Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
nitko 06.08.2003 u 10:11:17 profil autora
ma hvala vam.
previše mi je dosadno da bih odustao.
drago mi je što ste sudjelovali u ovoj smiješnoj igri. zaista me veseli. zaista.
jedino mi nije jasno kako je to sve uspjelo doći do čak 59 postova. nisam očekivao, nikako. ali eto, nemam namjeru odustati ako bilo kome ovo stvara zadovoljstvo osim meni.
da se razumijemo, odlučio sam prekinuti samo zato jer sam se stvarno našao na krivom mjestu u krivo vrijeme, ali sada...
možda to mogu čak i iskoristiti.
možda da nastavim igrati se, otkrivati svijet koji ionako samo izmišljam.
biti slab.ha? ha!
veseli me pomisao, veseli me ideja da nazvaste svakojakolikim mogućnostima, a što se tiče mojeg pisanja... samo je terapija koja proizvodi smijeh.
obožavam pretjerivati i sve događaje dovesti do privida nepodnošjlivosti.
osobno, nema mi ničeg boljeg na svijetu kada neku slabost dovedem do iznemoglosti jer poslije dolazi oduševljenje i smijanje na račun istog.
ma sretan sam.
p.s. oprostite mi što me ovo zabavlja.
hvala vam.
jelena 06.08.2003 u 10:14:15 profil autora
evo nitka, nije nam utek'o! :) ostani! ;)
waiter in his 60s 06.08.2003 u 17:26:11 profil autora
ja bi ti samo htio reć, ko što je dju jednoć
đoniju, da ima i drugih rubrika u kojima se
možemo igrat, nemojmo pit krv dediju

p.s. nitko, čuvaj se, policajka o kojoj govorim je opet u gradu, a ona prvo puca,
a tek onda upozori
dju 07.08.2003 u 08:04:31 profil autora
lol
waiter in his 60s 07.08.2003 u 16:30:29 profil autora
dju junk polizei

pazi se, nitko,
jer ti nisi johnny
ti si šareni bomboni

lol
jelena 07.08.2003 u 23:17:06 profil autora
odma cvakne!

:)))
radovan 3. 08.08.2003 u 03:09:23 profil autora
aaaaaaaaaaaaaaaa
dosta s ovim "topicom", izludit cu!!!!
piggy 08.08.2003 u 10:57:13 profil autora
okej, nobody..pa nije takav bed. Daddy, kad ovo čitam i kad se sjetim kolko dugo frljite, kolko dugo ste bili ispred u svirci od ostatka tzv.šatro urbane gerile...onak' mora ti se čovjek, pa i žena divit kak vam se uopće još da. mislim, fakat je jadno da si morate mislit oće l' vam ko platit svirku i kako istu utjerat..mislim, fakat zakurac sve...a tam neki mucalo, frcalo i bogtepitajkaksezovu uredno dobiju elitni termin na HTVju...