Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
vlado 26.06.2003 u 15:01:19 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Namjerno sam pokrenuo ovaj topic, jer se nesto mejlamo, pa se Serafimov raspitivao za cijene hostela...
Ja stvarno ne znam hocu li biti u ZG tih dana oko open-aira, ali ako ce taj covjek placat smjestaj u Zagrebu pored nas zivih... Onda smo stvarno u kurcu...
Molim Filipa i ostale da se na ovom mjestu dogovorimo oko tih stvari...
Ako nista, Filipe, dobit ces kljuc od kuce, pa izvoli...
Ajmo ljudi...
Depressed 26.06.2003 u 16:05:56 profil autora
Kod mene uvijek ima mjesta, Filipe, dobrodosao si!
vlado 26.06.2003 u 16:36:52 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Lolli nema nista protiv?
;)))
Depressed 26.06.2003 u 19:14:30 profil autora
ona je otisla u sredisce
Filip 27.06.2003 u 13:23:00 profil autora
huh.. hvala vam puno na ovu ponudu. al stvarno mi nije ugodno tako to. ja sam planirao da budem u zg četiri dana - tri noćenja.. jer ne isplati mi se da putujem vlakom 17 sati (17 sati, uh! :\) da bih u zg bio samo jedan dan. a meni je stvarno neugodno da budem kod nekog tako dugačko.
eto polako pokušavam da popunim moj budžet. nadam se da ću uspeti u tome, i da će mi se ostvariti želja. btw.. vlado.. moraš biti u zg i da svi skupa idemo na festival. mislim.. ma daj..

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
cruzer 27.06.2003 u 13:56:07 profil autora
Imam insajd infomacije oko hostela , tamo vam je poskupo jer je tek renoviran, mislim da onaj u petrinjskoj, načula sam da postoji još neki u suburbiju. al već će se neki slobodan krevet KOD FORUMAŠA otvorit, tamo je najkul.
vlado 27.06.2003 u 15:04:26 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
NEMOJTE ME JEBAT SA HOSTELIMA!!!
Sta kazes, tri nocenja? Pa jebemu, u cemu je problem?
Ne mislimo te vodati za rukicu po gradu cetiri dana, ali spavanje i klopu imas... A i tako nas ima dosta, dok sve vidis bit ce ti cetiri dana - malo...
Mislim, valjalo bi te odvesti do "Dade", pa "Krovovi", pa... Ma vidices...

HOSTELI NE DOLAZE U OBZIR. Nemoj mi se pravit fin...

Btw. Filipe, probacu SVE da budem u Zagrebu. Fakat to zelim...
Depressed 27.06.2003 u 15:36:36 profil autora
ja sam filipu poslao mail, da ne bude zabune. ajbi - samo se pridruzi filipu :)
marsovac 27.06.2003 u 19:56:37 profil autora
Kad bi meni neko ponudio smještaj pa da mi je najveći neprijatelj ne bi odbio.
vlado 27.06.2003 u 20:15:59 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Gdje?
Filip 28.06.2003 u 02:33:48 profil autora
okej.. eto dolazim! kad već dolazim mogao bih vam spržiti neku kompilaciju albuma makedonskih bendova u mp3 formatu. sally, vlado i dip već imaju mail. ako ima još nekog koji želi takvu kompilaciju nek mi pošalje mail i ja ću uzvratiti sa listom albuma kojih imam u mp3 formatu. vidimo se!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
darko 28.06.2003 u 03:15:08 profil autora
Yeah! To(n) majstore! Vidimo se! (sad sam jos više euforičan, kad pročitah sve o festivalu) (što se 'empetrica' tiče, ti sprži Električnom, a on će (valjda(?)) onda dat meni da si 'prekopiram'...)

"Baaajka... sanjaš da si zvuuuuuk..."
oak 3 28.06.2003 u 09:39:28 profil autora
ne znam da li je to već riješeno? filip ima besplatan ulaz na festival 12.07.
vlado 28.06.2003 u 14:50:51 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma sta besplatan ulaz...
Unijecemo ga na rukama!!!
Filip 28.06.2003 u 18:41:31 profil autora
wow! i što da dodam tu? odbrojavam dane, ko zatvorenik koji odbrojava dane do izlazka iz zatvora. veselim se!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...

