Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
> Ostalo > KLUB
1 2 3 4
 
trixy 11.10.2003 u 19:35:13 profil autora
pa stvarno, od nas desetak koliko nas je bilo, da nitko ni riječ ne bi napisao o četvrtku, pa sram nas bilo!!!

ja baš i nisam pravi izbor za opisivanje, jer sam totalno prehlađen, pa iako sam sjedio pored doktora, nisam baš sve ni najbolje čuo, a i teško mi je bilo ostati koncentriran s vrtoglavicom. toliko o kukanju.

dakle, bilo je ugodno, informativno, opušteno i zabavno. dju nas je sve pozdravila, upoznala s domagojem, započela razgovor, a ostatak smo preuzeli mi s pitanjima, potpitanjima, konstatacijama, upadicama, šalama i pošalicama (uglavnom zv i daddy)...
vlado 13.10.2003 u 10:37:09 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Sinoc najbolje izdanje Kluba dosad.
Nisam siguran, al kad sam kroz resetke prozora gledao kako svi izlaze iz kafane van da bi gledalo Bilusicku koja nasuprot stoji u Piaf pozi i kako susjeda gore otvori prozor i slusha i kako je auto stao i vozac ugasio motor i kako smo zauzeli ulicu i zasuli Jasnu kovanicama i kak smo pozderali sve grozdje i kako sam nasao brata po stripu, ucinilo mi se da je Klub prosljako.
Eto.
Morsky, sssssssvaka cast.
zumbula 13.10.2003 u 10:39:08 profil autora
...evo jutros tužnim korakom idem prema gornjem gradu jer idem na posao ali sretna iznutra jer mi je ova nedjelja dala snage da izdržim tjedan bez apatije i depre koja me držala posljednjih pet, šest dana...iz birca u tomićevoj izlazi Jasna Bilušić..i što reć. Ništa...to se ne govori..iako..kroz glavu mi prolazi stotinu misli, ali riječi uvijek zalutaju u neku slijepu ulicu. I na kraju ispadne samo 'dobro jutrooo'...širok osmjeh(bez zlatnog zuba)...to je to. Ne znam kako vama, ali meni je jučer bilo upravo onako kako bi voljela da bude. Dokumentarac o Edith..Sven Medvešek mešung asfalta Zagreba i Pariza...Jasna Bilušić i Saša Nestorović...s prozora u Basaricekovoj vire glavice, poznate i nepoznate...Urša Raukar baca novčiće...ostali sramežljivo slušaju...forumovci bez sitniša plove kroz filing Monmarta.. auti srpljivo čekaju da prođu..Marija Braut..dokaz da boemi još trzaju i dišu u ovom gradu..slike Dominique Jurić izlaze iz okvira. To je moja zemlja. Tenks.
sadrzaj je izmijenio/la - zumbul u 13.10.2003 u 10:40:17
piggy 13.10.2003 u 11:13:03 profil autora
kaj je bilo neko događanje u nedjelju? pa nemam pojma.

All animals are equel but some animals
are more equel than others
trixy 13.10.2003 u 11:20:40 profil autora
NOVE FOTKE, NOVE FOTKE!!! Link
morsky 13.10.2003 u 14:43:25 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
bravo trixy, baš si ulovio lijepe trenutke ulice i gostione.
Filip 13.10.2003 u 15:36:00 profil autora
ah..
bravo!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
lollipop 13.10.2003 u 16:53:14 profil autora
moram, moram komentirati, iako su vec rekli ovi prije mene, ali stvano je jucer bilo prelijepo. dirljivo, romanticno, sarmantno, opusteno. film nije bio ni predug ni prekratak, Sven je na divnom francuskom procitao taman onoliko da nam ne postane dosadno usljed nerazumijevanja jezika, jedino je Bilusicka mogla i malo duze, ali i to je bilo taman, pogotovo zato sto smo stopali promet, a auta se nakupilo. Vino (ko prosuo, ko popio), sir i grozdze, poznata i nepoznata lica. jucer je to mjesto disalo istim dahom. morsky, svaka cast jos jednom, pozdrav ljudi!
electro cute 13.10.2003 u 23:20:40 profil autora
stoko!
a mene nema ni u četrtak na kuljišu...

baš vam zavidim.
jelena 13.10.2003 u 23:21:57 profil autora
daj potpisite slikice
dulce 14.10.2003 u 00:27:05 profil autora
ej bas mi je drago sto je bilo tako super! samo naprijed.

jelena, mozes vidjeti imena ako na prvoj stranici samo kratko predjes misom preko svake fotke.
dju 15.10.2003 u 23:48:56 profil autora
postoji šansa da se jelena sutra ukaže u krovovima.
eto, nek se zna.
lollipop 16.10.2003 u 00:20:30 profil autora
?!? wooow :)
jasno, ako pricamo o istoj jeleni :)
dju 16.10.2003 u 00:24:41 profil autora
jedna je jela
jelena 23.10.2003 u 22:24:15 profil autora


e, a sta se trenutno krcka u krovovima? sta bilo? kako bilo?
morsky 24.10.2003 u 11:14:46 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
bila je pretpremijera filma zvonimira jurića: onaj koji će ostati neprimjećen.

