Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
highly_evolved 02.06.2003 u 19:53:56 profil autora
ima li njihovih fanova ovdje?
nemojte misliti sad da sam neki trendy freak, prvo sam nabavio "white blood cells", malo kasnije "de stijl" a sad bi trebao dobiti i elephanta..
odlicni..

Depressed 02.06.2003 u 22:11:47 profil autora
A sigurno volis i Vinese :)
highly_evolved 02.06.2003 u 22:19:39 profil autora
pa kuzi se ;)
ali i pipsi su zakon :)) inace ne bih dosa na ovaj foum ;)

electro cute 03.06.2003 u 10:33:03 profil autora
imam white blood cells, pljaniram nabavit slona.okej su mi, al ne tolko.al u pičku koji hajp, nemoš virovat.ono.svaka stranica u nme je prekrivena slikama jacka bijelog.čak ima i nešto o dildu koji se može kupit na netu a zove se po njegovom imenu.pa žene, ako želite osjećat isto (ili gotovo isto)ko meg white ukopčajte svoje žice.
yeah bejbi.
highly_evolved 03.06.2003 u 12:35:58 profil autora
a fu*k it.. imas pravo - stvarno hype.. a kad je rock sad trendy za NME.. :-/
ovo sa dildom.. a sto reci.. LOL :-D
clifton 03.06.2003 u 13:06:43 profil autora
white stripes su ok, al vinese ne podnosim. čista kopija nirvane.
highly_evolved 03.06.2003 u 14:39:04 profil autora
mozda vinesi imaju stvari koje podsjecaju na album (singlovi get free i outathaway) ali ako si slusao album nikako ne mozes to ustvrditi. pretpostavljam da nisi slusao album :-P
Hadzo 03.06.2003 u 16:51:00 profil autora
Sve je to hajp, ali kad sam čuo obradu "Just don't know what to do with myself" odlijepio sam. Genijalno! To nadilazi bilo koji hajp. Sad je rock glazba ponovno u điru, ako je ikad i bila izvan đira. U četvrtak nam izlazi i Metallica, "St. Anger", na netu naravno već ima stvari s novog albuma i to jako moćno zvuči.
Tonci 03.06.2003 u 17:19:09 profil autora
I Vines i White Stripes imaju grozne pjesme, ali Vines barem imaju podnošljivu produkciju (svi hvale sirovi antikni zvuk Elephanta, ali meni je valjda post-Ross Robinsonovska US mainstream rock produkcija toliko isprala mozak da mi u usporedbi Stripesi zvuce blijedo, kenjkavo i patetično pitomo).
Depressed 03.06.2003 u 17:30:26 profil autora
Mislim da kod white stripesa uopce nije bitno kolko su dobre pjesme nego koliko se glasno mogu odsvirat...slatki su mi oni...
Kod vinesa je sve ispolirano, i to mi malo ide na zivce, al imaju i oni neke guba stvari, vjerojatno ih je dobro vidjet uzivo, od svih tih rock and roll bandova, jedino su mi se strokesi zbilja svidjeli, al ni za njih ne znam kaj oni misle snimit na drugi album, jer ak snime isti ko prvi, ja ih necu slusat, ak pocnu radit nesto sto ne znaju bit ce losi, a to si ne zele priustiti...ja glasam za to da se raspadnu...svi :) nek si svi kupe synthesizere...
highly_evolved 03.06.2003 u 18:01:17 profil autora
"I Vines i White Stripes imaju grozne pjesme, ali Vines barem imaju podnošljivu produkciju."

damn tocni, karma i kolonij ima bolje psime.. ROTFL :-P

meni se jako svidja taj "novi rock val" ili kako ga vec zovu.. iako to uopce nije val - jer se dobar rock svira cilo vrime, mediji su ga pokopali pa uskrsnuli ;)
strokesi su odlicni, jako me zanima nasljednik "is this it-a"..
osim navadenih - the hives, b.r.m.c, the datsuns..

btw. da li je itko slusa "13 tales from urban bohemia" od dandy warhollsa? namjeravam taj album skinuti sa neta.. a nisam cuo nikakve kritike.. :-/
Depressed 03.06.2003 u 18:14:34 profil autora
skini warholse, odlicni su :)
Tonci 03.06.2003 u 18:28:27 profil autora
Slažem se da su Strokesi najbolji od nu-rock bratije, barem onog komercijalno eksponiranog dijela; underground odjeljka se bas nisam naslusao - ima tko Deadly Snakes pa da mi sprzi? :)
Ono malo sto sam davno nacuo od 13 Tales From bla bla mi je bilo grozno. Novi album Warholsa je skroz ok, iako je singl daleko najbolja stvar.
highly_evolved 03.06.2003 u 19:14:46 profil autora
moji fovoriti od "nju-rok bratije" su definitivno the hives, unatoc mom nicku ;)
dis iz maj.. mejn ofendr!! ;)

shit, dandy imaju cak 4 albuma.. damn, ko ce to sve skidati?? X-(
Tonci 03.06.2003 u 20:46:33 profil autora
Prvi im je navodno dosta shoegazerski (nisam slušao, bar ne više od stvari-dvije), skini si "Dick" za tejster.
dju 03.06.2003 u 21:18:40 profil autora
Facinira me highly_evolved sa svim ovim svojim ;-D, :-P, X(, "#$%&/?*)( itd
Ja znam samo za ;), što bi bilo namigivanje, :))) smijanje i :) - osmijeh.
a on se sad šica nekim novim riječima kojih nema ni Klaić ni Anić

