Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
johnnykola 26.09.2002 u 18:50:30 profil autora
sta je bilo!? reci!
jelena, ivana, zomri, ste gledali zenu, djuru i neleta prekjucer? koje su ono legende bile: varijalna kibernetika, ganja xtc 2000, alen oprosti, aziz beslagic, itd... itd...
inace, rukomet je uvijek bio taj koji me je...
bazdarevic: ma necu vise igrat majke mi!
zomri 26.09.2002 u 19:14:35 profil autora
"Jooj nisam, al imam ja nju kod kuce! Al gledo sam istoimeni film... Moze film? Recu ja tebi sve: rezija, kontemplacija..."

Jooj nisam Johnny, al srecom imam nesto toga na divxu pa eto nako i ne nedostaju mi puno. Nesto mi je FTV1 u kurcu, ne moze ni pod razno, a FTV2 je u standardnoj ima-slika-nema-ton rezoluciji. Zao mi je samo radi Kucamo na vrata zaboravljenih asova skeca i nezaboravnog Aziza Beslagica. Jesul bili Pesticidi?


...u potpisu obicno ide nesto pametno...
jelena 26.09.2002 u 19:25:48 profil autora
ih, imam onih starih top lista nasnimanih na kesete. odgledala sam ih mali milion puta. sjecate se skole za zene i pitomice seke (djuro) kad pravi rucak i obavlja sve kucne poslove pa zabunom stavi bebu u rernu. aj, ludi su skroz...
jelena 26.09.2002 u 19:25:58 profil autora
ih, imam onih starih top lista nasnimanih na kesete. odgledala sam ih mali milion puta. sjecate se skole za zene i pitomice seke (djuro) kad pravi rucak i obavlja sve kucne poslove pa zabunom stavi bebu u rernu. aj, ludi su skroz...
jelena 26.09.2002 u 19:26:36 profil autora
ih, imam onih starih top lista nasnimanih na kesete. odgledala sam ih mali milion puta. sjecate se skole za zene i pitomice seke (djuro) kad pravi rucak i obavlja sve kucne poslove pa zabunom stavi bebu u rernu. aj, ludi su skroz...
Filip 27.09.2002 u 04:06:36 profil autora
Ja imam 8 epizoda od TLN-a na CDu.. ali ne bash najbolji kvalitet.. Jel znate gde se mogu naci te starije epizode u DivX formatu?

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
johnnykola 27.09.2002 u 18:40:01 profil autora
sta je bilo!? reci!
nisu bili pesticidi, ali im se nadam u iduci utorak ili srijeda - sta je bilo! inace, ova voda nije radioaktivna, ona je malo radioaktivna!
jelena 27.09.2002 u 18:57:38 profil autora
a sjecatel' se omlecivanja i 'saoroma babo, babo, saoroma odaaaaaje... deder leeezi i prilezi, saoromaaaaa daje'.
zomri 27.09.2002 u 19:08:12 profil autora
Definitivno je Djuro najveci kralj od njih sviju, mada ni Zena Sibi & co. nezaostaju. Top skecevi: izbjeglice iz Svedske, 17 sati sporta (ono sa naslaganim puloverima), Bascarsijski trougao (Izadjem iz cevabdzinice nema cojka.Misterija! Nema ga nigdje), Fu-Do u borbi protiv korupcije ("Sumnjam na Mahira","Jooj Fu-Do izvini ti opet kroz zid.Ma ja!", "Sta je? Sta to jadno hodas? - Takav mi imidz jarane!", "Ne prodajem ja farmerke da bi se zaradilo, neg' da se raja fino obuku!"), Nagradna otimanja ("Slu-saj! Ja Radim u eSDeKa ima sve napismeno da mi doneses prije nego mi doneses","Odvede mi pezejca")... ma ima toga ko pljeve :D
Recimo jos samo da spomenem Novi program u skolama (OS Stipe Suvar, "Historija???Nema taj predmet djecko!", "Djeco stigo je cumur red je da se utovari") i Zaposljavanje (izjave "Bogami ce me mlatnut ovim kukuruzom!A? Stavi mislite? - Nece, nece!" i "Postovani gledaoci nisam htjeo pred njim, al ste vi sigurno vec primjetili kako on meni stalno upada u rijec i kako je to nekulturno s njegove strane", "Je li da tako kazemo doslo 5 do 12 za vasu firmu - Bogami na mom satu je 12 i 15!", "Mislio sam vise figurativno" su definitivno antologija)

...u potpisu obicno ide nesto pametno...
johnnykola 28.09.2002 u 13:39:31 profil autora
sta je bilo!? reci!
nagradno otimimanje:
'evo mozete uzeti radio.'
'e, to kad budete igrali na radiju!'
ovo za skolstvo je bilo prosli put. djuro ce nakon sto uleti zena i poziva nastavnicu i djecu na utovar cumura:
'sto nas narod rek'o: nema zime dok je cumur ne zagrije!'
a abid god i kipovi - pure anthology! sad ne mogu izbrisat ono otimamanje, stisnem strelicu na lijevo, ono me vraca na prethodnu stranicu. svasta...
prva fenka je bacena, ferguson je fenkir-o, ali, tu je bozo! domacini idu na gwosch i... gwosch!!! alexu dunacanu nesto nije jasno!
jelena 28.09.2002 u 17:37:03 profil autora
najvise sam se smijala kad sam po prvi put gledala 'odjavnu spicu' sa djurom, neletom i onom curom (digni mala suknju malo. oooop, bra'o mala), kad su im namjesto nogu bile ruke u cipelama. (boli glava boli glava, dobra glava!; u kolo se uvatimo malo se napiimo!; poleticu, poleticu, oooop!))
u svedskoj nemiri. zdravo.

