Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zomri 18.09.2003 u 09:28:01 profil autora
okej narode ovdje cemo malo o zanimljivostima iz filmova, sitnim greskama i tako.

za pocetak mene recimo interesuje:
1) svi ste gledali pulp fiction pretpostavljam i po nekoliko puta. koji je kurac u onom koferu? (ja imam svoju teoriju ali volio bih cuti i vase)
2) isti film. kad Vincent upuca onog niggera u autu je li to slucajno ili namjerno, da bi zajebavo Julesa kako je i to "an act of God"?
3) i last but not less important: zasto zaboga Pameli nikada ne spadne kostim kad trci po onim plazama?
piggy 18.09.2003 u 11:15:42 profil autora
I love Pulp Fiction!
ajmo redom..

na netu ima hrpa teorija, a meni najdraža ide ovako...

1) u koferu je duša Marsellusa Walleca
Sjećate se prve scene s Marsellus Wallace-om, prva je snimka s leđa, zapravo «krupnjak» zadnje strane njegove glave, na kojoj je flaster. Kombinacija za otvaranje kofera je 666. Onda, svaki put kad netko otvori kofer, iz njega sjaji, a ekipa je zadivljena ljepotom, ostaju bez teksta. I sad, ako uzmemo one biblijske spike da kad ti vrag uzme dušu, uzme ti je sa stražnje strane glave. Zato kao flaster na Marselusovoj glavi – jelte –prodo je dušu vragu. I pokušao ju je otkupiti nazad. I sjetite se scene u kojoj Jules (Samuel L.Jackson) i Vincent (Travolta) ostanu neozlijeđeni nakon one pucnjave u sobi, kad tip izleti iz kupaonice..pa Jules zabrije na «božansku intervenciju»/"an act of god". E, to je zato jer su njih dvojica čuvali Marselusovu dušu.
Navodno je Tarantino na Travoltino pitanje, da kaj bi trebalo bit u torbi, rekao - "Whatever you want it to be."

2) slučajno. Vincent maše s pištoljem, Jules naleti na neku rupu u cesti i -bang...

3)zato kaj su silikonke zaljepljene na badić

ps.
pod 1 - vidi ostale teorije na http://pulp.linuxroot.org/case.shtml.


sadrzaj je izmijenio/la - piggy u 18.09.2003 u 11:34:03
zomri 26.09.2003 u 01:29:14 profil autora
zaboravih se zahvaliti na ovom linku. proveo sam jedno divno popodne surfajuci po njegovim blagodatima i jedno triput ispo faca u raji hehehehe
piggy 26.09.2003 u 10:59:02 profil autora
anytime ja sam surf-master

All animals are equel but some animals
are more equel than others