Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
zv 15.06.2003 u 20:18:07 profil autora
to do: svaš
GA DE MI SE NA SI NA VI JA CI
simon 15.06.2003 u 22:36:26 profil autora
navi.. what??
baš me frend zvao popodne da se zaletimo u Slo,
tako mi je drago da nisam jer kontam da tamo se ionako nije išlo navijat.
Gospodnetić 16.06.2003 u 00:08:33 profil autora
OGAVNO
dju 16.06.2003 u 07:58:04 profil autora
šta su radili? ja neam pojma. zagnjurena sam u knjige, nemam kontakt sa stvarnošću.
pričajte mi.
trixy 16.06.2003 u 08:49:57 profil autora
blago tebi dju, ja sam samo čuo, isto nisam vidio, ali ono što sam čuo mi se zgadilo.
počupani stolci, makljaža, ozlijeđeni...
ZeeK 16.06.2003 u 09:01:47 profil autora
da sam ja slovenksi cajo ja bi tu gamad tako pendreko, dok cetveronoske ne bi napustili tribine...i onda bi jos malo obradio u marici, ostro novcano kaznio i zabranio na neko vrijeme ulazak u slo.
zumbula 16.06.2003 u 09:16:35 profil autora
Bolje da niste vidli. Vaterpolo je ako imam takvih jedan od gledljivih mi sportova. Što znači da ga luknem povremeno. Fuuuj gadi mi se jučerašnji debilizam. Još više mi se gadi to što nemam veze s tim i ne Želim biti dio toga a nemreš pobeć. Nemreš jer te drugi guraju u isti koš. Jebo te.
Filip 16.06.2003 u 10:51:03 profil autora
nemam pojma šta se dešavalo, tek sad čujem od vas. uglavnom mrzim ta navijačka sranja. možeš nastradati, a ti si samo htio otići i pogledati tekmu. a vaterpola kao sport, poštujem. imam jednog druga koji je trenirao vaterpolo i znam što sve je uložio u taj sport, da bi postigao neki rezultat.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
vlado 16.06.2003 u 14:13:11 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Sav sam se sjebo...
waiter in his 60s 16.06.2003 u 19:22:22 profil autora
u čemu je problem? pa nije da se dogodilo
nešto neobično
vlado 16.06.2003 u 19:24:20 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E jos me ti sad jebi...
waiter in his 60s 16.06.2003 u 19:41:22 profil autora
mene fakat čudi da to nekoga šokira
marsovac 16.06.2003 u 19:58:28 profil autora
Krivo, totalno krivo. Imaju tu i slovenci svojih zasluga, ne bih se kladio da nisu priželjkivali tako nešto.
vlado 16.06.2003 u 21:09:40 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Da, da, kako da ne... A sve je zapravo zavjera na potezu Beograd - Pariz - Washington ('tamo, kod onog kauboja!'). Vjerojatno su se Srbi (ili Slovenci/Muslimani, po volji) preobukli u hrvatske dresove i napravili kaos...
A slovenci su to sigurno zeljeli!!! Jesu, jesu, nagovorili su ih ovi... bosanci ('pobise nas cetnici, majku im ustasku') iz Sarajeva... A sigurno Madjari i Austrijanci trljaju ruke. Laponci i Estonci nas, doduse, razumiju, no ne opravdavaju nase ponasanje. Mongoli i Kinezi se slazu s nama, dok je sluzbeni stav Burkine Faso zasad jos nepoznat...
A mozda su krivi - Marsovci?

E moj marsijaneru, kad te neki debil, u ime svog omiljenog kluba, napenali pred vlastitim haustorom, predlazem ti da uputis ozbiljan protest slovenskoj ambasadi... Garant su oni...
marsovac 16.06.2003 u 21:29:02 profil autora
Veli Mujo pjevaj Haso. Veli Haso neću. Veli Mujo pjevaj Haso. Veli Haso neću. Veli Mujo pjevaj pustit ću te ( a kao drži ga na zgradi za noge). Pjeva Haso: I tebeee saaaam ... Veli Mujo: Gdje me nadje i digne ruke od veselja.:-)

Kaj se uzbudjuješ? Htio sam reći da su znali tko dolazi, nisu napravili posao kak spada. I pokazali su Evropi da je granica na sutli, a oni na Balkanu nisu niti su bili.