film će biti primjećen, dobar je.

vlado je razgovarao sa jurićem nakon projekcije, jurić je odličan: bistar, posvećen, s idejom i čini mi se ustrajan.

biti će od njega, čini mi se, vrlo dobrih i odličnih filmova.
vlado 24.10.2003 u 16:23:50 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Fino je bilo, al mi je bilo fakat tesko ga ispitivati nakon filma, svasta mi se motalo po glavi. Al ajde, mislim da je bilo interesantno.
morsky 27.10.2003 u 11:29:57 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
sorry, greška.
sadrzaj je izmijenio/la - morsky u 27.10.2003 u 11:31:10
morsky 29.10.2003 u 11:44:17 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?

u četvrtak navečer je gost Denis Kuljiš, ..ipak.
vlado 29.10.2003 u 16:03:17 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kuljisa nema u cetvrtak u KLUBU.
sadrzaj je izmijenio/la - vlado u 29.10.2003 u 16:24:45
trixy 29.10.2003 u 16:18:09 profil autora
opet?
vlado 29.10.2003 u 16:24:05 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
IPAK!!!

KULJIS U SUBOTU!!!!!
KULJIS U SUBOTU!!!!!
KULJIS U SUBOTU!!!!!
KULJIS U SUBOTU!!!!!
KULJIS U SUBOTU!!!!!
vlado 29.10.2003 u 16:48:25 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
U cetvrtak ima KLUBA da ne bude zabune.
Bit ce interesantno.
dju 29.10.2003 u 17:49:49 profil autora
oćeš pozvat daddyja da bude gost?
čovjek je napravio odličan album, jučer odsvirao vrhunski koncert.
zaslužio je.
goldietrickz 29.10.2003 u 19:09:20 profil autora
ne znam hoce li mi itko od vas zamjeriti ali moram ovo reci.kuljis mi je uz butkovica i ivkosica jedna od najodvratnijih pojava na hrvatskom novinarskom nebu...mozda vam zato i bude zanimljivo?!:)
dju 29.10.2003 u 21:14:47 profil autora
goldie,
da se razumijemo, poziv nekome da bude gost Kluba ne podrazumjeva da je taj netko sveta krava.
ako imaš kakvo pitanje za kuljiša, daj napiši, prenijet ćemo mu.
i meni je denis ljiga, tamo negdje uz bok sa srećkom jurdanom, samo što ga je ipak zanimljivije čitat.
dju 29.10.2003 u 21:24:55 profil autora
e, da.
danas smo se našli u krovovima darko, trixy, cute, vladika, fila, dulce i ja. zapravo, bio je i zv, al je taman odlazio kad sam ja došla trixy će uć u povijest kao čovjek koji je prvi tiskao cuteov rukopis.
dulce je jela burek. pardon, sirnicu. što ti je bosanka. nije ručak ako nije pita.
inače, baš je slatka. dosad smo samo znali da je pametna
otpratili smo je na vlak za beč. i mahali.
poslije smo fila, cute i ja po knjižarama tražili knjigu o grijanju i hlađenju, za filinog tatu. ne znam šta je bilo dalje. morala sam doma. da pokažem mužu da pipsići nisu prijetnja našoj bračnoj idili.
arhimed 29.10.2003 u 22:39:42 profil autora
dju, ovaj tvoj post mi je došao kao šlagvort za ono što sam te htio pitat: kako je bebaču bilo na koncertu? vjerojatno već imaš neki način komunikacije s njim?
sally 30.10.2003 u 00:20:46 profil autora
dear dju.
em sto kasnis, em sto te se nikako ne uspjeva vidjet. taj tvoj trbuh, mislim. i lo i ja smo te htjele vidjet. i dosle smo u krovove. i bile tamo. i zumbul je bila.
al kad kasnis, brate... u 13.30 smo morale priznat poraz i izgubit se svaka svojim poslom...
nikad necu vidjet dokle je dogurao taj tvoj trbuh...!
dju 30.10.2003 u 08:59:40 profil autora
Bebač obožava Pipse. Prati njihov rad od... oduvijek.
Sad sam se sjetila jedne rečenice, ne sjećam se više iz koje i čije knjige:
"Sjećam se", reče nježna uvela Crnkinja svom već prosjedom sinu, "sjećam se, kad si bio samo sjaj u očima svoga oca".

E. Bebač dakle voli Pipse još dok je bio samo nagovještaj djeteta. Kako sam ja skakutala na koncertu, tako i on u trbuhu, pa i još sat vremena kasnije.

Sally, oprosti na jučerašnjem kašnjenju, zagnjavili me na poslu, a ja se nisam previše otimala, znam (a oni ne znaju) da me neće vidjet sljedećih najmanje pola godine.