Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
leon 20.11.2002 u 22:22:42 profil autora
Kad bi se mogli ocekivati novi koncerti Pipsa?
Tek nakon izdavanja novog albuma ili prije?
daddy 21.11.2002 u 10:01:00 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
svibanj 2003, možda travanj. inače, pratite rubriku UPDATE, tamo će biti sve relevantne informacije.
simon 28.04.2003 u 23:36:11 profil autora
U Rijeci se otvorio nekakav novi klub pod imenom 'Mrrrak'.
Svirali su Darkwood Dub 19.04., no nisam bio. Čujem da stane, a valjda 200-tinjak ljudi. Kakvo je ozvučenje i mogućnosti, ne znam, javim kad mi guzica vidi dotičnog.
Al ne nadam se previše.
jelena 09.05.2003 u 01:27:19 profil autora
evo bas stigoh sa koncerta. sutra je kao dan evrope, blabla, pa su ovdje organizovali neki cetvorocasovni gigac od tri benda. nas banjalucki 'jubbooko sa negrass', neki slovenacki i 'del arno band' iz bg. fino je bilo. sve se odrzavalo na gradskoj tvrdjavi 'kastel'. ljetna pozornica. supersuper. pa... sve mi nesto pred ocima pipsi. idealno mjesto. samo zamisljam kako bi super bilo - pipsi na kastelu. ooooooooooh. evo, daddy, samo da preporucim. ljeto je pred nama... :)
Depressed 09.05.2003 u 10:17:44 profil autora
"Sa negrass", eeeeee, pa tako se zvao bend iz banjaluke koji sam gledao u mostaru...malo su mi bili dosadili nakon 15 minuta, ali pocetak u plahtama i glupiranje za klavijaturama me totalno oraspolozilo, a i bubnjar je imao fantasticno lice, umirao je od smijeha na svaki ton koji je odsvirao!
vlado 09.05.2003 u 14:30:01 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Pipsi na Kastelu? Mrak! Naime, Kastel je turska tvrdjava iz XY vijeka, onako, specificna je... i nedaleko od centra, zapravo je blizu, na rijeci Vrbas i fakat je mrak mjesto za koncert.
Ali, gdje tocno na Kastelu, Jelena?
Filip 09.05.2003 u 15:00:39 profil autora
ma super je to.. kod nas u toku leta uvijek ima koncerte na tvrdjavi.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
jelena 10.05.2003 u 00:00:24 profil autora
e, pa pozornica se nalazi izmedju dvije kule. ulaz od etf-a (onaj glavni ispred kog su nekad bile biste partizana), pa lijevo. pozornica je velika, moze se prilagodit svacemu. odrzavali su i baletske predstave na njoj. simpa je bilo. godine 2001., ljetno, tmurno vece, baletani plesu, publika uziva, odjednom grom i pljusak. oni ne prekidaju predstavu. pojedinci iz publike odlaze, ali uglavnom svi ostaju i na kisi. mokri do gole koze i glumci i mi. odrzali su predstavu do kraja. uprkos svemu. predivno, ludo i nezaboravno.
jelena 10.05.2003 u 00:01:52 profil autora
meni su 'sa negrass' dobri. jesu malo monotoni, ali dobri. ponekad me podsjecaju na staaaaru 'zanu'. bez textova.
jelena 04.06.2003 u 00:32:53 profil autora
kod nas jopet svasta na tvrdjavi. dolaze nam darkwood dub ponovo, pa i partibrejkersi... daddy, ako bude ponuda za kastel, mooooooolim vas, dolazite.
vlado 04.06.2003 u 12:13:52 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jelena, dušo, kad su ti Partibrejkersi, đavo da ih nosi?
Općenito, de spusti koji datum. Mislim, ljudi, nemojmo se nasmijavat, BL je od Zagreba sat i pol autom.
A ja da pravo volim Darkwood Dub, ni za živu glavu ih ne bi propustio na tvrđavi...
jelena 04.06.2003 u 13:14:23 profil autora
ovako nekako...
5.VI hard rock - 'cubismo'
5. VI kastel - 'sumski'-hrvatska, 'darkwood dub'-srbija, i jos neki bih bend, ne znam koji
6. VI kic - 'e-play'-srbija
6.VI kastel - 'partibrejkersi'

ulaznice su 5-6 KM. ja idem na cubismo, nisam ih do sad slusala uzivo, nadam se da ce dubovci kasnije pocet svirat, a i besplatno je u rocku, dok se na tvrdjavu ulaz placa ;)
jedno pitanjce: ko su i kakvi su ovi 'sumski'?
ZeeK 04.06.2003 u 13:17:47 profil autora
sumski...onoliko koliko ja znam (a bolje ce ti rec neko iz zg) trojica zajebanata. dobro prže.
jelena 04.06.2003 u 18:03:06 profil autora
uh, kako zaboravih ovo:
veceras, dvorana borik - 'colonia'
waiter in his 60s 05.06.2003 u 01:10:10 profil autora
to bejbi
udri indira u tepsiju heeeeej lol
arhimed 05.06.2003 u 03:26:35 profil autora
jelena, idi i na e-play. to mora da ce zvucat jebacki.
Filip 05.06.2003 u 11:09:20 profil autora
šumski.. imam taj album "baba spava".. vjerujem da bi mogli imati zanimljiv live nastup.. njihovu glazbu mogu okarakterizirati kao ska, možda i grešim.. a ska mi je uglavnom okej za veselje..
čak sam im našo i web sajt.. www.sumski.net, gde je crtao nama dobro poznati igor hoffbauer.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
electro cute 05.06.2003 u 12:19:38 profil autora
ej.ne propustit šumske.kako im je otpala puhačka sekcija lik na bubnjevima svira trube!!!
mene u nekim stvarima podsjećaju na haustor.a na koncertu su jednu stvar svirali devet i nešto minuta.genijalno.skroz su dobri momci.to je crtić-ska-noise zajebancija.
mi ubićemo nekog, ako ne ubijemo dan!