Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
simon 09.05.2003 u 00:45:02 profil autora
Gledali?
Meni je spot čisto okej, nije da me baš razvalio, al dobar je, već sam znao sve gedžete iz dnevnika, pa...

Ali ono što me jest razvalilo je najava spota, božanić, mario i zdeslav vs. danijela trbović!
Svaka čast dečki + konačno smo dočekali (hej, ne znam je li to i prije bio slučaj!) da se frontmen benda NE pojavi na takvim predstavljanjima, već, eto, drugi ljudi iz benda. To mi je super, kad npr. phil selway (bubnjorazbijač iz rejdioglava) daje interview za Mojo i svi, ono, wow, PHIL SELWAY, MAAAN!!

E pa, WOW, BOŽANIĆ, MARIO I ZDESLAV, MAAAAAN!!!
Svaka čast dečki, pravi diplomati, cool, bez imalo kurvanja, tek ono, da, da, svirat ćemo, jesen, nešto ljeto...milina!
lollipop 09.05.2003 u 01:10:35 profil autora
zdeslav je zakon! nesto ga pitaju, a on si misli - ocu rec nesto il necu...ocu rec nesto il necu...ocu rec nesto? :) totalno je simpa, ko i ostali.
da, nevjerojatno da sam se sjetila gledat hit depo, navila sam si sat da ne zaboravim (nemam naviku gledanja tevea pa uvijek zaboravim gledat sto me zanima), no bila sam malo kivna kakva sve smeca moram gledati da docekam i taj spot. koji je....ma ne znam. spot je bas onakav kako je opisan u dnevniku. osim sto su zene ruznije i sto se tip nije digo u zrak tolko visoko koliko sam ja zamislila. ima par sekundi koji se slazu s pjesmom (tj. uspije naglasit nekoliko recenica), ali ol in ol....malo mi nema previse veze s pjesmom. i, baj d vej, bas mi je nekako bilo cudno slusat pjesmu na telki. don't know why.
Filip 09.05.2003 u 01:21:07 profil autora
i ja sam došo na net s namjerom da otvorim ovaj topic.
o spotu.. pa uglavnom i meni je spot okej. naravno ne bih ga upoređivao sa drugim spotovima.
pa dobro.. spot sam već mogao zamisliti nakon daddy-evog dnevnika.
a božanić, mario i zdeslav su bili jebeno dobri!
he! valjda ćemo svirati .. slovenija, makedonija! juhuuu! veselim se!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
waiter in his 60s 09.05.2003 u 07:15:57 profil autora
ja zbog sime i forumaša totalno zaboravio na spot...
otuširo se, opro zube i bio na putu za krpe.
još jednom upalim tv da vidim program za sutra
kad ono mr. sretni levitira, a mr. nasilni
se iščuđava

dobar je spotić, bar ona polovica koju
sam uhvatio. za + 3 / - 4.
podiže ga to što je mr. nasilni totalni, ali
totalni bandić - samo sam čeko da otvori usta
i kaže ono gubavo 'kaj'! lol

p.s.
sad znamo točno kako nam je milan izgledo
one kobne noći kad su ga ufatili pajkani
( finale u kojem se mr. nasilni rascmizdri) LOL
trixy 09.05.2003 u 08:58:09 profil autora
ja sam jutros pogledao spot (video je fenomenalan izum - samo prevrtim kad mi naiđe hamed).

moram se pohvaliti i da sam izdržao NE pročitati dnevnik s opisom spota da mi ne bi pokvario ugođaj.

naravno, o ukusima se ne da raspravljati. iznenadilo me je to što je mars proglašem najgorim? spotom? meni je to jedan od najboljih!!! degustibus...

90% onog što je daddy rekao o spotu se slažem, spot nema ritma, a i fali mu još barem 80% scena (cutova, kak se to već zove), ali mi je ZAAAAKON!!! frajer nevjerojatno liči na russela crowea, a na bandića, ma fuj... on da se i na kraju isplače ne može mi ga biti žao.

mr. nasilnog sam si ufurao kao voditelja tečaja yoge, tako da ona šora i nevjerica kako netko drugi može dosegnuti 'nirvanu' ima veću jačinu.

ma genijalno, šora možda i nije smiješna, ali je strašno efektna. i pogađa. uostalom kao i sve pjesme na d&r...
vlado 09.05.2003 u 14:27:33 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Heh, i ja sam izbjegao citanje dnevnika. Ali i citanje vasih komentara.
zv 09.05.2003 u 21:23:38 profil autora
to do: svaš
a sad kaj ja znam... nije mi nest posebno spot. ni blizu ko zdeslav... a nisam ni znao da je 22! okej. sve super...
a i borscak je nekak niski. to sam isto kontempliral. a najgori spot mi je motorcycle boy. ona neka glupa kacigus na glavi neki kao fora zvukici i slicno. brezveze. a dobar zdeslav dobar... :))
lollipop 09.05.2003 u 23:15:50 profil autora
ja sam se iznenadila da im je mars najgori spot, jer sjecam se, doduse maglovito pa mozda i netocno, da je negdje daddy reko da je to super spot. al tocno se sjecam rasprava na forumu (guestu?) da su ljudi pricali kako ima je taj spot super, kako su one neke crte super. meni je taj spot katastrofalno katastrofican. motorcycle nisam vidla, nazalost.
jelena 10.05.2003 u 00:04:55 profil autora
znaci spot - onak. ja moram sutra vatati reprizu.
dju 10.05.2003 u 01:14:48 profil autora
mars je najgori spot ever, i to ne samo od Pipsa. i zadnji njihov koji sam vidjela. mrgud mi se po vasem i Daddyjevom opisu cini cak ok, ali ne zaboga uz tu u takvu pjesmu.
PAMETAN 10.05.2003 u 01:58:06 profil autora
Although I`m FAN (whatever it means) ekipa je pomalo tupava, a spot je smeće. Sve ostalo nije istina, a preferencije me ne zanimaju...
1. Nema sklada između texta i slike
2. ................... ritma i slike
3. Kamera beginners
4. Jednostavno loše itd...
Jest da sam new; ali imam i ja mozak...
Više sreće next time (više znanja)...
ZeeK 10.05.2003 u 12:19:14 profil autora
hmmmm...kratko: spot mi nije sad nesto los, ali je dosadan.
ja bi to snimio u nekoj sumi ili na livadi.

