Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
duh 28.05.2003 u 21:03:35 profil autora
ima li ko kakvih dojmova za podijeliti o novom albuma SR?
waiter in his 60s 28.05.2003 u 22:52:42 profil autora
jesu to oni 'every morning'?
Hadzo 29.05.2003 u 11:26:40 profil autora
Pa novi album još se nije niti pojavio u prodaji, koliko ja znam. Prvi singl "Hey Mr. bartender" tipična je ljetna poskočica koja će nas bombardirati iz zvučnika svakog kafića na moru, ali ništa više od toga. Čini mi se prelako zaboravljiva, pa ako je to najavni singl, pitam se kakve će biti ostale pjesme...We shall see.
duh 30.05.2003 u 14:34:37 profil autora
da, nabavil sam album nekak prek neta, moram priznat da mi je najavni singl ali stvarno najslabija stvar na albumu... ostale su bolje, ali baš nekak za ljeto, lagano, veselo, toplo, opuštajuće, ma, zgodno!
duh 30.05.2003 u 14:34:40 profil autora
da, nabavil sam album nekak prek neta, moram priznat da mi je najavni singl ali stvarno najslabija stvar na albumu... ostale su bolje, ali baš nekak za ljeto, lagano, veselo, toplo, opuštajuće, ma, zgodno!
Tonci 03.06.2003 u 17:15:39 profil autora
Novi album mi je tak-tak. Oni ionako nikad nece uspit napraviti cjelovito dobar album, pa i "In The Pursuit Of Leisure" ima poslovičnu količinu bezvezarija. I naravno, sa svakim albumom su sve mekši i pičkastiji, što mi je oduvijek pasalo, ali je šteta što ovdje nema nijedne rokije jer u tome znaju poprilično briljirati (Falls Apart, Mean Machine, Answer The Phone...).
Nazalost, čak ni u sunčano-poletnom materijalu (koji čini većinu albuma) nema ničega što se moze mjeriti sa Someday (i dalje njihova naj stvar).
Moji favoriti:
Heaven
Photograph Of You
Is She Really Going Out With Him?
Mr. Bartender
In Through The Doggie Door
waiter in his 60s 03.06.2003 u 23:01:12 profil autora
"Someday" je simpatična stvarčica