Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
oak 11.05.2003 u 18:53:22 profil autora
tko je danas bio neka nam napiše kako je bilo, što je bend svirao, sve pikanterije na sunce. koju je majicu nosio mario borščak? da li je tin svirao s kapicom na glavi? da li je zdeslav odrezao pletenicu? itd,...

hvala unaprijed
markos 11.05.2003 u 19:15:41 profil autora
Odsvirali su samo "Dobro". I to je zvucalo jako dobro. Nakon pogresnog starta Mak-a zbog nekakve greske sa matricom i kompjuterom ponovu su krenuli sa Mak-om i opet je netko pogrijesio (Daddy, mislim) i to je bio kraj giga. Poslije smo se jos malo druzili u bircu i to je bilo to. Bit ce bolje drugi put:-)
linda 11.05.2003 u 19:24:37 profil autora
jer ti si ljut, ljut, ljut si buraz...

da, eto..kao sto markos rece pocelo je s "dobro" (prekrasno je zvucalo), krenuli na "mak" i tu i zavrsili prije nego sto je zavrsio. dogadja se. ipak, bilo je lijepo druzit se. pozdrav d_m girl, markos i gospodnetic, bilo mi je drago druzit se s vama. leon nije dosao. vaj?
dju 11.05.2003 u 19:30:09 profil autora
poslala sam leonu mejl sa svim bitnim informacijama. nije odgovorio. vjerojatno će se oglasiti s nekakvim objašnjenjem.
žao mi je što danas nije išlo. nagađam i da je daddy izgubio živce zbog dvostruke greške u servisu. voljela bih da se konačno opusti. pogotovo pred nama koji mu dolazimo na te svirke ko doma u dnevnu sobu.
markos 11.05.2003 u 19:30:18 profil autora
Naravno da je bilo lijepo druziti se:-) A uostalom, kad sam dosao kuci, ipak sam dobio dnevnu dozu preslusavanja novog albuma, a poslije je i Hajduk razbio Dinamo:-)
markos 11.05.2003 u 19:33:52 profil autora
Mislim da je atmosfera u bendu bila prilicno napeta i nervozna, nekako se stekao takav dojam. A sto se nas tice, ne znam, poslije u razgovoru sa ostalom trojkom sam skuzio da svi imamo isto vidjenje giga; a to je da se ipak radi o malo modificiranijoj probi i da nitko ne ocekuje 15 pjesama izbacenih iz rukava bez greske.
dju 11.05.2003 u 19:42:04 profil autora
to ti je kad si postaviš visoke standarde, pa ne praviš razliku između 4 fana u podrumu nebodera i 4o tisuća nefanova na Poljudu, valjda

leon se javio:

"Ejj,

Zao mi je, izgleda da necu moc doc. U Londonu sam sa Sally.

Mislija san da je gig sljedeci vikend. Zao mi je sta necu moc doc ionako nas je malo bilo za gig.

Mozda neki drugi put, ali tesko kad sam sad propustio priliku.

Adio,

Leon"

Pa ta Sally je nevjerojatna, šta ne?
daddy 11.05.2003 u 20:24:52 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
da, pogriješio sam jer sam dekoncentriran. dekoncentriran sam jer sam preopterećen. preopterećen sam zato što radim 18 sati dnevno, a skoro da i nema nekog efekta. već dugo razmišljam da mi treba 3-6 mjeseci da potpuno izađem iz svega i malko razmislim.
ipak, baš nitko mi nije kriv, ali najgore je što ima trenutaka (kao danas) kad mi je potpuno svejedno. a to nije dobro, znam. treba mi odmor, ozbiljan odmor, a ne vidim nikakvu racionalnu varijantu da si ga priuštim. traje sve ovo dugo, dugo.
hvala što ste došli. ništa nikom ne zamjerajte osim meni.
jednostavno, ja često prelazim preko svojih (ne malih) limita. ljudi su, s pravom, tada zatečeni posljedicama. sorry.
DanMrak 11.05.2003 u 22:41:30 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
i meni je žao kaj nismo imali prilike čuti baš previše...al ono trudim se razumjeti i razumijem...i ne zamjeram.

nisam niš zgubila(dobila sam)...upoznala sam zanimljive ljude na dugoj kavi...;-)
pozdrav Markosu, Lindi i Gospodnetiću(i Zdeslavu koji nam se pridružio)...

I daddy...sve je ok...iako "nismo čuli ni ton" :-)))) nema veze...
linda 11.05.2003 u 23:20:33 profil autora
da, da markos i ja sam imala preslusavanje domeka i sve je skroz sjelo na mjesto:).utakmicu necemo komentirat. e da pa kak je rodjendan prosao?

p.s. daddy pa znas da ti ne zamjeramo
lollipop 11.05.2003 u 23:31:44 profil autora
?
tja
nego, da ja malo bolje i koncentriranije pratim ovaj forum, bila bi primijetila da je leon u petorci, te mi se trebala upalit lampica da je nemoguce da on bude na gigu kad je sa sally u londri.
markos 12.05.2003 u 10:23:19 profil autora
Ma sve ok Daddy. Shit happens, all the time. Steta sto nije uspjelo, ali opet, nije kraj svijeta i nitko ti ne zamjera, bar od nas gostiju. Na kraju, ipak smo bili samo gosti i sama cinjenica da smo bili pozvani je vec dovoljno velika stvar, a i ako nista drugo imali smo se priliku druziti medjusobno.
Ako smijem komentirati, mislim da idete u pravom smjeru. Bend je zvucao odlicno na prvoj stvari i ono sto smo culi od Mak-a je bilo obecavajuce, bez obzira na greske. Jedva cekam da vas cujem uzivo, imam osjecaj da ce to biti strasan band, steta sto ce ta promocija biti tek na jesen kako su mi decki iz benda rekli.

