Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
sally 16.07.2003 u 01:35:04 profil autora
jel ide ko? po nekim mojim proracunima, trebala bi biti tamo, od prvog do zadnjeg filma, ocu vidjet SVE.. anyone?
darko 16.07.2003 u 01:36:39 profil autora
baš sam danas čitao da će i severina bit na motovunu... [:-)]. Očito ste si sudjene...
waiter in his 60s 16.07.2003 u 04:02:26 profil autora
isuse, i na motovun ideš...
da nije obratno, da ti ne progoniš sevku ?

sally 16.07.2003 u 22:14:37 profil autora
kako sad ona tamo!? I KAKO VI TO ZNATE!?? koje novine to citas, darko? zasto meni uvijek promaknu takve krucijalne informacije... fak... ;-) onda? idem sama il ce vas bit jos?

Izmjenio - sally u 16.07.2003 22:16:25
darko 20.07.2003 u 20:01:42 profil autora
Seli> Šalio se to za Seve. Ipak je sezona kiselih krastavaca. Tebi bi to trebalo bit u krvi, s obzirom na Milka-fax. Ajde, bez straha.
waiter in his 60s 21.07.2003 u 02:37:13 profil autora
ja sam čuo da seve radi opasne trikove
s krastavcima
darko 02.08.2003 u 22:25:39 profil autora
2.8., HTV1, 22:14, Dugo toplo ljeto, prilog o Motovunu, reporter uzima izjave dobronamjernika...

Sally: Gledat cemo sve što mozemo vidjet preko ograde
Novinar: Znaci, vi ste filmofili?
Sally: Paaaaa... da.
Novinar: Ali nemate love za filmske projekcije?
Sally: Pa ono, štedimo za zadnje dane.

Izmjenio - darko u 02.08.2003 22:26:12
waiter in his 60s 02.08.2003 u 22:47:29 profil autora
u pičku ličku, a ja baš u 22:13 ošo pišat
cruzer 08.08.2003 u 22:37:29 profil autora
Jeste vi skužili kako je ova skica Sally totalna story super nova, ma vraga još gore od toga... 1. trilobite-na netu 2.izadje u mili 3.motovun i još nešto samo se sjetit ne mogu
waiter in his 60s 08.08.2003 u 23:56:58 profil autora
zakaj vu mili ?
zomri 09.08.2003 u 13:51:29 profil autora
"i još nešto samo se sjetit ne mogu"

mozda onaj intervju na ZGOAF koji su neki ovdje spominjali?
electro cute 10.08.2003 u 22:45:15 profil autora
čoviče.gledam ja tako večer dalmoške pisme.fino.šo!mazgoon solidni, lvky dobar, ban ko i uvik, neno belan i ekipa drndaju.završi to i ja šaltam programe kad ono,jebote!sally.ona se taman vraćala doma iz motovuna kad sam joj javio da je (opet) zauzela medijski prostor.
prodana duša.
sally 14.08.2003 u 01:50:44 profil autora
dupli post.. izvinte, ionako je ogroman..

Izmjenio - sally u 14.08.2003 1:57:14
sally 14.08.2003 u 01:54:00 profil autora
<ignore> <ignore> <ignore>
............................
mislim, kad sam vec bila tamo, da spustim tu dole koju. unatoc tome sto sam rekla na televiziji, puno sam filmova gledala, za neke platila, za neke ne...
sad da se sjetim sta sam sve...

