Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
cruzer 02.09.2003 u 00:35:26 profil autora
ovako španjolska,italija(sjeverni dio) ,poljska,češka,francuska, bila.

al definitivno prvo hoću u london otić na sto godina. al svakao mi je naj želja otić u španjoslku nakon faksa, kad bi bar tamo bio neki postdiplomski ili čisto da idem tamo na par mjeseci.... to je san.

i jedne olipmpijske igre moram. a ako budu mediteranske u rijeci i to će bit ko jedno putovanje.
dulce 08.09.2003 u 13:22:37 profil autora
trenutno sam deprimirana jer sam odbila provesti vikend u pragu zarad daljeg pisanja fucking diplomskog. proizvela sam dvije i pol stranice u dva i pol dana. toliko o produktivnosti. nece meni vise nijedna ceska pobjeci ispred nosa.
DanMrak 10.09.2003 u 22:25:18 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
eh...bome si propustila...ja sam prije tjedan dana došla iz praga i nemam rječi.ludara,skroz.a dobro,to valjda ovisi i o društvu,al ono prag mi je i ko grad super.

a ostala putovanja...italija,njemačka,švedska,češka 3x,slovenija(neko vrijeme tamo prebivala)

za par tjedana me čeka Budimpešta.
san mi je proputovat cijeli svijet, zapravo...imam sve,osim para!!!!!!!!! zaključak:neam niš!

što se tiče backpackinga...imala sam ideje i o tome...planirali smo neš već sljedeće ljeto.no vidjet ćemo.
cruzer 10.09.2003 u 22:56:33 profil autora
ovo pitanje upućujuem sally jerbo mislim da bi ona mogla nešto znat o tome i naravno svima drugima: da li netko zna za neki program za studente kojim se ide u neku drugu zemlju radit(ujedno i ucit jezik) na krace vrijeme. čula sam za to , al tu kod nas u rijeci ne znam kam o nid a se raspitam osim u hostelskom savezu,a tu sam ko doma pa mislim i da nece bit nekog mjesta. ako ko sta zna..............
sadrzaj je izmijenio/la - cruzer u 10.09.2003 u 22:57:02
dulce 10.09.2003 u 23:51:52 profil autora
ma sto je najgore, znam sta sam propustila, b(p)ila sam u pragu i znam kakva je grad ludnica. ima tamo nekog postkomunistickog flera, nekog sarma onih koji su provirili iza zeljezne zavjese, ali jos nisu sasvim iskoracili naprijed. grad velikih ideja i umjetnicke brilijantnosti. nigdje mi tak smek nije bio tako prisutan svuda na ulicama, koliko u pragu.

za cruzericu - zavisi za koji grad/zemlju si zainteresirana. u biti se trebas raspitati na tvom faksu, jer to zavisi najvise od toga s kojim fakultetima oni suradjuju. ako ti je austrija u igri, evo ti link, pa idi na 'you wish to study', tamo imas dalje linkove za razne programe. happy chasing
http://www.univie.ac.at/international/
sally 11.09.2003 u 01:26:04 profil autora
bas ko sto dulce rece, najvise ovisi o 'bratskim i sestrinskim' faksevima tvog maticnog. znam da zemlje clanice eu imaju exchange program koji se zove 'erasmus' i onda svi fino pice di pozele. jako najs. iako za nas nebitno. a mozes i sama procackat u destinaciji koja te zanima, (radi se o pravnom faksu, jel da?) iskopat si neki faks i sama ga kontaktirat i pitat kolke si sanse da jedn semestr odradis kod njih, sarmiraj ih pa se tek onda obrati domacima, svasta im izmuljaj, nove suradnje blabla... i nece ti priznat NISTA od predmeta koje eventualno das/odslusas vani, tako da se ne nadas. frendica mi je dala 4 ispita na arhitekturi u finskoj i sipak su joj priznali. a isla je u dogovoru maticnog i tog finskog faksa. pa je godinu pala. enivej, pametna si ti cura, vec ces nesto izmuljat. gud lak i posalji razglednicu.
cruzer 11.09.2003 u 14:43:53 profil autora
doduse ja sam vise mislila nevezano s faksom jerbo i ne bi bas htjela izgubit godinu, nego onako vise mladi ljdui koji uz naravno rad mogu ici negdje an par mjeseci preko neke agencije ili organizacije... thnx za informationse . nesto cu da nadjem. a razglednicu cu dakle poslati na stare krovove : naslovit cu je - za sve moje skica-virtualne i one-koje-sam upoznala prijatelje.
clifton 16.09.2003 u 20:58:01 profil autora
e D_M Girl jesi ti to išla u prag na maturalac?
arhimed 04.03.2005 u 21:32:11 profil autora
u zadnje vrijeme, imam želju otići u bratislavu. surfao sam po oficijelnoj stranici grada i jako mi se svidjelo to što sam vidio i pročitao.

jel bio neko tamo?

p.s.
jel se slažete sa mnom da je prag ljepši i raskošniji od beča, premda je beč razvikaniji?