne sad moram paziti sto je novo a sto staro. Mislim, nije to neka sad strasna greska, ali eto, mislim da bi ovako moglo biti bolje. I Vlado, nemoj ici gledati Ligu, ni u ludilu. Radje recimo procitaj "From Hell" ako vec nisi...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
dju 02.10.2003 u 10:42:58 profil autora
ja ga ne mogu otvoriti. ni jucer ni danas. samo mi se ukuazuje ono iritantno
The page cannot be found
dju 02.10.2003 u 11:39:08 profil autora
otvorila. vrlo zadovoljna.
al lektor vam ne bi bio višak. npr. ja
Filip 02.10.2003 u 13:02:53 profil autora
dobar ovaj naš urednik. čak nam je dao i ono pismo bushu mie couto koje nam duguje iz prvog broja. odlično. pravi profesionalac.
hvala ti uredniče. btw, imaš i mail.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
piggy 02.10.2003 u 13:31:20 profil autora
ma super uredniče
i odlične su mi recenzije (by dju & ankica)..

All animals are equel but some animals
are more equel than others
vlado 02.10.2003 u 14:33:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dju, lektor nam definitivno nece biti naodmet, al sta da radim kad mi je doticna prema vlastitim rijecima - pod poplunom, jer su to oni dani, bla bla
Ma znas je, inace fina cura, Bosanka...

Sta? Da se zavucem pod jorgan?

Markose, oko nastavaka - potpuno se slazem.
Svaki put - novi magazin...
arhimed 02.10.2003 u 18:50:25 profil autora
prelistao sam magazin. lijep je, sviđa mi se.

<offtopic>
-nedavno sam u globusu pročitao recenziju knjige "33 trenutka sreće" njemačkog pisca inga schultzea.

-kad je dju rekla da ima prijevod jedne poljske priče, odmah sam pomislio na olgu tokarczuk, ali nisam mislio da će to biti stvarno njezina priča. bio sam ugodno iznenađen kad sam vidio da me intuicija nije prevarila.

e, sad, i nju i schultzea sam imao priliku vidjeti uživo proljetos na festivalu europske kratke priče. tokarczukova je čak bila predstavljena kao jedna od najvećih europskih književnih zvijezda, ali njih dvoje su mi bili potpuno nepoznati. nisam bio ni svjestan kakvi su književnici preda mnom.
dju 03.10.2003 u 09:24:29 profil autora
Arhi, imam doma 33 trenutka sreće. Mogu ti posudit. Imam i Olgin roman na hrv. Pravijek i druga vremena, a preveden je i njezin Dom danji dom noćni. Nažalost, to nisam ja prevela, ali jesam jednu njezinu malu knjigu s trima pričama, koja će izać za dva-tri tjedna.
arhimed 03.10.2003 u 13:20:30 profil autora
hvala, dju. držim ti fige za knjigu koju si prevela.

ko je radio intervju sa zoranom lazićem? je li vlado?
vlado 03.10.2003 u 13:40:10 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ja sam radio intervju sa Lazicem, ali sam se zaboravio potpisat - jos jedan propust.
A, Dju, kad si ti meni mislila reci da imas Schultzea doma? O jebemu zito...
Depressed 03.10.2003 u 15:04:21 profil autora
Pa znas...i ja bi shultzea. I to samo zbog recenzije. Sve bi ja htio...u zadnje vrijeme sam procito samo sputnjika.
dju 04.10.2003 u 20:10:50 profil autora
ajmo u red...
dajem šulcea svakom ko lijepo zamoli
upravo ga čitam, onako, pomalo, prije spavanja... i nikako da me ponese
vlado 04.10.2003 u 20:20:56 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Imas 7 dana za nosanje.
electro cute 06.10.2003 u 23:30:58 profil autora
bok neznalice!
pišem vam prvi put i nadam se da moje pismo neće završiti u košu za smeće.želio bih napisati da ste vi hrpa dosadnih, egocentričnih i napuhanih gov...ups! ovo nije nomad a ja nisam prištičavi tinejdžer koji obožava cradle of filth pa ću se na vreme i sasvim zaustaviti.
evo pregledah na brzinu (previše dugo izbivao z sajta, previše tog za vidit, a nisam baš od volje, moj cd-rom/pržilica NE RADI!!!!!) i moram priznat da mi se jako jako svidja!
inače dao sam uvjet na fxu (i sally!!!!)pa ču da vam se prikjučim (ak smijem).vlado, pročitah i već pišem.a brž napišem još nešta, ak budem od volje.a sad idem da surfam.ćao!!!!!!!(je uvek najbolje dao)
vlado 07.10.2003 u 19:09:01 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma evo, naprosto cu poludjeti od srece.
piggy 09.10.2003 u 13:04:07 profil autora
super mi je stripaš Matija Pisačić, a još mi bolje kaj odma mogu vidit kaj dela..oću još stripa, oću još stripaaaa....