Izmjenio - Filip u 28.06.2003 18:42:19
electro cute 02.07.2003 u 13:03:35 profil autora
a dolazi i ajbi iz zrenjanina.wooohooo.ona je tu još od gestbuka iako se nije javljala na forum molim pljesak za exit ivanu.yeah.
vlado 02.07.2003 u 15:59:51 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
KLAP! KLAP!
Filip 04.07.2003 u 13:00:30 profil autora
ljudi, pa daj nemojte se sramiti. izaberite što želite da vam spržim.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Filip 10.07.2003 u 16:20:33 profil autora
iz Skopja polazim u 23:45. prema tome.. vidimo se sutra u Zagrebu. svi koji čekaju diskove od mene, nek donesu prazne omote, jer sam kupio 50 praznih diskova u paketiću al bez omota.. nisam imao dovoljno novca i za omote..
btw.. iz video kluba sam iznajmio film "Dust" (drugi film Mančevskog). nosim i to sa sobom. pa mogli bi ga skupa pogledati, ako želite.
vidimo se!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
waiter in his 60s 10.07.2003 u 19:19:50 profil autora
50 ! ti nisi normalan !
oće meni 1 omot bit dovoljan ili ?
vlado 10.07.2003 u 20:01:31 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Toooooooooo!
/ili umiljeni uzvik mog kuma, uz pomisao na Anu Saso/
Piiipppiiiiiii!
Depressed 11.07.2003 u 17:45:23 profil autora
Evo DOSAO je FILIP u Zagreb. sta je onda s tim veceras? Jel se vidimo? Filip vas sve zarko zeli vidjeti. Evo, upravo kaze da svi moraju doci.
Recite vrijeme i mjesto, npr. 21h u Krovovima, se vidimo?????
pisite sto prije
morsky 11.07.2003 u 17:58:22 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
svakako.
Depressed 11.07.2003 u 19:36:22 profil autora
mjesto i vrijeme: Krleza 21:45 (da se covjek stigne malo odmorit) pa pravac Krovovi
ajde, jel dolazite? il cemo nas, za sada cetvero (ustvari i electro).......ajde pridruzite se!
waiter in his 60s 11.07.2003 u 19:53:53 profil autora
ja ne mogu doć, danas mi opasno šumi u glavi
i nemam snage za izlet do grada. krivo mi je
ko psu, ali bolje da nisam s vama u ovom
izdanju.

filipe, cd-e ću ti onda morat predat na
koncertu
vlado 11.07.2003 u 21:17:49 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Grrrrrrrrr...
jelena 12.07.2003 u 00:27:25 profil autora
grrrr....