"utakmicu necemo komentirat"
<zluradi smijeh>He he he!</zluradi smijeh>

"e da pa kak je rodjendan prosao?"
Lijepo. Ipak je na kraju to bio fenomenalan dan:-)

Eh da, vas dvije, sad vam znam imena ali ne znam tko je tko na forumu;-)
vlado 12.05.2003 u 17:32:47 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
15.00h, nedjelja

"Alo, Gospodnetic?"
"De si, Vladek?"
"Jeste gotovi?"
"Jesmo."
"I?"
"Nista... Pricacu ti na kavi. Tu sam u Pentagonu kod kruznog..."
"Dolazim za 15 minuta. Nego, jesi ti to cuo, covjece!?!?"
"Jesam"
"Sta sam ti reko?"
"Mrak!"
"Koliko su svirali?"
"Jednu pjesmu!"
"Molim?"
"Hi hi hi"
"Daj ne seri..."
"Ne serem."
"Jebiga. Eto me odmah na kavu."
"Ajd dolazi..."
"E Gospodnetic..."
"Kaj je?"
"Bolje da se to dogodilo vama, nego nama... ha ha ha.."
"Ma pusti, jedva cekam koncert."
linda 12.05.2003 u 17:37:32 profil autora
da, a nekom se moralo dogodit:).
markos, ajd bar je rodjendan dobro prosao:). btw, ja sam ona koja se do kraja odvezla u 7-ici:).
usput, pridružujem se markosovim pohvalama i ja jedva čekam koncert!!!!
DanMrak 12.05.2003 u 22:38:53 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
a ja sam ona koja se nije do kraja odvezla u 7ici...;-)...Iva...

e da drago mi je sto si ipak imao fenomenalann dan iako i nije baš bio najbolje počeo...

p.s. markos sviđa mi se stranica
trixy 13.05.2003 u 08:58:19 profil autora
daj link, da i mi vidimo!
markos 13.05.2003 u 10:34:11 profil autora
OK, sad vas imam memorirane. Ali nemojte se iznenadit ako vas zamijenim ili zaboravim ime, ukoliko se sretnemo negdje u gradu:-) Mi malo stariji imamo problema s tim stvarima. Skleroza & co:-)

Hvala za pohvale za stranicu:-) (link btw stoji u mom profilu, i meni je stvarno neugodno ponovo ga pisati, ispada mi kao bezobrazna samoreklama...)
vlado 13.05.2003 u 12:44:06 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
www.stripovi.com

;) Samopromocija, ha?!
markos 13.05.2003 u 12:48:15 profil autora
Evo, sad sam i pocrvenio :-)
vlado 13.05.2003 u 18:39:59 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Nemas se sta crvenit, sve ste bolji i bolji.
Ozbiljno.
linda 13.05.2003 u 22:32:13 profil autora
mmm da, da markos, kvalitetno skroz.
markos 14.05.2003 u 12:28:51 profil autora
Hvala:-)
DanMrak 21.05.2003 u 13:46:41 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
:-))))))))))))))))))))))) nas gig (tzv nećeš čuti ni ton) ima reprizu....jedva čekam (2x)...i nadam se da će i ostali doć...

a daddy...zamjerio velis???:-) iskrno...ne..jer desilo se već neš slično..a i ono "ljudi smo,ljudi smo..." svako ima pravo na loš dan...
lollipop 21.05.2003 u 19:42:42 profil autora
meni je 8.6. rodendan, ako to ikome, od nadleznih, ista znaci.... :)

Izmjenio - lollipop u 22.05.2003 20:07:46
arhimed 21.05.2003 u 21:29:12 profil autora
lollipop, jes' cula ti za the chordettes i njihovu pjesmu "lollipop"? catchy pjesmica.
markos 22.05.2003 u 10:44:41 profil autora
naravno da cu doci:-)
^_________________^
(prao sam zube ziletima, pa imam osmijeh od uha do uha:-) )
I da, no hard feelings Daddy, naravno.
lollipop 22.05.2003 u 20:08:49 profil autora
arhimed - pa znam za jednu, onu, veselu (sta idu stalno lollipop lollipop, lolololollipop...), ne znam jel to ta?
arhimed 22.05.2003 u 21:51:47 profil autora
lollipop, izgleda da mislimo na istu pjesmu. vesela je, glavne dionice pjevaju zenski vokali, a muski se samo povremeno ukljuce i otpjevaju "pa-pa-pa-pam". pjesma je tamo negdje iz 50-ih, 60-ih godina proslog stoljeca.
waiter in his 60s 22.05.2003 u 22:39:07 profil autora
super stvarčica
linda 24.05.2003 u 15:15:07 profil autora
daddy, naravno da ti nitko nije uzeo za zlo ono kaj se dogodilo na zadnjem gigu. svakom se dogodi. thanx na reprizi, fakat jedva cekam. i da lollipopu bi trebalo nekak uljepsat taj brzdej:)
sally 24.05.2003 u 19:32:38 profil autora
a meni je 4.6.
pa si zapisite. ;-)