Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
electro cute 24.08.2003 u 03:36:29 profil autora
dragi surferi! zamolijo bi vas da mi preporučite kakav dobar no-cd cracks websajt. radi piraterije i sličnog. a sad ču i opisat svoj problemos al to ne morate čitat jerbo je glupo i tak.

okej.imam doma igru sid meier's alpha centauri šta je neš kao civilization 2, al u svemiru.e sad.instališem si ja igru z cdeja al mi neče da krene. pa ondak odem na net i skinem si no cd crack z neta.i pokrenem igru i ide uvodna špica. al nakon tog mi se pojavi ono da če windići termninirat program rad greške! koje fakin greške? vidin ja na details piše da je problem stvorijo zločesti sound.dll file. e sad. odem ja u folder u kojem je igra i preimenujem sound.dll u sound.dl_ i pokrenem igru.i radi. no! kad igra počnje odma i završi. svak ko je igro dotičnu ili bilo koju civ zna da treba proč određen broj godina (poteza) da vrijeme istekne. e. a meni se odma napiše m.y. (mission year) 1. mandatory neki kurac retirement i kao igra je završila. a u readmeu piše da bi igra trebala završit 2600 m.y. kurac! i onda sam išo po svim onim script fajlovima (ima ih jedno dvajstosam) i tražio di je to mandatory ili mission year ili m.y. da promijenim s 1 na 2600 al nema nigdje. i ful sam očajan. i provejo sam vrijemena od 1 i 30 do sad radeči na tome. ubičuse!
inače, meni je užasno dosadno, ne da mi se pisat, ne da mi se učit (baš sam danas pročito uvod u politologiju od nekih 500 stranica, i trebalo mi je 4 dana, ja sam legenda!!!) i ubiču se. ljudi pomagajte ako boga znate.

p.s. ak neko ima civ 3 bijo bi mu zavhalan da mi je sprži.
trixy 24.08.2003 u 10:11:57 profil autora
na www.astalavista.com imaš dosta linkova na crackz i serialz sajtove.
ali pazi na što klikaš, da ti ne bi podvalili koji trojanac.
Filip 24.08.2003 u 12:13:38 profil autora
www.gamecopyworld.com
ako ne nađeš tu, stvarno neznam gde bi mogao da nađeš.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
electro cute 25.08.2003 u 01:14:49 profil autora
thnx ljudovi.al ništa. danas sam opet kopko po scriptu od igre i ništa. imaju nekakvi stingovi, kurci palci, pa neš promijenim u scriptu, al ništa. ma fak. a najbliže što sam se programiranju približijo je bilo u prvom srednje u nekakvom q basicu. mene je sram kolko ja nean pojam.