Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zomri 09.09.2003 u 23:43:51 profil autora
kakav je to sempl, kakav je to zvuk? ljudi skinite ovo

http://www.base58.com/tunes/BUY_THIS_ALBUM/04.mp3

i recite mi da rambo nije bio u pravu.
zomri 15.09.2003 u 01:06:34 profil autora
sta? nije valjda da nikoga ne interesuje da čuje kako je to kad zapadnjacki pop producenti popuse turbo-folk

no dobro, shvatam vas. donekle. ali ljudi, ovo je jebena 'dzigara'!!! eh samo da je bogdo nasa dzigara ovakva...
sadrzaj je izmijenio/la - zomri u 15.09.2003 u 01:07:24
dulce 15.09.2003 u 18:21:02 profil autora
jbg, ne radi vise link. inace mi je basement jaxx strava. kakva je dzigera bila u pitanju
zomri 15.09.2003 u 18:43:05 profil autora
prava!!!

probaj zamislit wu-tang koji ulazi u kafanu izmedju olova i kladnja gdje pletu narodnjaci i tamo - gle cuda - nalaze Chemical Brose kako plesu na stolu s to-mi-radi facom i rasirenim rukama.
zomri 15.09.2003 u 21:38:14 profil autora
ej upravo sam provjerio i link RADI. pokusaj ponovo!
goldietrickz 16.09.2003 u 01:31:31 profil autora
Radi link.Samo bez onog "04.mp3" na kraju.to je ustvari link koji copypaste metodom u browser daje rezultat "slusanja",a ako se ima spora veza neko vrijeme ne dogadja se nist.mislim barem.
treba otic tamo ovako :
http://www.base58.com/tunes/BUY_THIS_ALBUM
i onda desno dugme misonje "save as" i skidaj brale...
jest fakat "lucky star" ima neke veze sa nasim narodnjacima posebno tamo na samom pocetku...meni su puno,puno bolje:"Feels like home","Hot n cold" i "If i ever recover".Prilicno neujednacen album.Hmmm.Ma ustvari dobar,nesto slicno kao Drvece i rijeke.Potrebno mnogo slusanja da bi legao kako treba i mora se slusat kao cjelina.
arhimed 16.09.2003 u 02:07:15 profil autora
da, ono na početku stvarno neodoljivo podsjeća na narodnjake. ja sam mp3 skinuo bez ikakvih problema. mislim da čak nisam ni morao brisati 04.mp3.
goldietrickz 16.09.2003 u 12:34:19 profil autora
ma je,vjerujem da je to tako i link je u biti 100 posto oke,samo sam pretpostavljao o cemu se radi.:)ili je mozda na par sati link zbilja "pukao"?!moguce.Ev upravo slusam "Feels like home"!!!Nikako da mi dosadi...
e da btw,znam da vecina vas jeste probala obrisati i ono "buy this album" iz urla,ali za vas koji niste...probajte.ima gomila dobre mjuze na tom linku.

sadrzaj je izmijenio/la - goldietrickz u 16.09.2003 u 12:36:28
zomri 16.09.2003 u 14:29:09 profil autora
jest fakat "lucky star" ima neke veze sa nasim narodnjacima posebno tamo na samom pocetku...meni su puno,puno bolje:"Feels like home","Hot n cold" i "If i ever recover".Prilicno neujednacen album.Hmmm.Ma ustvari dobar,nesto slicno kao Drvece i rijeke.Potrebno mnogo slusanja da bi legao kako treba i mora se slusat kao cjelina.


cudno, ali i meni su otprilike iste stvari legle na prvo slusanje. valjda zato sto imaju i previse veze sa starim BJ. sada mi se vise svidjaju ove malo novijeg zvuka, drugacije. poput cish cash, lucky star, plug it in ili good luck i right here is the spot. ma citav album aksli rula i nema tu puno price. samo slusaj...
dulce 16.09.2003 u 22:32:14 profil autora
dzigera rulz. podsjeca me na narodnjake srdje todorovica kao nindze u prvom dijelu 'kako je propao r'n'r'... koje kolo? nindza kolo!
neki dan sam se zijanila kad sam slusala buddha bar i cula 'zapjevala sojka ptica'. cijeli ce zapad jednog dana osvojiti turbo-folk. ni ne slute sta ce ih snaci.
terrapin 18.09.2003 u 22:59:46 profil autora
vidi se da djecko ima slifa. zomri,posto ti volis snjuhat po netu daj ba ostavi jos koji link. hvala unaprijed
QT 19.10.2003 u 18:48:14 profil autora
quote:
Prilicno neujednacen album.Hmmm.Ma ustvari dobar,nesto slicno kao Drvece i rijeke.
__jej...jaxxima bi se sigurnoi svidjelo da su napravili album kao pipsi..aaaaahhhaahaahaha
trias 20.10.2003 u 21:37:28 profil autora
Čuo sam danas na 101. Kaj ja znam? U Engleskoj to englezima zvuči neusporedivo drugačije nego nama. Brijem da je taj „narodni” dio dobro uklopljen u stvar. Brijem da je istu stvar napravio netko s naših prostora da bi ga većina alternativaca popljuvala.

imaš kunu?