Izmjenio - dju u 03.06.2003 21:19:34
highly_evolved 03.06.2003 u 21:23:05 profil autora
LOL, na ovom forumu je pravilo da nakon 3-4 ogdovora se vise niko ni ne sica pocetnog topica? ;)

a smajliji.. a vidis sto net ucini od covika :-D
waiter in his 60s 03.06.2003 u 22:54:04 profil autora
ma digresije i jesu najzanimljivije štivo na
svakom forumu ;)
clifton 04.06.2003 u 15:37:35 profil autora
''mozda vinesi imaju stvari koje podsjecaju na album (singlovi get free i outathaway) ali ako si slusao album nikako ne mozes to ustvrditi. pretpostavljam da nisi slusao album :-P''

slušao album (iako tek nakon tvog posta, da se razumijemo. do sad sam znao te 2 stvari)

i osim outtathaway i get free još su tu i highly evolved i in the jungle koji me neodoljivo podsjećaju na recimo radio friendly unit shifter ili na neke stvari s bleacha.
no, fenomalne su mi neke balade tipa autumn shade i homesick koje su najbolji dio albuma i nadam se da će se razvijat u tom pravcu (al ne da slijede recimo pepperse i by the way koji je kao takav prenježan, stalno očekuješ naki mastan riff a ono ništa).
sve u svemu vinesi nisu tolko loši i (donekle) pobijam svoju izjavu o bezočnom plagijatu.
ali, ne vjerujem da je puka koincidencija da su izlazni singlovi baš oni najsličniji nirvani. idu na halo efekt - volim nirvanu, volim get free, ergo volim the vines.
a vinesi to po meni nisu

i šta misliš o datsunsima?
highly_evolved 04.06.2003 u 16:56:51 profil autora
"sve u svemu vinesi nisu tolko loši i (donekle) pobijam svoju izjavu o bezočnom plagijatu."

eto vidis. :) i meni su lagane stvari zakon.. kazes da si tek nakon mog posta preslusao album - znaci nisi ga jos nis tigao vise puta poslusati - i neke stvari ce ti jos mozda uci u uho, pa na kraju dojam bude i bolji :)
evo, meni su i mary jane i 1969 genijalne..
to sa singlovima vjerovatno i imas pravo - neki su se raspisali o njima kao o nasljednicima nirvane.. hm, ja sam vise za ono - beatlesi (homesick,autumn shade) i nirvana (get free, outtathaway) u jednom bendu ;)
the datsuns? pa dobri su, debi album je super, neki spoj starog rocka i punk brzine.. LOL, stavio sam ih da sviraju kad si rekao da komentiram i sad ih ne gasim do kraja albuma ;)
naj pisme na albumu: mf from hell, lady, sittin pretty, harmonic generator, freeze sucker, in love.. damn, vec sam pola albuma naveo, znaci - zakon su :)
electro cute 05.06.2003 u 12:39:17 profil autora
vidiš,strokse još nemam.a od tih stvari su mi najboljši (iako ne znam spadaju li oni u tu nu-rock bratiju) ...and you will know us by the trail of dead.
e.
al sve to meni nije bokznašta.najbolje mi je kad je bobi gilespi nosijo kacigicu sa natpisom "we are the only modern rock n roll band in britain. the rest are retro" unatoč blijedom zadnjem elpiju jebeno je u pravu.i to ne u britaniji neg u svetu.
highly_evolved 05.06.2003 u 13:33:21 profil autora
a postoji jos puno bendova koje pokusavam nabaviti.. jedni od tih koji mi fale su and you will know us by the trail of dead.. razmisljam da li da skinem zadnji album od yeah yeah yeahs, gluecifer, imam samo jedan album (by the grace of god) od hellacoptersa.. shit, toliko dobrih bendova, a toliko malo vremena ;)


bobi gilespi? mislis prajmal skirm!!! :)))
ajme oni su zakon, imam "evil heat", fenomenalan album.. psuihodelija, inovativnost u punom smislu rijeci..
za par dana cu dobiti jos 3 albuma.. mislim da ce mi faliti samo "vanishing point"

hoces jos jednu njegovu izjavu? "iza svake dobre pisme stoji dobra pilula" ;))
johnnykola 06.06.2003 u 20:03:26 profil autora
sta je bilo!? reci!
samo da kazem da sam bio ofrmio topic - bijele cize - slon, ali nko mi se nije pritefterio. toliko,
cheers!!!
johnny
waiter in his 60s 06.06.2003 u 22:50:50 profil autora
jezična barijera