ful sam htjela ic u motovun. nisam znala s kim ni kako, al to su ionako sitnice, problemi za rjesavanje u hodu.. pa sam na rijeka open festu upoznala jednu super curu sa simetricnim problemima (kao sto ste vjerojatno zakljucili, vi visoko inteligentna publiko, tu je ujedno i problemu kraj).
pa smo se mi u taj ponedjeljak rano probudile, vodom opskrbile, i na put stopiranjem krenule.
moj entuzijazam je inace jako izdrzljiva stvarcica, al rijecki bus 7a je mjesto na kojem umiru i najtvrdji. perverzno krcat nervoznim ljudima (je, bilo je +60 unutra, i ne, nisam ocekivala da cemo skupa s vozacem pjevat 'kad se male ruke sloze' ili nesto slicno, al pobogu ljudi.. ovi bi pojeli stare cangrizave babe iz zet-ovih plavaca za dorucak..), raj je za depresivce i one sa
ubilackim sklonostima. a ja imala onaj svoj 85litarski ruksak na ledjima. sva mrznja linije 7a u ponedjeljak 28.7, u 11.54 sati bila je koncentrirana na mojim oznojnim ledjima.. disaster.
(preskacem dio di izlazimo iz busa, hodamo parsto metara, nailazimo na odlicno raspolozenu tablu koja kaze jedno jasno NE! autostoperima.. ah ta rijeka.. sva je drazesna.. ili mozda ne preskacem.. :-))
vrijeme prolaze, auti isto.. iz daljine skuzim nesto sareno, povece, na kotacima, daje zmigavac, staje, pa to je kombi, posarani kombi, hipi-kombi!, s nekim cupavim britancem unutra i visokom biljkom na suvozacevom mjestu.. mi bi do motovuna, on do ljubljane. njemu se srce lomi spoznajom
da nam se putevi razdvajaju u samom zacetku, mi ga tjesimo.. ma ustopat cemo mi vec nekoga.. aha. je. sunce nemilosrdno, vozaci jos i vise. DVA sata, DVA SMO SATA STOPIRALI na nehumanim meteoroloskim uvjetima, trazeci hlad prometnih znakova i jumbo plakata..
...
u motovun smo dosli oko 4/4 i po, kamp vec krcat, mi mrtve i ljute na ruksake i vlastite misice, entutijazam koji se rastopio pod suncem.. (kasnijim ledenim tusiranjem se reanimirao. velkam bek!) naravno da nismo stigli na bowling for columbine.. goddamnit..
...
smjestili smo se u veliki zajednicki sator, jerbo putujemo kao beskucnici.. unutra ni zive duse, al zato puno stupnjeva i papiric na suhoj travi (jel se sijenom to zove?) koji veli: FREE SAUNA.. samo se ti sali..
...
prvu vecer smo gledali for free drugu polovicu 'kukavice', i to jako dobru drugu polovicu. ono, jedna od boljih drugih polovica filma na festivalu.. ;-) i punch-drunk love. prvu polovicu. isto dobra. jako. (nije namjerno to s polovicama, nije mi to bas bio plan. al nije ni kisa, ni umor ni
bolovi ni nestasica voltarena.. pa ono, kuzite.. u 1 sam isla spavat.. u free saunu. jadno, dosla u motovun pa spava..)
...
u 8 budjenje, precizan silazak kapljice znoja sa razdijeljka kose preko uha do brade oznacava jubilarni 50ti stupanj celzijev, i vrijeme je za ice-shower.. mmm...
drugog dana sam imala puno planova, al je nesto stekalo kod realizacije. karte ni za lijek. nisam zato gledala bozju intervenciju , francusko/palestinski film o kojem sam citala, radi se o ljubavnoj prici izrael(ke ili ca, spolno/nacionalne podjele se ne mogu sjetit da me ubijes..) i palestin(ke/ca... fuck..).. i tako.. zasto da prepricavam film koji ionako nisam gledala, a mozda neko od vas bude.. pa ce te vi meni fino ispricat.. al sam gledala lilju 4 ever , svedsko/danski o jednoj curi ruskinji kojoj su natovarili neimastinu, trafficking, prostituciju.. strasne stvari. (offtopic: al su nam prije pocetka filma dijelili free kekse i vodu. strasan potez, ljudi moji. sve je nekako ljepse uz tri paketica finih talijanskih keksa.. mljac) pa da, normalno da sam plakala. ako budete gledali (a vrijedi se potrudit), obratite paznju na malog volodju, liljinog malog prijatelja. decko ga je sjajno odglum
electro cute 14.08.2003 u 02:12:01 profil autora
you are a hard worker!
ljubomoran sam.
ovo ljeto sve lijepe stvari prolaze pokraj mene.bez mene.argh.
sally 14.08.2003 u 02:18:28 profil autora
nisu duso. donila san ti bedz.
:-)))))
Filip 14.08.2003 u 10:52:43 profil autora
baš bi htio pogledati taj punch-drunk love. jebote, pa taj paul thomas anderson je snimio magnolia. i da.. trebala si ić i na onaj ruski the war aleksia balabanova.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
electro cute 14.08.2003 u 19:41:11 profil autora
hvala bejbe!
paul thomas je jedan od velikana.ona scena u magnoliji kad pjevaju...gledo san je dvadeset puta i svaki sam se rasplako ko beba.
nadam se da je i punch drunk love dobar. obvezatan mi je za ovu zimu il kad već dođe.i dogville moram pogledat.lars je majstor.
goldietrickz 15.08.2003 u 09:16:51 profil autora
jel che?il ona zvijezda?bilo je super finih za 5 kuna cak je i moja stara (53 godine) uzela nekoliko...i kvacice of skroz.