A moraš i njih (navijače) shvatiti. Kaj će ti snaga ak je nemaš gdje pokazati?
vlado 16.06.2003 u 21:57:27 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma kako se necu uzbudjivat?
I koji je to kurcev stav da se oni nisu dobro pripremili?! Za nas?! Mislim, koji kurac,,,
A ne, ne.... Nemaju se ONI sta pripremat! Treba jednostavno NAMA fino zabraniti da se natjecemo, jedno pet godina, ma sta pet, deset godina, pa da vidis... Ko bubice bi bili...
radovan 3. 16.06.2003 u 23:02:22 profil autora
da malo sutra bi bili ko bubice, znaci jedna vaterpolo utakmica sa vecim sranjem i ajmo decki zabrana igranja? ko da su oni krivi... divljaka je bilo i bit ce uvijek, a pogotovo ovdje, i pogotovo kad je utakmica izmedju srba i hrvata, pa makar bio u pitanju sah. kako to rijesiti...nemam pojma, al do tada jebiga barem dvije tisuce specijalaca na tekmu, ako je nekome stalo da se ne dogodi sranje, a ne 250 neodlucnih policajcica, koji ne bi ni djecu u vrticu smirili.
da ne bi mislio da branim "svoje", u tom trenutku mi je bilo neugodno sto sam odavde(ma koliko to glupo bilo).
cruzer 16.06.2003 u 23:08:57 profil autora
na forumu se dogadja kronična uzjebanost poslije uspjeha/neuspjeha naših sportaša ili fina ponašanja naših najnavijača!
zumbula 17.06.2003 u 08:55:53 profil autora
...i slabih, jeba jeba jebača. To mars napada..
zv 17.06.2003 u 12:15:01 profil autora
to do: svaš
SVIMA zabranit sudjelovanje na SVIM natjecanjima. Deset godina.
dinar 17.06.2003 u 13:11:25 profil autora
Bio sam tamo. Otisao sam u kranj bez karte, ali s namjerom da svakako udjem i pogledam tekmu za razliku od ostalih...
Dosli smo u 13:30, dodatnih karata vec nije bilo, trecina tribine je bila popunjena. Takav stav organizatora, kao i broj gledatelja ostao je nepromijenjen. Da se pretpostaviti da je to izazvalo gorcinu kod onih koji su bili sposobni gledati i vidjeti jer bilo je i onih, u vecem postotku, koji to nisu uspjevali radi povece kolicine alkohola...ne moze se ocekivati da olos (ma ja to tako zovem, “kremu” nogometnih navijaca vecih navijackih skupina...npr. rijecane koje sam tamo vidio ne smiju ni prismrditi Kantridi zbog svog, policiji dobro poznatog, rabijatnog renomea) pun alkohola u tudjoj zemlji navija korektno na toliko vaznoj utakmici protiv takvog protivnika. I tu je propust organizatora, neiskusnog u takvim situacijama i nesposobnog u procjeni mogucih incidenata. Da, znam, to je vaterpolo, ali sta ih nisu na finalu turnira Goodyear lige srbi vec upozorili s kim imaju posla? A kako sprijeciti da se ta olos ne pojavi na tribinama, barem ne vise, e to je pitanje zakona o navijacima. Tacerica je to u engleskoj sredila, ali prije toga se desio Heysel i 39 mrtvih…ipak, sad u engleskoj nema sanse da dodje do ikakvih nereda (sve se svodi na egzibicionizam) pored takvih drasticnih kazni (basnoslovnih novcanih, duuuugih zatvorskih i nemogucnost odlaska na utakmice s minimalnim periodom od 5 godina...), ali nije ni to kod njih islo preko noci...((znam da heysel nije bio u engleskoj i da su gostovanja druga prica, ali i u engleskoj je bilo 1000 takvih primjera u 80-ima!))
Da se vratim na nedjelju... Od kad sam dosao pa do ulaska na teren (sa zaljepljenom, vec istrosenom, tudjom ulaznicom), od 14-17, ispred bazena se u uskoj, sljepoj ulicici i malom parkicu za djecu odvijao pravi ulicni rat, gerila prava. Zamislite si 500 navijaca, polovica huligana, 50-tak napaljenih, ali nekoordniniranih i dezorijenitranih specijalaca i jos 10-tak takvih na konjima i njihovu borbu na prostoru velicine nogometnog igralista. Konji su gazili ljude, stolice letjele prema tim lijepim cetveronoznim zivotinjama, kamenjem su se posipali policajci, a pendreci su sjevali sa svih strana i jos su ljudi preskakali ogradu i probijali redare da bi usli na bazen...ma pravi, pravcati kaos!
Tekmu ste vidjeli, sramotu na tribinama isto, 2 suzavca ipak niste mogli osjetiti, kao ni vidjeti face normalnih stranih gledatelja, nenaviklih na takvo sto. Mene je bilo sram, pokusao sam sprijeciti cupanje stolica kod nekoliko debila i umalo se nisam potukao jer “sta cu ja njih zaustaviti da mlate policajce I srbe?"...da nisam jedan od njih? Jesam, porijeklom jesam...
Ashamed to be croat, falila mi je ta majca da ju obucem...rado bi je pokazivao u nedjelju...ma i danas...

A kako to sprijeciti? Ma ljudi, u ovom “zahtjevnom i turbulentnom” politickom periodu, gdje se igramo s Gotovinom, gdje crkva ubire dacu svog posjeta, gdje dolaze izbori i svaka recenica se vaze, tko ce povuci pitanje i ozbiljno se pozabaviti sprecavanjem daljnih situacija...samo da nasi ne budu toliko uspjesni, samo nas to moze spasiti...


