Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
vlado 21.06.2003 u 22:12:44 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
"Trebo sam zapravo otvorit topic o muzikama u podlozi, reklamama i sl. "
Gospodnetic

Voila!
Ja bas kontam po glavi cega se sjecam i sjecam se npr. Levisovih reklama... Podsjetimo se zajedno...
Ajmo konzumenti!

Al da vas pitam i ovo:
da radite reklamu, koju biste stvar od Pipsa koristili...

Btw. sjeca li se netko Tarika koji se skida i kikirikija...
Chipijehoooo.... ;)
nina 21.06.2003 u 22:24:13 profil autora
Da...Levisova reklama i "Underwater love" od Smoke Cityja...nice.

Kako su mi zaista jako dragi instrumentali Pipsa, ja bih ih rado koristila i u nekim svojim imaginarnim reklamama.
vlado 22.06.2003 u 01:36:43 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Da, ali koji instrumental i za sta?
Npr, za neko auto... Sta bi stavili?
Ne, ne ironiziram, najozbiljnije vas pitam.
waiter in his 60s 22.06.2003 u 02:23:28 profil autora
moby i enya su u milijardu reklama

a pipsi... neam blage...
možda 'baka lucija' za pašku sol

Izmjenio - waiter in his 60s u 22.06.2003 2:23:50
waiter in his 60s 22.06.2003 u 02:32:01 profil autora
spaceman, i always wanted you to go into spacemen, intergalactic christ...
darko 22.06.2003 u 02:36:15 profil autora
"'baka lucija' za pašku sol" -----> lol

(malo u tvom stilu, da i ja nabijem koji post ) laku noc...
zomri 22.06.2003 u 02:36:59 profil autora
dosta ima telepopmusika u reklamama. isto mi se svidjaju one reklame na kojima cujem squares od beta banda. hajd nek bosanci cuju beta band pa makar i na reklami :) i to je dobro. (copyright by oak :) )
waiter in his 60s 22.06.2003 u 02:48:02 profil autora
laku noć
waiter in his 60s 22.06.2003 u 02:55:22 profil autora
e, a zna neko za koje su to reklame mjuzu
napravili j & p of svadbas ?
vlado 22.06.2003 u 02:57:22 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Idi spavat, jebo te advertajzing...
waiter in his 60s 22.06.2003 u 03:15:50 profil autora
di ću leć, tek sam se sad i usto

Izmjenio - waiter in his 60s u 22.06.2003 3:16:49
clifton 23.06.2003 u 10:27:03 profil autora
mislim da su svadbasi radili reklamu za mup
sally 23.06.2003 u 11:08:39 profil autora
e jel iko zna koja je ono stvar (i cija) u reklami za nivein dezodorans s onom plavom curom i nekim likom, vrti se ovih dana na tv-u jako. mirise mi na gotan project al pojma nemam..
daddy 23.06.2003 u 16:11:38 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
svadbas: reklame za mup (osim posljednje), za reiffeisen, za htv pretplatu.
morsky 23.06.2003 u 18:45:34 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
vrlo lako si mogu izmaštati predizborni spot:"Božu Kovačevića za predsjednika", sa muzikom PCV-a u podlozi: ..on pali baklje i pakao je uvjek s njim, uvjek s njim ..."

spot za LOTO: prosječni hrvatski pučanin u redu za Loto, suočen sa svojom perspektivom, dok se u podlozi vrti:".. dobrodošao na čistinu, apostolu u blizinu, dok te njegova ruka pomiluje, možda se i gazda smiluje.."

spot za neki jaki apaurin: "...on te u snove odfura kao poštar lakog sna, sad je fajront...", ukoliko ste došli do slijedećeg refrena, pročitajte uputstvo ponovno "...mjesec je plavi grejpfrut, samo tebi svira bend na nebu, samo tebi..."