Izmjenio - jelena u 28.09.2002 17:49:35
jelena 28.09.2002 u 17:47:08 profil autora
jaoj, moram jos i ovo napisat. upravo se sjetih djure kako komentarise u dnevniku: 'hm-ha ispade, hm-ha ispade, kako teb' uvijek hm-ha ispadne, a men' uvijek hm-ha neispadne. djel' sapun'ce, djel' sapun'ce, teb' dva teb' dva, men' up'o u nos, men' up'o u nos. sto nis' 'vako sto nis' 'vako, sto nis' 'vakoooooo.' ma, da mi je znati kako im je samo padalo na pameeeeeet!!!

Izmjenio - jelena u 28.09.2002 20:54:01
zv 29.09.2002 u 15:23:02 profil autora
to do: svaš
quote:
jaoj, moram jos i ovo napisat. upravo se sjetih djure kako komentarise u dnevniku: 'hm-ha ispade, hm-ha ispade, kako teb' uvijek hm-ha ispadne, a men' uvijek hm-ha neispadne. djel' sapun'ce, djel' sapun'ce, teb' dva teb' dva, men' up'o u nos, men' up'o u nos. sto nis' 'vako sto nis' 'vako, sto nis' 'vakoooooo.' ma, da mi je znati kako im je samo padalo na pameeeeeet!!!

Cek, cek, jel mislis na ovo (Link).
E to je totalni zakon... :)
electro cute 30.09.2002 u 00:04:29 profil autora
evo samo da kazem jedno. ja nisan iz bosne. zivin na bracu u postirima (i live in a town where you can't smell a thing). iman (jednog od dva) best frenda iz bosne, izbjeglica iz bugojna, koji na svon brdu more vatat vasu bih televiziju (neznan kak se zove) plus more vatat i novu tv i neke regionalne tv, a ja na drugon brdu iman tri antene i jedva lovin tri hrt programa. al mi je on prepricava neke epizode nadrealista npr. glad u sarajevu u kojoj nele jede zid...
bas bi volio to vidit, oni su mi nesto ko bosanski monthy phyton.
al boli mu kumarica v kisu na tv dolazi crna guja, seinfeld i zivot na sjeveru.
johnnykola 30.09.2002 u 10:39:30 profil autora
sta je bilo!? reci!
kad smo kod:'hmda ispadne, hmda ne ispadne!', moram dodat jos jedan djurin biser:
somun bez tri kifle ne moze da balansira.
sta mislite o vom hrt filskom, kako to nazvati, serijalu 5 do 10. sve cu moci upratit na hrt1 u reprizi, jupi!!! a tu je i senfield i alo, alo... jos jednom: jupi!!!
jelena 30.09.2002 u 11:11:47 profil autora
onaj link mi nikako 'ne radi'! valjda mislimo na isto.
znam da je jednom drugom prilikom bilo i ono: 'dje luben'ca, dje luben'ca? eno't je u ormaru gdje s' je i ostavio. izvadi lubenicu... vadi kospe, vadi kospe. sto nis' i mene cek'o da zajedno vadimo kospe?...' ludnica!
zomri 30.09.2002 u 17:05:41 profil autora
The Biser:
Jesil odma izlondjiro?-Pa jesam al je bilo svjeze!-Ne valja kad je svjeze odma treba! (???)

...u potpisu obicno ide nesto pametno...
johnnykola 01.10.2002 u 18:55:26 profil autora
sta je bilo!? reci!
'evo nas podno nase poznate planine nizbrdice. s nama je dzemaludin perajic iz ronilackog kluba vratnik. on ce ispitati ima li zivota na dnu.'
Filip 02.10.2002 u 04:34:15 profil autora
...pali kao Golf dizel na Bjelashnici...

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
jelena 02.10.2002 u 22:26:12 profil autora
to sa penzosima je dobro: 'neko kuca. neko kuca. - mozda je postar. - nije postar. postar uvijek zvoni dva puta.' i... 'nemoj ti ponavljat zamnom ja cu sve govorit. - ja vise necu ponavljat za njom, ona ce sve govorit.' i... 'nismo mi najnize, ispod nas imaju rudari i oni, prosvjetni radnici.'
a, sjecatel se kviza brojke i slova: 'imam rijec od tri slova. - reci momo. - djem! - momo !? - med, med.' i... legendarna minka i njeni 'gubavi' prsti i nele: 'samoglasnik, suglasnik, suglasnik... - u jebote, ja zaborav'la stavljat...'
ZeeK 03.10.2002 u 14:16:58 profil autora
evo nas u brodogradilistu u Drvaru

Drink in peace
johnnykola 03.10.2002 u 18:22:20 profil autora
sta je bilo!? reci!
alene oprosti. ma u redu je. evo ga s nama je alen oprosti. kazem u redu je. onda samo alene.

jes' l' ti nelson pike?
jok ti si!

i sta tebi drot!?
kaze, da duvam balon, znas ti kad sam je prest'o pit' covjece!