Izmjenio - dinar u 17.06.2003 13:14:58
dinar 18.06.2003 u 08:17:34 profil autora
zakon o navijacima na hitnom postupku na citanju u saboru...danas, cini mi se...
neka
leon 18.06.2003 u 10:28:35 profil autora
Taj zakon o navijacima nece nista postic. To je mlacenje prazne slame. Zakon o navijacima vec postoji kroz druge zakone koji su dovoljni za sankcioniranje pocinitelja tih kaznenih ili prekrsajnih djela.
Zasto bi vecu kaznu dobio onaj koji prebije tipa u tramvaju prije utakmice nego onaj koji to isto napravi 2 dana poslije?
Uvik se govori kako smo mi najveci huligani i kako se to nigdi ne dogadja nego u nas. "Civilizirana" Europa je u tome puno gora nego mi. Samo oni ne potenciraju nerede i ne pricaju o tome u medijima misec dana poslije. Za primjer: Divljanja u Italiji ovo prvenstvo kakvih jos u povjesti nije bilo, u Nizozemskoj izboden navijac Ajaxa, u Engleskoj navijac Boltona, u Spanjolskoj puskom ubijen navijac Real ili Barcelone. Cak se neredi dogadjaju i u jednoj po kulturi uzornoj zemlji Japanu. Ako ste gledali nekidan "Sport" mogli ste vidit nerede na baseballu.
Ne opravdavan nerede ali Hrvatska ima puno vece probleme od 200-ak huligana koji ce eventualno razbiti po koju glavu i demolirat neki kafic. Koliko lopova koji su pokrali milijune kuna i ostavili na stotine obitelji bez kruha jos stoje na slobodi i moraliziraju o navijacima?!
Kazu da pravi ljubitelji nogometa ne dolaze na utakmice zbog huligana. Prava istina je da ne dolaze zbog kvalitete nogomete. Sad kad otjeraju i "huligane" sa stadiona igrat ce se za rodbinu i poznanike.
Inace, i ja san trenira vaterpolo i znan koliko je naporan sport i koliko muke triba da se uspije. Veliki uspjeh je ovo srebro. Steta nekih pokresaka na kraju, moglo je zlato biti nase...
trixy 18.06.2003 u 11:05:08 profil autora
slažem se da imamo zakone koje nitko ne provodi. u tome je najveći problem. ne u (pre)malim kaznama ili sudstvu (koje fakat ne funkcionira nikako), nego imaš taj i taj zakon i izvoli ga provodit! a ne da za jedne vrijedi a za druge ne. ja jako volim jesti banane, ali ne i živjeti u banana republici.

a to da su drugi gori, i da je to jednostavno tako, i da se tu ništa ne može, e može se!
waiter in his 60s 18.06.2003 u 20:03:16 profil autora
ko što kaže teta t:
'dreams are made only for the banana king, darling'

pa se ti misli
cruzer 18.06.2003 u 22:04:03 profil autora
dinarko čula sam da si se vratio. velkom.
cruzer 18.06.2003 u 22:30:32 profil autora
Nekako mi nikako ne ide to kažnjavanje naših reprezentacija da nastupaju, naša najveća promocija je sport(skoro pa jedina), treba uvest stroge, jako stroge zakone. Neki dan nam je Mesić bio na faksu i nije uopće spomenuo navijače i kako će zakon regulirat odnos prema navijačima.
trixy 19.06.2003 u 12:11:56 profil autora
[offtopic]
mi smo sinoć u ksetu i uživo vidjeli dinara.
welcome back!
Hadzo 19.06.2003 u 13:14:44 profil autora
Silom na silu, problem navijača neće se riješiti preko noći jer nije ni u Engleskoj, niti će se iskorijeniti, ali dosljedna provedba mjera iz novopredloženog zakona mogla bi značajno smanjiti količinu divljanja. A to da ima i važnijih stvari u životu, istina, ima važnijih stvari i od pitanja homoseksualaca, divljaštva na stadionima, poplave narodnjaka po medijima itd i sl., ali treba se i time pozabaviti. Posebice ako nisi u stanju riješiti one goruće probleme, poput nezaposlenosti ili vanjskog duga. Zato, samo oštro prema takvim "navijačima".
vlado 19.06.2003 u 19:11:29 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jedino rješenje je
TEŠKA REPRESIJA SA NULTOM TOČKOM TOLERANCIJE.
U njemačkoj baciš kamen na policajca, ideš u zatvor...
Rekao sam baciš...
electro cute 20.06.2003 u 12:32:18 profil autora
slažem se s vladom.
ima da budu ko bubice.i nema tu pendrekovanja i sličnih pizdarija, to ih samo napali. nego idemo, lisičine i prika u zatvor-pet godinica minimum.jebe mi se.treba uvest drakonske zakone za takve stvari.mrzim anarhiju, ja oču bit siguran da kad izađem na ulicu me niko neče prebit. to je jedini smisao policije.pa da vidiš.maksimalna sloboda sve dok nikom ne činiš zlo.