Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 ... 2 3 4 5 6 ... 12
 
waiter in his 60s 07.09.2003 u 18:48:03 profil autora
seli, sričo, loše ćeš se ti provest s ovim dinar(c)om lol

~ sneaky little priest trying to reach out to the swine ~
sadrzaj je izmijenio/la - waiter in his 60s u 07.09.2003 u 18:50:17
piggy 08.09.2003 u 14:50:51 profil autora
....šta čitaš, pita i gleda me pogledom muža kome je žena spremila bijelu kremu Kremalu. Jednog Madara, govorim. I, šta kaže Madar? Madar kaže, postoji žena, kad me ona mrzi, ja je volim, kad me voli, ja je mrzim, treći slucaj ne postoji..."

Vedrana Rudan - Veseli muž hrvatski
piggy 08.09.2003 u 15:09:09 profil autora
...A ništa me nisi pitao

Ej, slušaj, a zašto ja ne smijem biti stara? Ej, slušaj, proljeće je, govore mi da moram izgubiti deset kila, mazati tijelo žutom kremom, hodati beskonačnom trakom, gutati šarene tablete?! Ne smijem imati celulit na trbuhu, ni obješene obraze?! Moji kukovi moraju biti kameni, guzica visoka i tvrda, grudi lopte, oči zvijezde, trepavice male metle, usne meke, pune, bez oštrih, okomitih bora?!
Ej, slušaj, imam preko pedeset, zašto moram imati dvadeset i osam?
To me opterećuje, uznemiruje, unesrećuje. Neću skratiti suknju! Ni vježbati mjesecima! Šta ce mi trbuh tvrd poput dna rostfraj tave?! Ne, neću napuhati grudi! Ne, ne, ni usta! Zašto bih trebala staračke pjege na šakama pokriti rukavicama?! Laserom se mogu izbrisati podočnjaci i odrezati gornji kapci?! Ali ja ne želim na svijet gledati očima srne na rubu gorskog potoka!
Nisam Bambi, ej, ja sam ljudsko biće koje se maklo od mladosti!
Ne očekujem da mi moj vršnjak u prepunom autobusu zaurla na uho, diž' se, mala! Ne želim biti kraljica kampanje za najnoviji model higijenskih uložaka! Neću! Neću? Neću?! Ali biti mlad je imperativ?! Svi moramo biti mladi! To je trend!
Reci ću ti. Jebe mi se za trendove!
Mogu prevariti slijepca, na neko vrijeme. Zašto bih varala slijepce? To nije lijepo. Ne želim u izlogu neke prodavaonice vidjeti odraz djevojčice koja u mene gleda očima starice! Majko moja, tko bi to želio?! Da, ne volim kad mi poručuju što moram uciniti da bih zadovoljila… Koga? Moga jebača?! Oh! Ni njegova guzica nije tvrda poput guzice maratonca. I njegovo lice kreće prema jugu, oči su mu mutne, pogled umoran, kapci otečeni i spušteni, nekoć velike oči sve su uže i tužnije. Kosa sijedi, osmijeh mu mora mnogo kože dignuti do ruba očiju. Ljude koji više nisu mladi samo velika radost može učiniti mladima. Da, moj je muškarac dobio podbradak. Bih li ga više voljela da mu netko odreže podbradak? Bože dragi, moja ljubav nije Podbradak! Možda bih za novog, mladog mužjaka trebala napuhati sise i usne, izbrisati bore i dignuti lice, spaliti pjege, isisati celulit? Novog mužjaka?! Mladog mužjaka?! Ako nađem mladog mužjaka, moje umjetno mlado tijelo postat će zaista mlado?
Ali, slušaj, ne stari samo tijelo, stari i želja. Starci samo glume da im je do jebanja. Kako je tužno da danas svi moramo jebati ili biti jebani?! Ako te tu nema, onda te nema. A nama, ljudima daleko od mladosti, ne jebe se kao nekoć. Ne jebe nam se! Oh i oh! Razmišljala sam, opet biti mlada? Okej, odakle početi? Koji komad mene najviše govori da nemam dvadeset i šest? Usne? Grudi? Bedra? Trbuh? Ramena? Ruke? Noge? Vrat? Kosa? Zubi? Boja zubnog mesa? Bjeloocnice? Trepavice… Treba promijeniti sve! Uf! A? Ej?! Zašto biti poput svih drugih? Tko mi brani reci, gospodo, tko vas jebe, neka moje sise vise! Smije li se, danas, reci tako nešto? Danas kad sve žene imaju dvadeset i osam ili manje, a svi muškarci trideset?! Pa ipak, aj da ja imam pedeset i preko! Aj da ja jedina na svijetu pogledam u celulitična bedra i kažem, vidi, vidi, južno voće! A moje se nadlaktice u svakoj ženskoj reviji zovu šišmiševa krila! Mogla bih sebi tepati, ej, Šišmišu, ej, Krila! Krajevi usana su mi obješeni, oči mutne i zabrinute. Izgledate poput tužnog psa, rekao bi mi estetski kirurg, nešto morate učiniti, gospodo. Ne moram, gospodine. Najdraži su mi tužni psi, gospodine, svako jutro mogu gledati u ogledalu kućnog ljubimca, gospodine, a ne moram veterinaru plaćati pedeset eura po susretu, gospodi
waiter in his 60s 08.09.2003 u 21:26:56 profil autora
Hej, muškarci, super je osjećaj riješiti vas se!