i tako to.
waiter in his 60s 23.06.2003 u 19:46:46 profil autora
"svadbas"

thnx

marsovac 23.06.2003 u 20:19:46 profil autora
Evo i Bareta iskoristili za autocestu. Za koga? Bolji izbori bi bili "highway to Hell" ili " Road to hell". Ili možda ne ipak su rekli da treba poštivati ograničenja brzine.
trixy 24.06.2003 u 10:00:46 profil autora
ona niveina reklama s plavušom i nekim tipom?
ej, pa u 99% nivea reklama su plavuše.
i to su mi najiritantnije reklame na tv-u (i ne samo zbog plavuša)
Hadzo 24.06.2003 u 16:18:45 profil autora
Tekst iz "Nacionalnog parka" o tome kako i mse ne diže a baš bi jebali...Zar ne bi bilo ok za Viagru ili neki sličan preparat? A ako legaliziraju marihuanu jednoga dana, velika promidžbena kampanja po školama diljem lijepe naše sa sloganom "Prvi džoint u ustima"...Ozbiljno, pjesme Pipsa nisu baš reklamofonične, meni su one odlične upravo kao cjeline, koje traju i po 5,6 minuta, otkinuti jedan dio njih u bilo koje svrhe ne bi imalo smisla, a i mislim da Daddy ne bi dozvolio da mu se ruku djela rabe u kojekakve sumnjive svrhe...Ipak oni moraju dati odobrenje za uporabu dotične pjesme u reklami.
waiter in his 60s 25.06.2003 u 05:38:00 profil autora
"ej, pa u 99% nivea reklama su plavuše.
i to su mi najiritantnije reklame na tv-u (i ne samo zbog plavuša)"


ej, pa u 99% svih reklama su plavuše...
i 99 % reklama je iritantno ( i to ne samo
zbog plavuša )...

ne bi li bilo genijalno kad bi reklamni
blok čekali s nestrpljenjem, umjesto
što ga koristimo za piš - pauzu?
koji jebeni kurac rade svi ti marketinški
mozgovi? mislim, stvarno ne treba bit
einstein za skužit da ćeš pažnju potrošača
prije privuć duhovitom / provokativnom
reklamom nego onom koja je dosadna...

p.s.
znate onaj 'commercial breakdown
show' (zadnja ga je vodila ruby wax) ?
to se zovu reklame !


Izmjenio - waiter in his 60s u 25.06.2003 6:39:31
marsovac 25.06.2003 u 11:00:00 profil autora
Zadnje stvari koje sam kupio bilo je Lotto kapa (šilterica), levi's majica, Big star hlače, gaće CC, i tenisice nije Reebok, nije Nike, Asics, i to mije najviše žao što ih nigdje više nemogu kupiti.
vlado 25.06.2003 u 15:40:06 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E Morsky, svaka cast... Za LOTO... 'Dobrodosao na cistinu...', ha ha.
Znas ono, recimo reklama za klimu, i "slusaj kako vjetar..." odlazi u fade-out... ;)

A Hadzo, slazem se da je muzika Pipsa nereklamicna... Mada bih dodao da je BILA nereklamicna... A i pitanje koliko je bilo do muzike, a koliko do Rippera...
Recimo, sjecam se one "chipijehooo" reklame za kikiriki "Duyvis", jel, zapravo je
Ripper "prisutniji" u reklami nego lik kojeg gledas na TV-u...

Ali, buraz, sta nakon ovih instrumentala na zadnjem albumu nikom ne pada na pamet angazirati covjeka da nesto - napise...?

Btw, Daddy, fakat, bi li to uradio?
nina 25.06.2003 u 17:31:03 profil autora
sto se instrumentala pipsa u nekim mojim imaginarnim reklamama tice, ja bih, recimo, stavila "glavom pod vodu" za reklamu za neki fini smirujuci zen-spa (kakvih nam u HR doduse nema, ali...).

Izmjenio - nina u 25.06.2003 17:31:46
waiter in his 60s 26.06.2003 u 02:16:51 profil autora
nema, vlado, i ne pretjerujem i ne uvlačim
se u ničije dupe, u rvata proizvoda koji je
tako dobar da zaslužuje da ga potcrta
pips instrumental...

