Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
portugal 12.08.2003 u 00:58:40 profil autora
Štovani kultaši (i oni koji se osjećaju prozvanima!).
Živo me boli briga kaj bu se sad vas 15 diglo na zadnje noge i počelo vrijeđat jer bu te osjetili da se netko usuđuje imati drugačije mišljenje od vas i vaših božanstava. Naime, ovaj mail uopće nije tu zato da bi netko od vas bilo kaj na njega odgovorio a odgovorili budete - svi.
No dobro, tko odgovori - potvrdit će svoju ograničenost, a kak ja ovaj page tak i tak posjetim jednom u 2 godine, boli me pimpoo!
Ovako...
Razumijem ja kak ste se svi vi osjećali kad je izašla 'Priroda i društvo, kiše, rijeke, drveće kaj već je.'
Međutim, dragi moji maloste - zakasnili, da se malo bolje izarzim. (Ne, ne, to kaj je prodano 2500 komada albuma, NE znači da su ljudi ovakvi ili onakvi (uopće ne želim pisati one sve naslove koje im vi dajete, tražeći ispriku zašto je vama dobar, a drugima - NE, pa je krivica u njima)).
Ja se jakooooo dobro sjećam osjećaja kada sam prvi put slušao FREDA, DERNJAVU, a POGOTOVO BOGa!
Nemre nikakva 'Priroda itd' to nadmašiti.
D.I.R. se opravdano zapitao zašto je naklada tako niska (vjerujem da MALO tko od vas ZNA, da je SVAKI od prijašnjih albuma otišao u 'trenu' preko 10.000, iliti skoro peterostruko!!!
Opravdano (mada duboko u to ne vjerujem, te pripisujem to samo dobroj - glumi, iako, bi bilo dobro da je jednom u životu preispitao sebe a ne - druge) se D.I.R. zapitao 'dali sam ja doista možda napravio LOŠ album a da od subjektivnosti mene i mojih 20 prijatelja to ne vidim!?.
(Vidim da netolerantni kakvi hrvati već - jesu, a o ksenofobičnosti i kukavičluku koji dinamovi navijači toliko prostiru da i ne govorimo, već psovke lete(oh slatke li ironije nakon Houre te Schwartza pa i njihov vođa je - ŽIDOV (uostalom nek si pogledaju na Poljud, očito dalmoši imaju više klikera pa su štrumfovima to i napisali, a ja prije kojeg tjedna vidio.)).
Odgovor je - da. Po MENI.
Ljudi pa koje su to pizdarije!?
Svirke za grupice od pet, ping - pong, Yayin dućan na stranici grupe, 576 članova grupe, diktatura koja tolerira samo samo sljedbenike svojeg kulta - ostale se kolektivno pljuje, svojoj ženi se traži idealno mjesto u GRUPI(!?), neistomišljenike se kolektivno - vrijeđa (a D.I.R. je zaglumio Amerikanca zalutalog u CROATIA, možda je stvarno prvi put bio dalje od Graza, no sigurno iz zemlje 'pravde za sve i slobode govora' je donjeo najmanje - toga. Heeeeeeeeeejjjjjj stani malo!
Ugasi kompjuter pa ga opet upali, kakav je to vašar na internetu!?
Ovako.

- Yayin dućan i idealno mjesto u grupi - (iako bu vas jedno 90% krivo shvatilo), Yayu NITKO!, ne dira, a ponajmanje kritizira! Yaya je jedna visoko talentirana umjetnica, čiji se radovi meni izuzetno dopadaju. Možda i najbolja umjetnica koja je medijski eksponirana.
O pjevačkim kvalitetama je suvišno govoriti!
No njoj bi se svakako trebala pokrenuti zasebna stranice jer a) skrivati sebe (tj, svoju nesigurnost) iza nje, nije zahvalno nikome, a najmanje NJOJ. b) Yaya (ako me sjećanje ne vara, a dopuštate da NE), je do prije godinu dana bila aktivna u jednoj drugoj grupi, a u ovoj (bilo prije ili sad), nije dala veći obol od izvjesne Anđe Marić koja se na jednom albumu našla tek utoliko što je sa jednim članom benda imala seksualni odnos, ili sve one djevojke koje su pjevale back vokale. (Naravno, veći obol je dala tek utoliko što ju je oženio pjevač grupe, no onda bi ovdje trebale biti i sve druge žene ili djevojke članova grupe, jerbo, nisu ni one manje važne. Ili možda ona zbog veličine muževe grupe možda ima veće ovlasti, no onda bi to trebalo biti na
vlado 12.08.2003 u 01:51:20 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma nesto sam kao htio reci, pa sam onda vidio tvoj nickname i mail, a onda i svoj nickname i svoj mejl... Nema potrebe.
Ja sam se potpisao (vise od hiljadu puta na ovaj site), a ti? Portugal? zagreb@yahoo.com? Ha ha ha...
Eh da, imas koncerte "4 asa" po Jadranu, pa nemoj propustit... Sudeci po tvojim afinitetima... A kazu i da se sprema novi Thompsonov album, pa budi spreman... A imas i spot "Karabaja" na TV-u, pa si snimi na video...
Al to je to, internet je javni medij... jebiga.

