Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
electro cute 02.07.2003 u 12:33:56 profil autora
a kad smo kod silmarilliona dju jel to još kod tebe.ako ga ne pročitaš srami se, jer ti je utekla jedna od najboljših knjiga ever.

a ovaj topic me podsjeća na to kad smo ja i frend iz detinstva raspravljali o tom ko je jači superman ili batman.mislim svakoj budali je jasno da je superman jači, al batman je tolko više kul (i ne nosi tajice).
al i kad bi gledo supermana i kad bi gledo batmana (prva dva) uvijek bi uživao.tolko od mene dječice draga.
vlado 04.07.2003 u 11:56:08 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E moj dečko... Ništa. Prebaciću ti "Dark Knight return". Čuj - Superman jači od Batmana? Pa jebote...
vlado 05.07.2003 u 12:13:13 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kakvi su ovo... marifetluci?
morsky 05.07.2003 u 13:17:36 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
Vis, prijatelju, to ti je Vis.
vlado 06.07.2003 u 12:49:53 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Izgleda. Samo sam htio reci da taj... kapitalisticki najamnik, imperijalisticki robot i napuhani crveno-plavi balon, taj Superman je najobicniji papak u odnosu na naseg dragog prijatelja i cudaka Batmana i da ce popiti batina svaki put kad se vide... Samo to.
morsky 06.07.2003 u 14:44:41 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
Zanimljiv mi se taj rakurs, upravo zamišljam Betmana, kao dobrog starog socijalitičkog proletera...., hm, neobično.

Slažem se Superman sucks, ali Batman na barikadama socijalizma..., ne znam, ne znam...
vlado 07.07.2003 u 11:59:20 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
A ne prijatelju, siris rakurs bez potrebe...
Nemoj vezivat ideologiju za Batmana... On je jedan obican ludjak, koji se oblaci u crno i vere po zgradama po noci... A nema muda da ubije zlikovce, jer zna da su mu oni zadnja veza sa smislom...
morsky 07.07.2003 u 18:08:24 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
OoooKeej.., ali, ON SE NE JEBE SA REGISTRACIJOM BATMOBILA, I PLAĆANJEM POREZA NA NEKRETNINE (op.u.VIDI POD "DVORAC"), te ostalim ticma i kurčinama...

A da Supermana vidim na grudobranu Batmanova imperijalizam, vidim.
vlado 08.07.2003 u 12:23:23 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Pa zar je status bitan?
morsky 08.07.2003 u 21:09:39 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
Vlado,

moja se opaska odnosi SAMO na tvoje glavinjanje o Supermanu kao branitelju imperijalizma, a Batmana kao neznam neki tu slučajni kit, oponent te iste ideologije.

Dakle, nemojmo takav moj stav brkati sa poimanjem statusa.

Jer, budeš li to rastezao molit' ću te novi topic.(a onda si najebao)