Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 03.06.2003 u 14:23:52 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
...u nedjelju. Onaj ponovljeni.
Ovo petero se ne pojavljuju/javljaju u zadnje vrijeme pa molim da pojave/jave.
Bio bi red!

Evo, znao sam... Ova Dju, otkako se pocela duplat, potpuno je poludjela. I zaboravila na SVOJE obaveze. Pa, koliko vidim, vazniji joj je KSET od Pariza. Samo hoda gradom. Zuji. I ne prelazi cestu na semaforu. Ako je sretnete, ponudite joj da sjedne. Sama se nece sjetiti... Drugovi, mislim da je situacija kriticna.
dju 03.06.2003 u 20:15:48 profil autora
Jebo Pariz, neće mi pobjeć, navodno stoji (u zametku) tamo na Seini još od prije Krista.
Istina je da ne šljivim semafore, pičim preko crvenog. Vozim bicikl i joggiram. Ne umotavam se u plahtu da skrijem trbuh i ne histeriziram kad netko zapali cigaru (il joint) blizu mene. Ne moš živjet pod staklenim zvonom. Pa ni kad si trudan.
Uvijek se sjetim svog tate koji je u vrijeme rata mirno prolazio našom ulicom koju je kontrolirao snajper i na moja i mamina histerična upozorenja da ne glumi narodnog heroja, spokojno odgovarao: "Na jednom metku piše moje ime".
Eno mi tate, deset godina kasnije, živ i zdrav. Taj metak s njegovim imenom očito nije ispaljen.
Dobar je život. Ne treba ga izbjegavat. Ili, još gore, dopustit da prođe dok ja stojim na semaforu jer je crveno.
vlado 03.06.2003 u 20:39:20 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ona mi to namjerno radi...
waiter in his 60s 03.06.2003 u 22:20:50 profil autora
projurimo kroz crveno
projurimo kroz crveno
jer sve dok jurimo sreća ostaje uz nas

(svadbas)

;)
jelena 04.06.2003 u 00:27:49 profil autora
nemogu vjerovat! pa ja cijeli dan pjevam 'crveno'. i ne mogu prestat. :)
svadbase sam zbavila tek skoro i odusevljena sam. odusevljena. sam.

'...i ne boj se, samo ne boj se, ja ti nikada necu reci ne...' :(
markos 05.06.2003 u 11:32:09 profil autora
ma tu sam ja samo lurkam sa strane:-) Diskusije su nekako preosobne da bi u njima sudjelovao. Interne fore & stuff... A o religiji/plitici i pravima zivotinja mi se stvarno en da razmisljati. Ne po ovoj vrucini (15.7. gdje si sto te nema:-) ). U 12, ponovo, ako se ne varam? Ja cu doci sigurno. Nadam se da se rupa u medjuvremenu opskrbila necim protiv vrucine:-)
linda 05.06.2003 u 21:46:40 profil autora
meni matura krece iduci tjedan pa ucim punom parom. u nedjelju sam tamo. see ya
daddy 06.06.2003 u 22:17:12 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
u 13h. dođite malo ranije.
DanMrak 07.06.2003 u 08:31:25 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ja se ispričavam zbog dugog ne javljanja, no u školi je bolesna ludnica. Naravno da dolazim......vidimo se people...

a kaj je s gospodnetićem?dolazi?

Izmjenio - D_M_Girl u 07.06.2003 8:32:23
vlado 07.06.2003 u 13:19:33 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ukoliko prezivimo vecerasnju svadbu naseg jarana, Gospodnetic bi se trebao pojaviti...
DanMrak 08.06.2003 u 17:57:00 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
...samo bi htjela nadopunit naslov...ljudi gig je BIO FENOMENALAN. Ja sam zaista oduševljena i neizmjerno zahvalna dečkima na tome.

No mi smo očito neka ukleta skupina (gospodnetić,linda,markos i ja), jer stvari su opet krenule po zlu. Čim smo dosli D. nam je reko da je crko neki osigurač(valjda).Pa smo malo čekali da se u nedjelju opće to pronadje.fakat smo se smrzli...ono ne opet. Al uspjeli su sve srediz. Jednom je još riknuo i komp na kratko....pa smo se opet malo svi ukočili. Neko nosi nesreću---no s tim malim problemčićima i bez njih...BILO JE...ma nemre to ni jedna rječ opisat. Hvala dečki.
markos 08.06.2003 u 19:31:00 profil autora
Ja sam isto odusevljen. Zaista nemam rijeci, bilo je sjajno. Iako decki iz benda nisu bili najzadovoljniji soundom zbog raznoraznih tehnickih problema (pojacala, pedale, komp, matrice...) meni je to zvucalo mrak. Nisam ocekivao da ce pjesme zuvcati tako mocno i da ce biti tako vjerne studijskim snimkama. Cuti te pjesme uzivo po prvi put mi je bilo nezaboravno iskustvo. A jedva cekam da to dozivim i u nekim humanijim uvjetima, na otvorenom. Do tada ce i KSET biti dovoljan I guess, samo cu ovaj put ponijeti rucnik:-)