vidim da će ti sin kad naraste bit moja redovna mušterija lol
samo ih sjebavajte, moj i arhimedov budući džep vam se
obilno zahvaljuju


~ sneaky little priest trying to reach out to the swine ~
arhimed 09.09.2003 u 01:29:11 profil autora
piggy 09.09.2003 u 11:00:52 profil autora
wejteru..wejteru..to je tek citat sjajne spisateljice Vedrane Rudan. Nije to moje osobno mišljenje. a i muškarci se uglavnom sami sjebu mislim, ko i mi žene..
a glede pomoći (psihologa,psihijatra? nisam baš skužila kaj buš ti to jednog dana..)...mislim da bi i ti mogao poradit na tome..mislim, glede&unatoč af rasprave sos Gazdom
waiter in his 60s 10.09.2003 u 20:48:10 profil autora
šta sam tako raspamećeno razgovaro ?

~ sneaky little priest trying to reach out to the swine ~
dulce 11.09.2003 u 20:11:48 profil autora
boys go to jupiter to get more stupider
girls go to mars, become rock stars

sonic youth


sadrzaj je izmijenio/la - dulce u 12.09.2003 u 21:06:46
trixy 11.09.2003 u 20:51:31 profil autora
'boy can be so dumb sometimes'

tori amos: operation petar pan

lol
waiter in his 60s 11.09.2003 u 21:16:14 profil autora
but now my anger is my best friend
be careful, i may bite your head off

paula cole: throwing stones




~ sneaky little priest trying to reach out to the swine ~
sadrzaj je izmijenio/la - waiter in his 60s u 11.09.2003 u 21:16:55
piggy 12.09.2003 u 13:50:35 profil autora
wejteru, ne tolko raspamećeno, koliko preopterećen dojmom koji ćeš ostavit i hoćeš li nedajbože reć' neku krivu.. mislim, kaj te briga, reci kaj misliš..al ipak ti je završnica bila svjetska, hahaha samo me malo brine da zbog takvih stvari ne spavaš, nije vrijedno
arhimed 12.09.2003 u 14:19:54 profil autora
vejteru, udri brigu na veselje
trixy 12.09.2003 u 20:18:31 profil autora
You fondle my trigger, then you blame my gun
And when I think of it, my fingers turn to fists
I never did anything to you, man
But no matter what I try
You'll beat me with your bitter lies

fiona apple

waiter in his 60s 12.09.2003 u 20:22:59 profil autora
mislim, kaj te briga, reci kaj misliš..


jope je očto da si još jako nova



~ sneaky little priest trying to reach out to the swine ~
sadrzaj je izmijenio/la - waiter in his 60s u 12.09.2003 u 23:59:36
waiter in his 60s 12.09.2003 u 20:28:02 profil autora
I don't know how to live
without my hand on his throat;
I fight him always & still
oh darling, it's so sweet,
you think you know how crazy,
how crazy I am
you say you don't spook easy,
you won't go, but I know
and I pray that you will

isto fiona
trixy 12.09.2003 u 20:50:43 profil autora
Fuckin go
'Cause I've done what I could for you
And I do know what's good for me
And I'm not benefiting
Instead I'm sitting singing again, singing again
Singing again, sing, sing, sing again

evo fione opet
dulce 12.09.2003 u 21:09:03 profil autora
boys get locked up in some prison
girls get locked up in some house
and it don't matter if it's a warden
or a lover
or a spouse
you just can't talk to 'em
you just can't reason
you just can't leave
and you just can't please 'em

ani difranco
waiter in his 60s 13.09.2003 u 00:08:54 profil autora
i am beyond your peripheral vision
so you might want to turn your head
someday you'll find yourself starving
and you'll eat most of the words you just said

