Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
dju 30.11.2002 u 10:23:35 profil autora
Mislim, kakav je to dnevnik koji se piše jednom tjedno, ili ni toliko, nego nam se samo uvali prepiska između Emila i Dejva, ili intervju iz Globusa? Mislim, okej je to, sve nas zanima ali to nije dnevnik. Protestiram! Oštro.
A da mi ne zamre tema s obzirom da ne provocira ničiji komentar, šalje upit ostalima pišu li dnevnik i ako da, je li to čemu?
simon 01.12.2002 u 10:37:04 profil autora
Doista, zanima nas, ljudi, jeste živi!?
Dnevnik hibernira!
Ste vi već zapalili za Land of the Free, Home of the Brave?
oak 02.12.2002 u 12:46:09 profil autora
hoćemo dnevnik!
electro cute 02.12.2002 u 12:51:13 profil autora
daj daddy. mi nemamo svoje živote pa živimo tvoj. a ti nas ne apdejtiraš dovoljno često. e, to nije u redu. i daj malo pikanterija, nekakav romantičan zaplet, ubojstvo strica zbog nasljedstva, otrovani kućni ljubimci(kornjače?). izlazi mi pjena na usta. od sapunice.
a sad za ozbiljno
napiši šta se važno radi, svi čekamo taj album ka ozebli sunce (i urbanov čiji je rilis dejt odgađan jedno 20 puta)
ah ta glamuroznost i bogatstvo domaće scene.
vlado 02.12.2002 u 23:40:32 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Fakat, jeste li vi vec u Buffalu ili...
dju 04.12.2002 u 15:31:53 profil autora
Ja kažem da to nije dnevničarenje. To je škrto bacanje šačice kukuruza kokicama što živahno trčkaraju po dvorištu i kljucaju kamenčiće gladno žmirkajući očicama, nestrpljivo čekaju koje zrno. Ako je gušt nekom mrcvarit tu sitnu stoku, onda okej, i fer je da se to prizna.
Intervju je čitljiv, ali ništa posebno. Bilo je i boljih.
electro cute 05.12.2002 u 11:57:20 profil autora
mene nervira to što su me u intervjuu nazvali fanom pipsa. ja nisam fan pipsa. ja pipse volim ali me to neće spriječiti da ih popljuvam ako budu loši. a nadam se da nikad neće biti loši.
jedna jedina muzička grupa ima kod mene toliki kredit da ih neću popljuvat niti kad im izađe loš album, nego ću ih branit do posljednje kapi pljuvačke. to su radiohead, i da može se reći da sam njihov fan.
i ovo nije dnevnik, a možda to nikad i nije bio, mislim, razumim rippera, zaposlen čovijek i tako to, ali...
hm,hm,
ja bi volijo da nikola i ivana opet počnu pisat one svoje kolumnice i izvještaje, to mi je bilo baš super. eto.
electro cute 05.12.2002 u 12:00:44 profil autora
a kad smo već kod intervjua interesantno je da je intervju s ripperom pred izlazak boga, u slobodnoj dalmaciji izišao u forumu (podlistak za kulturu) a ovaj, ne tako davni, izišao je u podlistku za tv&ostalestvarikojebiseunekojnormalnojzemljimoglenazvatpopularnomscenom.
johnnykola 08.12.2002 u 12:27:28 profil autora
sta je bilo!? reci!
fakat, mogao bih nastavit sa svojim naprdjivanjima, onako u globalu uzevsi, i izdesavale su mi se zanimljive stvari u posljednjih tri-cetiri mjeseca. sa dronsa i mladenom sam usteliaja another brick in the wall, stelimo strokese i shining, poflautal sam ga aproximativno 7 puta kod djevojaka i cekam mail u kojem cu citat da mi opet slijedi jedam shimpoo pimpoo... spreman sam da nestavim dalje, jos uvijek imam sta za naprdjivat.
dju 29.01.2003 u 16:23:40 profil autora
Pa, daj Nidžo, daj.
lollipop 02.02.2003 u 20:59:43 profil autora
kad se vec spominju bomboni u dnevniku :)
znam da je long shot, al sta sad...
AKO SLUCAJNO naidete na odredeni candy koji se zove NERD ROPES, donesite, majke vam, refundiram u zlatu. Ali bitno je da su ROPES, jer ima i jos nesto u nekim kutijicama, ali to nije to. Ovo je dugacko cca15-20cm i siroko oko 1.5cm, zapakirano u ljubicastu duguljastu vrecicu. nigdje to nisam mogla naci, NIGDJE, a eto tako patim za tim..........