P.S. Hvala deckima iz benda na ljubaznosti i strpljenju, svaka cast. Covjek nema bas svaki dan priliku razgovarati sa tako nekim, a ja sam mozda malo upilao sa pitanjima:-) I hvala Dudi na toleranciji, strpljenju, dobroj volji i trudu koji je ulozio u to da se ovaj gig ipak ostvari, usprkos Murphyjevom zakonu. To se cijeni. Hvala.
linda 08.06.2003 u 23:26:41 profil autora
evo sve je vec receno. mogu se samo pridruzit pohvalama i uputit jedno veliko HVALA svima u bednu sto ste nam priustili ovakav jedan vise nego fenomenalan dan. jos sam pod dojmom i onak jedva cekam KSET. btw, trener morskih pasa mi je odlicno zvucao, a na placi mi je srce zatitralo. sve s drveca i rijeka ODLICNO, a narko i dan mrak me uvijek iznova oduseve. i sao paolo smo culi, da:). ma prekrasno. hvala jos jednom. vidimo se u ksetu.
Gospodnetić 12.06.2003 u 14:11:50 profil autora
Pa gig mi je bio super.
Jako mi je tesko davati neke "strucne i tehnicke" kritike, jer nisam neki kuzator tih stvari. Mogu samo pricati o osjecajima i impresiji. Meni su instrumentali najbolji od svega. Pogotovo uvod u gig. Proslo je 4 dana od giga i jos uvijek mi zvoni u uhu.
Moram naglasiti da su uvjeti bili neljudski, kako za slusanje tako i za sviranje. Pogadjate-vrucina! Sto se cijelog giga tice, prva trecina mi je bila izvrsna, malo je palo u sredini i onda se pod kraj opet dizalo. Nazalost, nemogu jos govoriti poimence o pjesmama jer nisma kupio album, predbiljezio sam se davno na siteu i jos uvijek nisam docekao ni album ni multimediju...no valjda budem. A nije da ga nisam slusao, ali ne onak kak budem...slusao sam ga samo s Vladom par puta.Sve staro sto su svirali, zvucalo mi je super. Ima tu jos puno za vjezbat i za uigravat, ali osjeca se da ce bit ok...i jako mi se svidjalo kak sve to zvuci, jer zaista nije jednostavno sve to postavit i sinhronizirat...a culo se sve kaj se je trebalo cuti.Meni je Sinec bio najjaci! Pogotovo s harmonikom...to je sjajno! :)
Sve u svemu, hvala deckima na pozivu i na pruzenom. I hvala Vladi kaj se brinuo o meni kao forumasu u ova gadna vremena u koja sam upao dok ne sredim neke stvari u zivotu i dok ne isfuram internet i doma ponovo. Sad sam na poslu, i ovo sto radim komentirajuci na forumu, moze me kostati ozbiljnih prigovora, jer to se u sugavom kapitalizmu nesmije. Barem je tak u mojoj firmi.
I sad jedna opaska koja ne spada pod ovaj topic. Sally je ostavila obavijest o nekom festivalu na kojem sudjeluju i Tricky i Yo la tengo, zbog ovih zadnjih bi fakat iso bilo gdje u Evropu. No provjerom se pokazalo da tih bandova nema na programu! Ili sam ipak ja nedovoljno dobro obavijesten? Sally, ovo nije prijekor, hvala ti na informaciji i samo bi htio bit ziher je li to stvarno tako. A ono sto jest stvarno tako, to je da na Veliku Gospu(15.08.) svira Beck u Salzburgu na Frequency festivalu, i da ne postoji bolji nacin od Beckovog koncerta da se izbjegne janjetina i mladi luk i odvratno mahanje zastavama( moj susjed na viksi cak i puca iz pistolja na Veliku gospu!?!?). Imam putovnicu, imam i golfa i skroz sam zainteresiran, pa ko voli nek izvoli!!
I na samom kraju, zelim objasniti zasto sam "pobjegao" poslije giga. Bilo mi je jako krivo zbog toga, jer meni je bilo ugodno i fino iskustvo procavrljati sa Dudom prije giga dok smo cekali osigurac, i siguran sam da bi bilo zanimljivo i nakon giga, no gig je kasnio a ja sam imao neodgodive obiteljske obaveze, jer su zbog mene dosli bratic i sestricna iz Krizevaca i vec su me mrzili jer sam zakasnio preko 2 sata. Nadam se da ce se slicna prilika za razmjenu iskustava,informacija i impresija pruziti i nekom drugom prilikom.
Pozdrav!