-- ani difranco

p.s. a sad bolje prestanimo dok nas neko ne opiči po p-ki
sadrzaj je izmijenio/la - waiter in his 60s u 13.09.2003 u 00:12:46
trixy 13.09.2003 u 19:12:27 profil autora
dogovoreno!
arhimed 14.09.2003 u 02:34:28 profil autora
"Popove nitko ne voli. Ni vjernici ni nevjernici. Popove mrze svi ljudi koje ja znam. Mrze ih zato jer tiho govore, zato što nemaju živce tanke kao tanka dlaka, zato što znaju sve odgovore, zato što imaju dobre aute, zato što jebu mlade žene koje im u uho šapucu svoje tajne, djevojcice hvataju za sisice, u šaku vole zgrabiti mali kurac djecji, ljudi mrze popove zato…Kužite.Ljudi ne vole popove jer su popovi poput vas i mene. A vi bi htjeli da su popovi ono što nisu. Vi bi htjeli da popovi jesu ono što govore da jesu. Kao da ste vi ono što govorite da jeste. Ili ja? Da svi govorimo istinu o sebi, život bi bio naporan. Ja volim popove! I protiv Boga nemam ništa! Jer me nije jebao! Dijete mi je živo, Nijemci mi nisu zapalili kucu, Kiki i ja volimo život. Male stvari."

Vedrana Rudan 'Uho, grlo, nož'
arhimed 14.09.2003 u 02:36:30 profil autora
"Psovka je odgovor nemoćnih. Da sam moćna, da mogu mijenjati svoj život i život oko sebe, ne bih psovala. Psuju autsajderi, a ja sam upravo to."

Vedrana Rudan
piggy 15.09.2003 u 09:29:15 profil autora
e,sorry,wejteru, htjedoh bit' fina, te blaga..al okej, mogu ja i drito u glavu ako preferiraš
dakle, štosamonohtjelareć'...nemoj bit'takav papak,jer tako mi zazvučala tvoja konverzacija s Gazdom sajta.mislim,prvo na finjaka, pa onda kao malo poludiš, pa se onda ispričavaš..ufff uostalom, tak više nebitno
dulce 15.09.2003 u 18:22:35 profil autora
jebo autsajdere.
piggy 15.09.2003 u 18:31:23 profil autora
tako je.
waiter in his 60s 15.09.2003 u 19:31:59 profil autora
nemoj bit'takav papak,jer tako mi zazvučala tvoja konverzacija s Gazdom sajta.mislim,prvo na finjaka, pa onda kao malo poludiš, pa se onda ispričavaš..


baš sam beskičmenjak... ja svoje konverzacije barem
ne zbrišem, pa onda govorim kak sam to napravil totalno
slučajno, ono, tek tak mi puhnulo da selektivno pobrišem
ne sve, nego samo potencijalno neugodne materijalne tragove
iz teme 'volim pipse al ne i drveće'. kaj nam to kaže o
tvojim papcima i kičmici ?

p.s. nema ljutiš, svi smo ovdje odrasli

sadrzaj je izmijenio/la - waiter in his 60s u 15.09.2003 u 20:25:08
piggy 15.09.2003 u 20:34:40 profil autora
možemo se i u vrtić vratit,nema beda
piggy 15.09.2003 u 20:39:51 profil autora
nisam se ja nikom ispričavala. a ak te živo zanima,pobrisala sam ono,jer htjedoh zatvorit diskusiju,al nisam mogla, pa izbrisah..kao,ipak ja mogu zatvorit ak hoću.eto ! a ne mislim da je nešto tamo napisano "neugodan trag"..mogu ja to opet napisat.ko i ti poruku koja je stajala prije.i tak svejedno.

All animals are equel but some animals
are more equel than others
piggy 15.09.2003 u 20:41:12 profil autora
nego,baš su nam zanimljivi ovi "prozni citati"
waiter in his 60s 15.09.2003 u 20:56:06 profil autora
a ne mislim da je nešto tamo napisano "neugodan trag"..


svejedno je izbor dilitanog baš zanimljiv. kaj ću kad se
i ja volim igrat policaja
zumbula 16.09.2003 u 08:58:06 profil autora
...da li je opsada stvaralački inspirativna, pomažu li knjige da se u opkoljenom gradu opstane, koliko u opsadi opada ili raste interes za fikciju a koliko za fakta, koliko žena pisaca ima naše književno udruženje, da li je o opsadi lakše pisati sa vremenske i prostorne distance...

Postavljajući pitanja vježbali su...vježbale jezik koji studiraju. A meni se činilo da, dok ih slušam, gledam ledenu pistu i na njoj klizače koji ne kližu, nego nabadaju na vrhovima klizaljki, korak po korak. Ja mirno sjedim i brojim sitne ubode po ledu.

Alma Lazarevska priča 'Biti u Londonu a ne kupiti kašmirski šal' iz knjige 'Biljke su nešto drugo'