Izmjenio - vlado u 12.08.2003 2:14:05
waiter in his 60s 12.08.2003 u 02:14:28 profil autora
quote:

Živo me boli briga...
...
kak ja ovaj page tak i tak posjetim jednom u 2 godine, boli me pimpoo!


dolaziš ti ovdje svaki dan, maco, i želudac
ti ključa od muke što NAS boli pimpo za
trolove poput tebe. pusa
vlado 12.08.2003 u 02:15:08 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Hi hi hi... Dodje maca na vratanca...
vlado 12.08.2003 u 02:16:05 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne vrijedjaj trolove, Waitere... I mitska bica imaju ponos...
electro cute 12.08.2003 u 02:29:11 profil autora
ja se zovem hrvoje frančeski.
prijatelju,mi ne odbacujemo nikoga,osim onih koji se ponašaju bezobrazno,divlje i netolerantno (you have to tolerate all those people that you hate, i'm not in love with you,but i won't hold that one against you).pogledaj kako je piggy uletila na forum i niko joj riječ nije rekao.
tvoj zaključak da je daddy predodređen za brže stvari (njegov glas)i da je sve uprskao.
možda sam ja (ili ti) predodređen za vrhunskog zavarivača, možda bi bio svjetski prvak u zavarivanju kad bi takvog natjecanja bilo, no ja to nikad neću biti.zato jer ne želim.majstore,ja imam predispozicije za postat vrhunski pravnik:lako pamtim i lako donosim zaključke, ide mi logičko zaključivanje,imam dobru dikciju,lako plivam među papirima...ja nikad neću bit pravnik iako sam po predispozicijama kao stvoren za to.neću biti jer ja to ne želim.a čini mi se da daddy više ne želi biti bolestan i svaku večer pijan.meni to više paše.
yaya je,prijatelju,autor na albumu.imaš li orginal?ako imaš tamo ti lijepo piše.
što se tiče k&k,ima jedan daddyev dnevnik,zove se full monty,darko bi možda mogo iskopat datum,tamo sve ljepo piše.oni su otišli zbog para.meni idu suze na oči kad borščak kaže kako će kupit bicikl na hreliću jer za novi nema kinte.meni ide na kurac kad vidim zdeslava kako jede u menzi na cvjetnom,član pipsa se hrani onim smećem.nije ni čudo što su kik otišli.a prema onom što kralja radi s baretom bolje da je otišo.jer ono je,prika moj,goli kurac.kojeg izvlači samo karizma njihovog frontmena.iako, nemoj me krivo shvatit,mislim da je kralja izvrstan muzičar,ko i kruno levačić koji tamo svira.
ne voliš drveće i rijeke.nemoj ih volit.voli boga,freda i dernjavu.al na ovom sajtu nemoj govorit protiv njih.dao si svoje mišljenje,uzeli smo ga na znanje i nema problema.a šta si ti mikslio da ćemo te obasut pohvalama.pa jel ti vidiš na kojem si sajtu.na sajtu pipsa.logično, tu se okupljaju oni koji vole pipse.ako ne voliš odjebi,a nemoj pljuvat.i ja ne volim prljavo kazalište pa neću ić pljuvat na njihov sajt.jer me ne zanimaju (a prije su mi,isto ko i tebi pipsi,bili dobri).
nego stvarno se isplati ić vidit četri asa.i oni su,ko parni valjak,prava rok atrakcija.
vlado 12.08.2003 u 02:36:21 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ja se zovem Vladimir Sagadin.
waiter in his 60s 12.08.2003 u 03:49:30 profil autora
bond. vladimir bond.

ma ne troši prste na petparačke provokatore,
kjut. nisu ga izjebali oni koje mu dupe žudi
u stvarnom životu, pa je, u potrazi za bilo
kakvim ispunjenjem, došo malo mahat virtualnim
šupkom.
znam da sve ovo pažljivo čitaš, pa da te
upitam: je li ti sad lakše, maco, da li te
manje boli to što te već zapravo boli ?
Depressed 12.08.2003 u 09:23:54 profil autora
Ha Ha!
Stvarno dobro!
"najbolji gitaristi u hrvatskoj".
Vrijeme te pregazilo, priznaj :)
markos 12.08.2003 u 11:37:40 profil autora
smijesno... A sto se tice gitarista...Liposek Keks je napustio Prljavce da bi svirao sa Severinom... Mislim, istina je da su Prljavci trebali umrijeti s odlaskom Bogovica i da su danas otuzna parodija samih sebe, ali otici da bi svirao narodnjake... Sto je sljedece, sviranje na svadbama?