Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 03.09.2003 u 10:57:33 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dakle,
idem u Makedoniju. Danas u 20.15. I sta, pobogu, radim na internetu u ovo doba, zasto se ne spremam?
Eh, dakle, sam put je zapravo ostatak godisnjeg. I da bi covjek otisao miran, mora puno toga da napravi unaprijed, da nazove, da sredi... I, fakat, napravih sve... Pat dana radim non-stop, uz 4-5 sati spavanja...
I sinoc, dodjem s posla oko ponoci, mrtav umoran, ali odlicno raspolozen...
Prebirem po darovima, przim cedeove, lagano spremam stvari, milujem kartu...
I skontam - NEMA NIGDJE PUTOVNICE... Lagano mi skace tlak... Lagano? Eufemizam! /citat/
Problem je sto sam je cijeli dan furao sa sobom... Pretrazujem torbu, odjecu, sve... Nema je.
Unezvjeren budim zenu, opsadno stanje, sta da napravim, pobogu, u 2h poslije ponoci?
Kaze ona nista, popisi sva mjesta gdje si bio, i sutra ujutro put pod noge... I usput mene, koji trazim odgovor od Svevisnjeg pogleda uprtog u nebo, hrabri, smiruje, tjesi...
Al kurac, nemoguca misija... Jos jednom pretrazujem sve... Nema.
Saljem zenu na spavanje, ja normalno ne mogu da spavam... Po stoti put prebirem po mislima gdje sam sve bio...
Ipak, u 5.21h odlucujem odspavati malo, jer, u svakom slucaju, svejedno je...
Spavam do 7.29h... Budim se, normalno, minutu prije budilice, sam od sebe...
U roku 20 minuta pocinjem potragu...
Banka, agencija, opticar ( desna leca), videoteka (dug), kafana pored zeninog posla, Igor (donio sliku za Bae), pekara, redakcija, kafici pored posla... Zovem taxiste, ZET... Spremam se nazvati i radio da ostavim poruku "ako je netko pronasao dokumente na ime..." (iako je uzaludno, osobnu nekad i vrate al putovnice bogami ne)...
I onda, vec pomiren sa sudbinom, sjednem na kavu i smisljam sta reci Filipu?
Mislim, ko ce mi vjerovat? Jebote...

I onda se sjetim...

Kako sam mogao zaboraviti?
Naime, u jednom trenutku se meni jucer javila Dju, pa Electrocute, pa smo svi zajedno, drzeci se za ruke, odsepesali u restoran na klopicu...
Pa naravno, rekoh! Dju je uvijek kriva! Brzo u restoran...
Dodjem u restoran i zaustim "Oprostite, da niste vi...", a konobar se smije i pruza mi putovnicu...
Evo, prije 20 minuta... Nevjerojatno, kako se nisam sjetio da bi mi putovnica mogla nestat kad sjedim sa - Dju!
A svi znamo da Cute nikako ne moze imat svoje prste umijesane u to....

I tako... Idem sad sa Zvonom na kavu, pa na sisanje, pa da se konacno spremim...
Makedonijo dolazim!

Aj bok!

Btw. kad sam ustao ujutro, rasplakao sam se...
Na kaucu su stajale opeglane kosulje (jutros ih zena opeglala!) i na njima papir s porukom:
SIGURNA SAM DA CES NAC PASOS
VOLIM TE
TANJA
piggy 03.09.2003 u 12:56:00 profil autora
iako neznam Filipa i nisam mu niš' poslala baš mi je drago kaj se sve sretno završilo po tebe i tvoju putovnicu. i žena ti je mrak! (mislim, ni nju ne znam, al odma' mi se svidjela...)
Filip 03.09.2003 u 16:55:27 profil autora
jebote! prava drama buraz. al dešavaju se takve stvari. ako se sećate.. i ja sam umalo ispustio autobus prema zagrebu kad sam dolazio na open air festivalu.
to je to.. sad idem kod bae i onda u 21:30 idemo na aerodrom po vladeka. juhuuuu!!! ne vjerujem da ćemo nešto ispisati večeras, jer nakon što će vladek ostaviti stvari idemo u šetnju. al od sutra dobijate skopje daily report samo na pc&vc forumu.
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 03.09.2003 u 16:59:08
jelena 03.09.2003 u 16:58:05 profil autora
sretan ti put, v. provedi se ;)
jelena 03.09.2003 u 16:59:35 profil autora
i pozdravi nam filipa uzivo
trixy 03.09.2003 u 20:48:49 profil autora
jedva čekam izvještaj!!!
ni ja nisam imao što poslati filipu ;O(