Izmjenio - waiter in his 60s u 26.06.2003 2:18:22
Hadzo 26.06.2003 u 09:55:58 profil autora
Uf prećera ga, stari.
vlado 26.06.2003 u 14:45:31 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne bih se slozio s tobom, Waitere... Drugi problem je moze li neko SNIMITI reklamu koja bi kvalitetom pratila podlogu...
Sta vi mislite, da su konji u cirkusu istrenirani da plesu po glazbi orkestra?! Kakva zabluda... Naime, orkestar svira kako konji plesu...

/prilog za "analogije"/
morsky 26.06.2003 u 15:51:19 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
Gle Wertheru, pipsi(mzka+txt+rad) su vanserijski, ja u to vjerujem/osjećam dugo,posebno me to u mojoj maloj intimi veseli, što postoje tu, skoro pored mene, pa na neki način svjedočim tome činu stvaranja.

Vjerujem da netko drugi u rvatskoj, u nekom drugom, posve drugom, poslu/djelovanju ostvaruje vanserijske rezultate, pa zamisli još kada bi takva dva subjekta ostvarili neku vrstu suradnja, makar i spota.

Sve bi nas to "obogatilo".

eto, tako ti ja gledam na to..
vlado 26.06.2003 u 17:04:47 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Odmah primjer:

Ima tu jedan moj komsija... Onako, velik je, glomazan, jak i stalno nesto trckara...
Upoznamo se, prije jedno pola godine, i saznam da je - juniorski svjetski prvak u boksu... Kategorija? Superteska! Cekaj malo, mali ima 18 godina, superteskas je sa tehnikom i rezultatima i jos je uz to - bijelac?!!! Sto ce reci da mu je karijera, prakticki, zagarantirana...
I tako, prica klasicna boksacka, majka ne moze gledat meceve, sestra najvatrenija navijacica, stari taksist u kvartu... Naravno, sponzora niotkud, savez ga ne jebe 5%, odlazi na Kubu na SP bez - trenera, sam... Al njega to nista ne jebe... Ide na tecajeve stranih jezika i kompjutera ('Ne bu oni mene jebali...'). I vec pola godine pokusavam nagovorit svoje papke da rade neku reportazu o njemu i - nista... Ne zanima ih... Mislim, nije ih zanimalo. Jer, mali je otisao prije tri mjeseca u New York, pa je razbio jednog crnca (slomio mu ruku, hej, SLOMIO MU RUKU PRVIM UDARCEM), pa drugog, pa Rusa, pa je onda Don King pitao: "Ko je ovaj?" Receno-ucinjeno... Ako je neko gledao mec Klicko-Lewis, neka zna da je prije tog meca moj susjed potpisao ugovor sa Don Kingom. Ugovor kakav niko s ovih prostora nikad nije imao... Ja mu zelim sve najbolje... Dubrava je s njim.

Zapamtite, Mario Preskar - zvijer iz Dubrave.

Fakat, kad sam citao gornje postove sjetio sam se njega, i tolikih stvari do kojih nam uopce nije stalo...
Mislim, na kraju krajeva, gdje to jos ima da klinci sami uce praviti crtane filmove? To nema nigdje... osim ovdje...
morsky 26.06.2003 u 17:15:23 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
bravo vlado.
morsky 26.06.2003 u 17:27:05 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
"analogije";
grafiti često funkcioniraju kroz analogije, pa sam se tako prisjetio jednog grafita iz Dubrave, iz sredine 80-tih:

"Nikša je novi Isus" - 30-tak je dana stajao takav grafit napisan plavim auto-lakom.

"Treba ga razapeti" - netko je dopiso crvenim
waiter in his 60s 26.06.2003 u 20:01:55 profil autora
kakve sad veze s ičim imaju nepravedno
zapostavljeni hrvatski talenti ?
igramo se slobodnih asocijacija ?

što se tiče kvalitetnih cro proizvoda uz
koje bi pasali pipsi, iskreno mi na pamet
ne pada baš ništa