Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 05.08.2003 u 15:36:16 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dodjoh u posjed ove kompilacije "Psihomodo Popa" - 20 nekakvih...
Prvi put u zivotu sam na koncert otisao bas na njih, u "Bastu sljezove boje". Njihov drugi koncert u BL je obiljezilo iskretanje zgloba Davora Gopca... Kako? Doticni je spustio hlace na jednoj pjesmi, otpjevao ju, a na pocetku sljedece odlucio prosetati... i skrsio se ko zadnji papak. Pa je sjeo i otpjevao koncert.
Elem, kompilacija ima dva cedea...
Jedan je, ono, ordinarni best-of, sto je uvijek malo bad, jer uvijek nema onih-meni-najdrazih pjesama...
E a na drugom su demo snimke...
To nadjite negdje i poslusajte. Nisam mogao vjerovati...
trixy 06.08.2003 u 09:08:51 profil autora
meni su bili izvrsni u doba srebrnih svinja, unpljugda, a onda je sve krenulo prema dole.

bio sam na koncertu u gavelli kad je mrtav pijan opao s pozornice, nakon par minuta se dignuo nazad, otpjevao koncert do kraja još luđi, a tek sam sutra u novinama pročitao da je slomio ruku.

ma mick mu nije ni do koljena.
waiter in his 60s 06.08.2003 u 18:40:10 profil autora
gubac već odavno nije duhovit

Izmjenio - waiter in his 60s u 06.08.2003 18:40:33
Filip 08.08.2003 u 22:56:59 profil autora
tačno. i ja sam slušao to kod vladeka, i da.. ni ja nisam mogao vjerovati! morate poslušati.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
marsovac 08.08.2003 u 23:28:19 profil autora
Vlado, spasi Viktora Lenca!
electro cute 11.08.2003 u 00:57:22 profil autora
ja sam zadnje čuo neku stvar na glazbenoj tv.ima neke veze sa snjegom,božićem,zimom, nemam pojma (bilo je to vrijeme)i slušam i nemrem virovat da su to oni.sve fino,mirno,postrock skoro,ono super ugodno iznenadjenje i pras! on počne pjevat.kreveljenje.okrenuo sam program.al prva minuta je bila fantastična.on stvarno već dugo nije smiješan.
piggy 20.08.2003 u 01:02:34 profil autora
neman je ..ooo..neman je..ooo..neman je..ooo..zaspala je..zauvijek..jejeje..mislim, to je okej
vlado 21.08.2003 u 14:13:36 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
A evo i jedna insiderska:
Kad su snimali spomenutu pjesmu, onda ih je Djelo Jusic, koji ih je snimao, pitao:
A zasto stalno pjevate to "PEVANJE"?...
marsovac 21.08.2003 u 19:37:10 profil autora









