Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Filip 17.08.2003 u 17:07:54 profil autora
eto. već smo pričali o filmu, pa sam odlučio da ga posudim i da ga pogledam. izašao sam oko 10 sati uveče. srećom već u prvom divx klubu u kom sam ušao, naletio sam na film.
kupio sam i jedan litar cole i 200 grama kviki pereci. jedino što sam znao o ovom filmu je da ga je snimio legendarni paul thomas anderson. moram priznati da sam se malo neugodno iznenadio kad sam vidio da u filmu glumi adam sandler. ipak little nicky i slične stvari u kojim je on glumio ne mogu baš da progutam. al sve to.. dok nije počeo film. sandler je imao ulogu svogu života u ovom filmu. sve je to odradio baš dobro!
bilo mi je super kako ovisno od scene su se usporavali ili ubrzavali pokreti.
definitivno najbolja scena mi je kad lena i jedna od barryevih sestra dolaze u firmi. njegova sestra izlazi, lena počinje pričati sa barryem, na telefonu ga naziva phone sex operator i sve to ide velikom brzinom... jebeno ludo!
naravno.. uživao sam u filmu i preporučam vam da ga i vi pogledate.. a sad ću ubaciti neke stvari i u topicu "movie quotes"..

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
goldietrickz 09.09.2003 u 20:38:43 profil autora
ma film je super.al pravo super.o liku koji cijeli svoj zivot zivi u nekom svom hermeticnom asocijalnom svijetu i koji popizdi u drustvu svojih sestara,znaci onih koje bi mu trebale biti najblize i smirivati ga.i sam sam imao takvih faza,a vjerujem i svi vi...totalni supak prema onima koje voli,a mali mis prema stvarnim bezveznjacima i supcima.scena kad berry razbija prozore u stanu jedne od svojih sestara je vjerno docarala svu njegovu anksioznost i nemogucnost ostvarivanja socijalnih kontakata i bilo je pravi krik za ljubavlju...
kada napokon i njegovo skupljanje ogromnih kolicina nekakvog pudinga,samo zato da bi sa njih mogao izrezivati kupone za frequent flying,iako nikad ni nije letio avionom,dobije svoj smisao,kada upozna Lenu,vidimo i neke od najljepsih i najdirljivijih ljubavnih scena ove godine,koje su isto toliko i smijesne koliko i lijepe.
Sandler je napokon odigrao nesto kako spada i priblizio nam lik Berrya toliko da i sami pocnemo strepiti za njega i bojati se njegovih sljedecih poteza,dok je Emily Watson,koja meni FANTASTICNO i izgleda,odigrala jednu od uloga svog zivota.
cruzer 09.09.2003 u 23:48:45 profil autora
prva večer motovuna. prvi film koji sam gledala. počinje u 11. meni se već u devet počelo spavat. ne mogu, jednostavno nisam kapacitet za cijeli dan bit okolo i onda još do 5 .
uglavnom, film najvavljuje p.t. anderson. dakle, izlazi na stejdz i kaže, ja sam došao blablabla... i već sam zadnja dva sata pijan. tenk ju veri mač. njegov outfit svih pet dana-nike šorc,tamnoplavi s znakom, košulja bijela otkopčana na hercegovački,umijesto zlatne lančine akreditacija, nepočešljan i japanke,minimalističke. visok 1,69. stvarna skica.

a film, je jako meni bio bolestan. jedan od onih filmova koji je bolestan all the way a na kraju ti ispadne ful dobar. a kako je i sam p.t. rekao on obožava evri dej lajf i način na koji to sve funkcionira. mislim da je tako nešto rekao. adam sandler je stvarno super odglumio momka plavom kojeg svi stavljaju u pattern.
i tako ogledala sam 2/4-ine al sam 3/4-inu prespavala na neudobnoj motovunskoj plastičnjakuči, a onda sam se probudila na zadnju kvartu.
fora je.

al opet moj favorit ove godine su sati ,sati,sati,sati. daldryeva žena je napravila kvajt an act mislim negdje zadnji dan na glavnom trgu. toliko celića(common female odlika) , a tako puno muda(common male odlika).


sadrzaj je izmijenio/la - cruzer u 09.09.2003 u 23:51:12
simon 10.09.2003 u 00:12:15 profil autora
Da prostite,
al kad se onaj auto spička negdje posred druge minute filma,
heh, skoro da mi Norton koji plače među muškim sisama postane sasvim normalan.
goldietrickz 10.09.2003 u 13:48:58 profil autora
e simon ipak si to bio ti drugi dan motovuna?nisam bio siguran pa se nisam ni javio.
seka i ja smo u motovunu bili na projekciji Puncha,ali sam ja bio plaho pripit i onda sam davio i nju tako da nismo ni pogledali film.Sad sam ga gledao prije koji dan na kompu.
gabette 10.09.2003 u 16:37:15 profil autora
ne ne ne:)
nije rekao dosao sam, vec sam dva sata pijan, nego
dosao sam prije tri sata u motovun i vec sam pijan.
not that it matters:)
ali.

a meni je i ona kvazipsihodelija s bojama bila... uf, za jezit se.
mljac
cruzer 10.09.2003 u 23:01:31 profil autora
točno, ja sam improvozirala, enivej svi su got the point.
markos 11.09.2003 u 16:35:19 profil autora
DIVX Klub?????!!!! WTF?!!!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
trixy 11.09.2003 u 20:55:47 profil autora
zvuči čudno, je li?
markos 12.09.2003 u 09:43:36 profil autora
Ma ne, uopce ne zvuci cudno:-))) Boze, iznajmljivati DIVX-e...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Filip 12.09.2003 u 17:46:38 profil autora
ma super je to.. divx klubovi. iznajmiš tri komada za 100 denara (cca. 1,7 eura). kad naletim na dobar film spržim ga na cd i ubacim u svoju divx kolekciju.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
trixy 12.09.2003 u 20:24:24 profil autora
pa baš zato i je čudno. iznajmljivati nešto što se samo tako može presnimiti. kome se to isplati?