Drink in peace
waiter in his 60s 10.05.2003 u 19:27:22 profil autora
"mr. nasilnog sam si ufurao kao voditelja tečaja yoge"

i meni se čini da je tako, budući da sjedi
ispred ostalih i na nekakvoj platformici
trixy 10.05.2003 u 19:49:02 profil autora
ok, izgleda da imam iščašen ukus za spotove, i to ne samo za spotove pipsa. skoro sam se s frend(icama)ovima posvađao oko nekih spotova koji su meni totalno fuj a njima super i obrnuto.
osjećam se kao totalni kreten jer su meni mars i mrgud jako dobri, a skoro svi su te spotove popljuvali.
(a da o porculanu i ne pričam, ne? ;o)
jelena 10.05.2003 u 23:06:03 profil autora
dajte, kad je repriza hit-depoa? pisalo je u 15.30 na hrt3. cijeli dan cekam. nema. nisam valjda propustilaaaaaaa? :(
Filip 10.05.2003 u 23:12:39 profil autora
nažalosta, si propustila. :\
3.program, subota, 10.05.03, 10:40 Hit-depo

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
jelena 10.05.2003 u 23:16:30 profil autora
o-joj, pa ja sam tad jos uvijek buljila u mikroskop :( uf, te obaveze :(
filipe, hvala na obavjesti, bezobzira :( :( :(
cruzer 11.05.2003 u 22:02:37 profil autora
Bez sranja, spot je grozan. A pjesma mi je nevjerovatno draga.
p.s. volim pipse!
smillerjoe 11.05.2003 u 23:09:37 profil autora
...ali on tako ocajno pjeva...
zumbula 12.05.2003 u 09:58:43 profil autora
Meni su likovi ok. Oni su jedino što je pogođeno. Fakat ambijent je trebao biti neki drugi. Ideja je dobra ali nije ugođaj.
lollipop 12.05.2003 u 12:03:40 profil autora
jucer sjedimo dip i ja vani, jedemo vecericu, pijuckamo, gledamo u polje sto puca pred nama. iz kuce zvuci drveca i rijeka. pa dode tako i mrgud. slusam, gledam to polje i jednostavno se vizualizira predamnom. savrsena mjesto, cak i da prica ostane. mjesta pod plavim nebom za levatiranja kolko hoces. ma za štošta. ambijent sam nudi rjesenja.
a of d topik - gledam to polje i skuzim jedan mak izraso! (danas ih ima vec 3) neke stvari will never be the same.......:)
jelena 12.05.2003 u 14:15:47 profil autora
lolly, jel mak ili bulka? ;)
lollipop 12.05.2003 u 18:44:25 profil autora
joooo...a ja ti ne znam sta je to bulka.....
Filip 12.05.2003 u 18:48:19 profil autora
jedan crveni cvijet.. bar kod nas se to zove bulka..

bila jedna legendarna serija.. "bulki kraj šinite".. hehe

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
jelena 12.05.2003 u 21:54:28 profil autora
da se malo foliram...
bulka, bula, bulica, crvena bulka, burlidza, cambula, boliglava, canibula, dzeledzik ili bozanika. sve su to sinonimi za jedan crveni cvijet koji ljudi cesto pogresno nazivaju makom. bulka je zapravo divlji mak, raste kao korov, a pravi makovi se gaje, i cvijet im je bijele boje. vrlo su slicni, samo se razlikuju po boji. sou? bulka ili mak? ;-)
lollipop 13.05.2003 u 01:13:44 profil autora
po toj definiciji definitivno bi bila bulka, ali ostajem zbunjena:
zasto su onda u svim pjesmama makovi uvijek crveni?
ajd dobro, ne moraju ljudi znat, al stvarno od malena ja i svi oko mene taj cvijet zovemo mak.
no onaj jaci argument bio bi - zasto se onda taj cvijet na engleskom zove scarlet poppie? - dakle crveni
evo kaze dip da je njegova mama uvijek susila taj crveni mak i od njega radila makovnjacu (hehe, a da nije nesto drugo :) )
you live and learn....
waiter in his 60s 13.05.2003 u 06:27:38 profil autora
i tako demistificiraste makove...
šta je iduće, zumbuli? ;)
waiter in his 60s 13.05.2003 u 06:37:10 profil autora
p.s.
'bulka' je najstrašnije ime za cvijet koje
sam ikada čuo...
tako mi romantike, poetičnosti i ostalih
izumirućih vrijednosti, odbijam ga koristiti!

Izmjenio - waiter in his 60s u 13.05.2003 6:41:16
jelena 14.05.2003 u 18:51:37 profil autora
ma i ja taj cvijet jos uvijek zovem mak. tek na faxu sam saznala da je mak bijele boje, sto mi je bilo vrlo cudno i nelogicno. glavna razlika je da se od bulke dobiju one sitne crne bobice (na konac!), ali ne i opijum kao droga. ma, nista. vidim da gnjavim. koga jos interesuju rodovi i vrste!? ;)
waiter in his 60s 14.05.2003 u 20:48:00 profil autora
daj, kad si već u biologiji, potvrdi ono
moje o trilobitima lol