Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
tristam 29.04.2003 u 08:47:25 profil autora
evo prvi sam ih put čuo sad nedavno u osijeku i bili su strava. meni. kakvi su dojmovi o tom bendu? vaši.
electro cute 29.04.2003 u 10:51:22 profil autora
mi (lollipop, sally, depressed i ja) bili u zg-u i bilo super.meni.potaman i vrtlog vira su supersupersuperjebenosuper stvari. i iznenadna zvona.elektro pionir rastura, trejnspoting je ok, život počinje... je vrlo dobar. ma skroz super bend. al brate to ti je taka muzika. šta's očekivo?
ne očekuj ništa
pa
nema razočaranja
Filip 29.04.2003 u 11:38:29 profil autora
slušao sam ih pre par godina.. okej su mi.. mada od onih novih grupa koje su se izbacile na njihovoj sceni, obojeni program su mi najinteresantni.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
ZeeK 30.04.2003 u 00:59:19 profil autora
sluso sam samo elektro pionir....i lijepo sto sve zvuci, su, ali znaju upeglat...valjda su uzivo zanimljiviji.

Drink in peace
arhimed 30.04.2003 u 01:51:49 profil autora
darkvudi su mi jedan od najzanimljivijih i najosebujnijih bendova koje sam slusao.
poslusajte i e-play (jos jedan bend iz bg) ako vam padnu pod ruku.
Hadzo 30.04.2003 u 23:28:26 profil autora
Sjajni su, mada i uzivo znaju zagnjaviti, sto se i potvrdilo u Mocvari. Zao mi je sto nisam bio u Osijeku na koncertu (srijeda? koji blesav dan za koncert). "Vrtlog vira" je genijalna stvar. Cijeli album "Zivot pocinje u tridesetoj" je sjajan. Ako ga tko zeli sprziti, nou frks.
Filip 02.05.2003 u 20:17:17 profil autora
u nedelju 04.05. na trgu u skopju počinje proslava "100 godina kruševske republike" i biće neki koncert koji će trajati od 12 do 23 sati. među ostalim sviraće i darkwood dub.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
jelena 03.05.2003 u 00:50:37 profil autora
oni su bas ozbiljni decki. fini. supersuper :) da, mozda zagnjave onoga koji ocekuje muziku za bacanje i neznamnijasto, ali za uzivanciju i lagan ples jesu sigurno. ja ih babas volim.
btw. u sebastijanu me jedan malecni dio neodoljivo podsjeca na njih, kad god to cujem sjetim se darkwood duba. cek cek... ono 'upoznao nas sa srcem vjetra', ovo sa srcem vjetra je taj dio. e, tako oni zvuce. ;)