Ovo su dvije matrice 3x3
zv 21.08.2003 u 19:47:52 profil autora
to do: svaš
a mislim ako bas oces onda je jedna 3x3 a adruga 3x4. al nema veze... a malo bas razmialjam, jel ti to imas neka skroz luda 'vizualna cuvstva' il se zajebavas s novim forumom
marsovac 24.08.2003 u 21:18:06 profil autora
Čuvstva!!!!!!
Točno, to su dvije sasvim drugačije matrice ZV. Nego da ja tebe pitam, ovo ZV je skraćeno paraf or fumkcija kakva?
darko 24.08.2003 u 22:59:12 profil autora
Mislim nije da sad nešto sitničarim, ali druga je 4×3, a ne 3×4
zv 25.08.2003 u 00:22:26 profil autora
to do: svaš
funkcija?!?
login. simple as that.
je darko, sjebo sam se... kad sam zurio.
sadrzaj je izmijenio/la - zv u 25.08.2003 u 00:22:47
marsovac 25.08.2003 u 10:11:52 profil autora
Zašto se čudiš? Mislio sam zašto baš ZV a ne VT ili ZD a mogla bi F1 ili GP (taj mi se nekad svidjao) .
Nije da se ja sad opterećujem s tim samo eto, zanimljiva kombinacija slova.
A kaj se tiče funkcije moglo bi značiti ko kod amera npr. CEO ili SIC itd.
zv 25.08.2003 u 12:57:21 profil autora
to do: svaš
sad mi molim te marsovce reci zasti si kao primjere naveo bas VT ili ZD. ajd zpli. mene tako vesele slucajni parametri...
piggy 27.08.2003 u 14:53:40 profil autora
Zagrebački Velesajam
@ 02.04.2004 u 20:46:27 profil autora
Meni su psihici super. Oduvijek. Od kad sam bio mali ono uvijek fakat uvijek cijeli zivot. Imam sve albume osim ovog zadnjeg jer vidis nisam znao da su gore i demo snimke. Znaci trebo bi ga nabavit.E da nemam niti live in amsterdam. Oids Oids Oids go home!
Sad mi je zao kaj su mi sexyy magazin igodina zmaja zgrebane ploce. Nabavio ih na cvjetnom ono kad su se jos prodavale ploce. bas bad.
Kolko dode ovaj 20 godina dupli cd u ducanu?
krampus 03.04.2004 u 19:24:29 profil autora
Ja il sam lud il sam se nešto jako proglupio kad nemam pojma šta ovo 3x3 3x2 ima veze sa Psihomodo Popom. Al dobro, uglavnom, hoću reć da smo na Exitu '02 Holiga i ja gledali koncert Psihomodo Popa i nismo mogli vjerovati. To je bilo predobro. Space rock, ovaj rock, onaj rock, sve ali ne fri-da-fri-da rokenrol. Onda smo bili u kurcu jer smo znali da nam nitko normalan neće povjerovati kad im kažemo da su bili genijalni i najbolji bend na festivalu uopće. onda mi je Coco, koji je producirao zadnji album, rekao da je to istina i da su oni nekom magijom lajv postali nevjerojatno dobri, opet mladi i to. A onda ih je Holiga gledao poslije negdje na nekoj otočkoj gaži pa je rekao da su bili totalno sranje, biznis ez južual, i da je ono naše Pink Floyd iskustvo bilo incident nastao tako što su si ljudi dali truda da se u svetu lepo prikažu. Sad je, dakle, sve po starom i to mi je super jer ne moram razbijat glavu nad jebenim Psihomodo Popom. Eto, hvala vam, momci.
@ 03.04.2004 u 19:51:05 profil autora
A kad su Psihici bili u tvornici imali koncert 2001 u povodu Debakla, gledao sam ih u krevetu lezeci i plakao sam misleci: Kaj kad Gobac umre, kaj cu ja onda?
daddy 04.04.2004 u 10:27:33 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
fakat, kaj ćeš onda.....
Gospodnetić 04.04.2004 u 16:28:10 profil autora
Meni je Psihomodopop uzas.
Al dobro, o ukusima je glupo raspravljat.
No Gobac mi je, iako ga ne znam privatno, nekak simpa.
Bio sam jednom na svadbi od prijateljevog starijeg brata, svadba ko većina hrvatskih, prezderavanje,lokanje i ćagica, i negdje oko pol tri u noci smo zvali jednog frenda koji nije bio pozvan da ipak malo naleti.
On je neki organizator, promotor, kaj ja znam...i valjda od tud pozna i Gobca. Uglavnom, dosli njih dvojica na svadbu, pijani i razvaljeni ko guzice. Gobac se spenjao na stage,uzeo mikrofon i podrignuo se ko svinja, sve je odzvanjalo..i u svm stilu nadovezao: Malo sam prehlađen! :-))
Al ispo je totalna faca, reko je da mu je bad kaj je nepozvan uletio na svadbu i da će se oduziti na taj nacin da je slijedecih sat vremena na stageu njegovo. I bi tako, i bi odlično! Prašio je po starom rocku sto je za svaku hrvatsku svadbu nemjerljiv dobitak, i unio je novu energiju i pomogao nam da se jos bolje i duze zabavljamo.
Kasnije me je trazio rizle, pa duvao pred roditeljima i svim prisutnim svatovima i svasta...al niko mu to zapravo nije uzeo za zlo! :-)
E da...jednom sam na telki gledao one njegove slike, bio je gost u nekakvoj emisiji za klince i prico je kak slika i to..i na telki je to zgledalo nevjerojatno, totalni trip!
E sad...ja si zaista ne utvaram da imam puno smisla za estetiku i bilo kakve vizualne umjetnosti, ja sam puno vise audio nego vizuelan tip, nikad mi ni jedan rad nije bio na panou, uvijek su mi partizani bili veći od kuće i okolnog drveca...a tako mali nisam jos brijao na politiku, vjerujte! Nema u tome nikakve simbolike već je to čisti anti talent! :)
lighter 04.10.2004 u 12:37:15 profil autora
psihomodo pop...stvarno uzas