All animals are equel but some animals
are more equel than others
vlado 10.10.2003 u 10:59:51 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dobro je, ja mislio da ga nitko nije ni pogledao.
Ovom priliko izdvojio bih ZV-a sa konacnim rjesenjem pitanja stripovske table na netu.
Momcino, zaduzio si generacije.
goldietrickz 13.10.2003 u 13:35:28 profil autora
dovla juv gat d mejl.ljudi iz arab strap kazu da nece bit problema(tocnije malkolm),al da ne ureknem...u svakom slucaju na koncertu sam 18.10.

Lördag 18 Oktober
Kl: 22.00 ARAB STRAP (SCO)
Support: Azure Ray (USA)
Crooked Fingers (USA) Öppet: 21.00-03.00
Pris: 100:-


sadrzaj je izmijenio/la - goldietrickz u 13.10.2003 u 13:36:04
goldietrickz 17.10.2003 u 18:52:23 profil autora
mene izgleda nitko ne ferma ovdje...:) svejedno ste mi dragi.jebat ga.
nego u vezi arab strap.dopisujem se sa tipom iz chemikala vec par dana(malkolm iz banda kaze da nou frks za interview al da platim pice:)) nikako dogovorit da koju prozborim i mozda popijem koju pivu sa ljudima iz arab strap.danas mi je dosao mail od tipa iz chemikal rec. i kaze cova ako mi se ne javi tip koji je u tour managmentu da mu se javim telefonski i dogovorim vrijeme.broj sam dobio pa cu ga najvjerojatnije sutra zovnit.e sad,ako vas zanima nesto sto bi ja njih mogao pitat ako uopce bude interviewa(ako se ne napijem previse posto cu u klubu bit od 20.00 sati zbog jeftinije karte-60 sek oko 50 kuna) napisite ovdje a ja cu to priupitat.nisam veliki poznavatelj njihovog opusa ali ovo sto znam mi je cool!super tekstove imaju,na prvu...
izvjestaj i fotke(najvjerojatnije) slijede...
sadrzaj je izmijenio/la - goldietrickz u 17.10.2003 u 18:54:08
vlado 17.10.2003 u 19:09:02 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma fermam te, kako te ne bih fermo, ali nisam dobio nikakav mejl, a nisam skonto o cemu se radi. Nego ti to fino sve posalji meni.
goldietrickz 17.10.2003 u 19:18:46 profil autora
cuj nisi dobio...pa dva sam poslo.nema veze...ja,ja,poslacu ti.:)
sadrzaj je izmijenio/la - goldietrickz u 17.10.2003 u 19:21:17
vlado 17.10.2003 u 21:28:59 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Da, znam, ponekad sam neodgovoran i bezobrazan u mejliranju, al ja ih fakat nisam dobio.
markos 18.10.2003 u 12:57:55 profil autora
Imas gresku u novom magazinu, Ed O'Brien je gitarist Radioheada!
"V for Vendetta" rules

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
goldietrickz 19.10.2003 u 20:32:43 profil autora
dovla,jel to mail u tvom profilu?jel taj citas najcesce?
vlado 20.10.2003 u 12:50:45 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Hvala Markose, bit ce ispravljeno.

Goldie izmedju dovla i sagadin je ona donja crta. Ne vidi se u profilu, pa vjerojatno...
markos 20.10.2003 u 13:11:37 profil autora
Nego, di su magazini 1 i 2? Bas sam htio ponovo vidit onaj Pisačićev strip, a ne mogu doći do njega!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
vlado 20.10.2003 u 13:38:43 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Hmmmm, nazvat cu ZV-a...
Inace, recenzije ce biti u arhivi, dakle i Pisacicev strip.
Strpljenja...
Depressed 20.10.2003 u 16:47:04 profil autora
Recenzija Foltin - Donkey Hot.
"farfisa ?!" . Nije "?!" nego su to vintage orguljice, vrlo popularne i danas...
vlado 20.10.2003 u 17:16:38 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kako bi ja to znao, nego stavim ?!, da nam netko razjasni... E pa, hvala.