Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zumbula 08.05.2003 u 13:10:25 profil autora
Ima li ko pojma može li se negdje nabaviti ta revija za kulturu. Znam da se može naručiti, ali mene zanima ima li ga kod nas? Ima zanimljivih tekstova i intervjua u njemu pišu : Aleš Čar, glavni in odgovorni urednik, Ljubljana
Robert Alagjozovski (Skopje), Boris Baćić (Ljubljana), Sven Cvek (Zagreb), Mitja Čander (Ljubljana), Dušan Čater (Ljubljana), Mihela Černe (Maribor), Miha Černec (Ljubljana), Zoran Ćirić (Niš), Aleš Debeljak (Ljubljana), Lidija Dimkovska (Skopje), Ferida Duraković (Sarajevo), Emir Džambegović (Tuzla), Jurij Hudolin (Ljubljana), Igor Isakovski (Skopje), Vasja Ivanovski (Skopje), Ljupčo Jolevski (Skopje), Saša Jelenković (Zaječar), Nicolai Jeffs (Ljubljana), Zoran Kanduč (Ljubljana), Zvonko Karanović (Niš), Marija Knežević (Beograd), Vladimir Kopicl (Novi Sad), Mario Kovač (Zagreb), Kruno Lokotar (Zagreb), Zorica Milisavljević (Beograd), Maja Novak (Ljubljana), Nermina Omerbegović (Sarajevo), Saša Rakezić alias Aleksandar Zograf (Pančevo), Ognjen Spahić (Podgorica), Vid Sagadin (Ljubljana), Goran Pavlović (Beograd), Bojan Pamučar (Beograd), Nataša Petek (Idrija), Ana Ristović (Beograd - Ljubljana), Farah Tahirbegović (Sarajevo), Srđan V. Tešin (Mokrin), Ante Tomić (Split), Jovanka Uljarević (Boka Kotorska), Mitja Velikonja (Ljubljana), Vule Žurić (Pančevo)
Filip 08.05.2003 u 15:01:26 profil autora
hej zumbulice, ja nažalost ne mogu ti pomoći oko ovo revije, al znam jedan sajt gde ima interesantne stvarčice od nekih od gorespomenutih likova. www.e-books.com.mk, ček it aut. btw, jolevski je super! jedan je od osnivača skopskog kultnog radija - 103!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...