Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 17.06.2003 u 16:12:23 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Evo gledam ovu Zumbulinu rečenicu već nekoliko minuta, i pojma nemam šta bih rekao... Što znači, novi topic...
Ajmo raja, šta vi mislite?
Jeste li izašli na ulicu?
vlado 17.06.2003 u 18:13:11 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
NISU LI SE IPAK NEKE STVARI PROMIJENILE IZLASCIMA NA ULICU?

Sad sam skuzio da nije stao naslov, pa...
vlado 17.06.2003 u 18:13:14 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
---

Izmjenio - vlado u 17.06.2003 18:13:38
Gospodnetić 17.06.2003 u 18:21:15 profil autora
Pa di si ti Vladek??
Novi SFA cekaju...hladi se Cola...ma svasta!
Ajd!
waiter in his 60s 17.06.2003 u 19:51:22 profil autora
ja nisam još nikad. barem ne u smislu
sudjelovanja u nekakvom protestu
Filip 17.06.2003 u 21:06:59 profil autora
ja sam sudjelovao. bio sam treća godina srednje škole. protestovali smo protiv novog zakona o obrazovanju, koji je bio katastrofalan. bili su ubačeni neki strašni uvijeti za upis na fakultetu. protest je bio ono.. baš velik.. odazvale su se sve srednje škole.. došli su i ljudi iz škola van skopja. zakon nije prošao u skupštini.. bio je urađen neki kompromis.. sad šest godina kasnije kad pogledam na taj protest, aj em praud što smo spasili našu, a i generacije koje su dolazile nakon nas.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
trixy 18.06.2003 u 10:48:02 profil autora
ja sam miran i pristojan mladić (u prijevodu papak, op.a.) pa me se ne može samo tako na ulicu...

ali kad je hdz pretjerao, bio sam na trgu za 101 i baš me je bilo briga da li će policija intervenirati ili ne. 2 dana kasnije mi baš i nije bilo svejedno, kad sam čuo što se je spremalo... i nije mi žao što sam bio tamo.
ali radio101 nakon toga više nije bio ono što je bio prije. i nisam ga slušao do prije par mjeseci, jer se zapravo u zg i nema što za slušati. 80-te revival? ok, ali gdje je trenutna produkcija. pojma nemam tko su novi bendovi ni kako zvuče.
ali sumnjam da ću ikad više. jer iz bilo kojeg razloga da se izađe, uvijek te netko iz političkih opcija strpa pod svoje interese.
ma čak i onaj koncert na trgu u ponedjeljak za kanal3, ma daj, dođeš slušati "besplatan" koncert, a onda večernjak objavi da zagrepčani podržavaju kanal3.
tu su negdje i peticije... nedam svoje ime više nikome!
electro cute 20.06.2003 u 12:22:13 profil autora
bio sam na onom sranju za irak, radaković je bio lud.ja sam student, moj posao je da idem na prosvjede.
arhimed 20.06.2003 u 19:29:10 profil autora
"radakovic je bio lud"

zvuci zanimljivo. mozes li malo podrobnije reci nesto o tome?
electro cute 02.07.2003 u 13:26:55 profil autora
evo.dragi naš čoek u crnom je bijo totalno raspižđen mogućnošću da amerika krene u kataklizmu da je busha nazvao idiotom.inače radakovića neobično cijenim, to je jedan od jačih pisaca u nas koji bi da oće mogo napisat roman-rijeku o nekoj zagorskoj familiji u pet tomova kojeu bi ljudi na fakultetu proglasili remek djelom no čovjek to ne želi.al na tim prosvjedima mi je izgledo ko malo dijete kojem su oteli igračku.onako pun (pravednog) bijesa, no ne zna šta bi reka.sve u svemu ludo.