Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
piggy 15.09.2003 u 18:44:27 profil autora
oke, ja sam se (sebe)zadužila za promptno tematiziranje daddyeva dnevnika. pa ajmo..mislim, jebo american deep plue shit card.sad mi žao kaj sam se predbilježila za novo klreditno zaduženje.al neka.ziher je u pitanju zajeb, neorganiziranost i slične 'rvacke boljke,neke tamo megatrendy agencije za evente.i sad mi nemamo koncert,mislim zagreb.bezveze.ajmo mi organizirat koncert pipsa, debelo im platimo, pa da vidiš.uskličnik.fakat smo zemlja debilkosa, ak' bend ko kaj su pipsi puši lovu za dogovorene gaže, mega-spektakli propadaju ili se u nedogled odgađaju i tome slično i tako dalje.znači jesmo.


All animals are equel but some animals
are more equel than others
sally 16.09.2003 u 00:02:07 profil autora
onaj lik kristijan grzetic iz dijaloga je jedan veliki kreten. ne znam kolka je njegova uloga u organizaciji i tak (pretpostavljam dovoljno vazna, on to voli), al iz nekih biznis razloga smo jedno vrijeme imali komunikaciju. i ko sto to obicno biva, ja spomenem pipse (aj olvejz du) a mr. grzetic rece: ah riper. on je narkoman.
sa sigurnoscu koja bi pokolebala i 'rippera' samog.
na moje pitanje a kako to zna, jos sigurnije odgovori: uvijek nosi duge rukave. jesi ga IKAD vidjela ljeti u kratkim rukavima?
i niz slicnih nepobitnih cinjenica koje bi i vrsnu odvjetnicu ally mcbeal bacile na koljena.
konverzacija se odvijala jos nekih 6 minuta u kojima ga ni jedna rijec, ili nedajboze bilo kakva cinjenica nije mogla razuvjerit da ima POTPUNO i APSOLUTNO pravo u svemu sto se rippera i njegovog zivota tice.
(moje pitanje na to jel ga ikad vidio/pricao snjim/nedajboze upoznao ga? odgovor je poceo sa "ne, ali...".)
razlog zbog kojeg smo morali komunicirat in d frst plejs jos nije gotov, al ja se tom covjeku ne budem vise javila.

kad sam imala 7 godina i mislila da sam najpametnija na svijetu, uvjeravala sam jednog tatinog prijatelja da je moja skola jako velika i vazna. da bi bu tu vaznost nekako predocila, tom sam velikom covjeku rekla da je nekoc ta osnovna skola bila srednja. a jos davnije je na tavanu bio fakultet.
covjek se nije smijao, djetetu se rugat... pa je objasnjavao kako on ipak misli da 'fakulteta na tavanu' nije bilo. naravno da se nisam dala, pa ja sam najpametnija na svijetu, VALJDA ZNAM sta govorim.
tako i kristijan grzetic. nema on pojma, al ne moze ga jedan obini narkoman ripper preveslat. zna on ko se u sto bode.
tuzno je samo to sto on ima puno puno vise od 7 godina...
sally 16.09.2003 u 00:04:10 profil autora
ono, nije da je vazno za daljnji tok ovoga topica..
tek tolko da nekoga istracam, makar virtualno...
vlado 16.09.2003 u 00:50:32 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jednom je nosio kratke rukave.
Ja sam ga vidio.
dju 16.09.2003 u 08:51:51 profil autora
kako je ova sally slatka. ja je baš volim.
daddy 16.09.2003 u 10:10:02 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
smatram da je marketinška agencija tek dobro plaćeni potrčko americanu. nemaju oni veze s otkazivanjem. inače, hvala na informaciji o gosn kristijanu. nek mi se napuši kurčine.
piggy 16.09.2003 u 10:46:07 profil autora
sally samo ti tračaj,informacija je moć nisam ziher sad za ovaj slučaj s american eventom, al u praksi mi se x puta dogodilo da upravo agencije zajebu termine.a kolko znam u ovaj su event uključene dvije, a prema nekim informacijama čak tri agencije, pa me ne bi čudilo da su se putem pogubili.
a glede informacija, mislim, ak neko hoće zaradit dobru lovu, a čisti je profi, znajte da legendarni trgovac oružjem Zvonko Zubak,najfriškija politička zvijezda na hrvatskom prenapučenom nebu, traži glasnogovornika/-cu.navodno u toj potrazi ima velikih problema.mogo bi si uzet Krešimira Macana
piggy 17.09.2003 u 15:12:32 profil autora
eto im sad! Diners im je oteo medijski prostor, jer su nabrzaka promovirali paz'sad -prvu e-karticu na hrvatskom tržištu-..a-ha-ha-ha..kao, nemamo mi pojma kaeto blue iz american-a..ko im kriv kad im treba sto godina za promociju nove kartice.