dobar vam provod zelim.
i fotkajte filipa i ekipu da i mi udaljeni mozemo vidit atmosferu, kad vec ne mozemo osjetit.
Depressed 12.07.2003 u 12:36:21 profil autora
Lijep je dan, Filip je tu, priroda je tu, pa smo si mislili da ko hoce nek dodje na ugodno druzenje, imamo film "Dust", skopskog piva ... kod mene na selu ili kak bi reko Gospodnetic: "na vikshi". Javite kak vam se svidja ta ideja.
Filip 16.07.2003 u 17:17:49 profil autora
16.07.2003 godina, skopje. budim se i shvatam da je epizoda zvana zagreb prošla tako brzo. fakat, ja stvarno nemam pojma kako da počnem pisati o svemu ovom što se meni desilo. ima neke stvari koje jednostavno nemožeš prepričati riječima. ja sam u ovih četiri zagrebačka dana živio svoj san. sve je bilo tako fenomenalno.. ooo.. dan.. fenomenalan dan (x4)! hvala vam puno! hvala, hvala, hvala što se moju posjetu zagreba učinili tako lijepu i nezaboravnu. hvala vam na sve prelijepe knjige, stripove i diskove koje ste mi poklonili. hvala vam što sam posjetio i savski marof, mjesto koje morate posjetiti ukoliko već niste učinili to. hvala vam na predivnom smeštaju (pozdrav doni). hvala vam na posjetu lotrščaku, mjestu gde glasan prdac podne označuje. baš je bilo lijepo pogledati zagreb sa te visine. hvala na posjeti jutarnjeg lista i radija 101. morsky, hvala za sve što si meni i čitavoj ekipi sa forumu učinio sa krovovima. krovovi su fakat jedno mjesto o kome se mora napisati knjiga, pjesma ili nešto slično. specifično, legendarno i neponovljivo! želim vam puno uspjeha u vezi svih planova koje imate vezane za to mjesto. a ako nađem neku stipendiju za postdiplomske studije (već sam nekima od vas pričao o postdiplomskim studijama u zagrebu) definitivno i ja bih sudjelovao u tom projektu. hvala na sve one fotke! trixy, ja nisam računao da su tvoji klipovi tako dugački. pa ti si posnimao većinu koncerta! svaka čast! jel bi ti bilo problem da na web ubaciš one slike sa krovova, al u veću rezoluciju. jer htio bih odnjeti cd da mi razviju slike.
moram se sad i ispričati. sally, sorry.. stvarno ne mogu povjerovati da nisam ti dao onaj magazin. koji sam ja papak! nosio sam ga zadnje večeri u krovovima i tako smo se lijepo raspričali što u nijednom trenu se nisam setio da nekom od ekipi ostavim magazin. molim te napiši mi tvoju domaću adresu na mail, pa ću ti magazin poslati poštom.
i da.. na kraju zagreb open air. više o festivalu ću pisati u topicu koji je određen za to. al fakat, hvala daddy i hvala svim pipsima za onih 35 minuta ispunjenih predivnom glazbom. poštar lakog sna me totalno razvalio. jebenojebenojebeno volim tu pjesmu! hvala emilu za vip ulaznicu! bila mi je prevelika čast što sam bio gost pipsa na zagreb open air-u.
siguran sam da će me puno ljudi pitati.. dali se isplatilo voziti se preko 15 sati busem u kojim naravno ne radi klima (to je balkan majstore), jebavati se po granicama gde je prepuno isfrustriranih graničara, menjati autobus u beogradu (jebiga, jeftinija varijanta) i to doslovno trčiti po njega, za 35 minuta pipsa. ma nek se i dalje oni pitaju to. a kad pitaju to mene, ja ću im se samo nasmješiti.. jer oni ne kuže tu energiju koja mene veže sa pipsima i sa ekipicom sa foruma. a i ne bi je mogli skužiti ako im to ja prepričam, već moraju je doživeti. meni je ovaj nastup pipsa, kako i svaki njihov nastup neprocenljiv, prema tome isplati se.. i te kako se isplati.
bilo je krasno upoznati vas.. svi ste mi predivni i jednako dragi. obećavam da će biti još puno puno prilike da se družimo. ujedno htio bih pozvati vas da i vi budete gosti meni. bilo bi predivno da i vi skočite malo dole. moja vrata je uvijek otvorena za vas moji dragi prijatelji.

eh da.. dok sam bio u beogradu.. napisao sam si kako mi je prolazilo vreme dok sam čekao bus, dok sam putovao prema skopju, a i u skopju.. pa evo.. prepisaću vam i to.. nadam se da će zanimati nekog od vas.

22:17. bus napušta autobusni kolodvor u zagrebu. plače mi se. pokušavam zaspati, al ne mogu. kruže mi predivne slike iz proteklih 4 dana. bilo je divno jebote! nezaboravno! fantastično!
---
4:19. sti
waiter in his 60s 16.07.2003 u 23:38:41 profil autora
20 sati... svaka ti čast, stvarno svaka čast!

p.s. baš mi je drago za "umorne usne"
Filip 17.07.2003 u 01:12:45 profil autora
eh da! zaboravio sam još nešto. postavio sam novi rekord na expert levelu na minesweeperu kod dipa i lolli.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...