Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
radovan 3. 28.04.2003 u 20:03:43 profil autora
evo slucajno prije par tjedana, sam glasao na croatian music info za najbolji glazbeni site(za koga?...zna se) i danas mi stiglo na mail:

Posstovani,

glasovanje za web nagradu Croatian Music info
zavrssilo je, te su objavljeni 10 nominiranih.
Uglavnom je odbor za nominacije posstovao glasove
s interneta, uz dva izuzetka:
- Grupa Zabranjeno pussenje nazzalost ne spada
u hrvatsku glazbenu pozornicu, ssto nam je promaklo
na poccetku, ali smo prihvatili opravdane primjedbe
ostalih natjecatelja.
- Kao deseti nominirani odabrana je Claudia posebice
zbog nekonvencionalne koncepcije stranica a malo i
zbog prestizznog sudjelovanja na Eurosongu.

Glasacce mozzemo pohvaliti zbog ozbiljnog
pristupa, iako ima i izuzetaka, koje smo morali
izdvojiti...
Konaccna lista:

Ukupno 1329 glasova, od toga ispravno 1204
Nominirani su oznacceni s **

Rbr Glas Glazbenik
1 142 NINA BADRIĆ **
2 125 THOMPSON **
3 84 COLONIA **
4 78 TEREZA KESOVIJA **
5 74 IVANA BANFIĆ **
6 73 ZABRANJENO PUŠENJE
7 71 LVKY **
8 59 OBEĆANA ZEMLJA **
9 55 EDO MAAJKA **
10 43 BELFAST FOOD **
11 32 ELEKTRIK BUTTSHAPERZ
12 31 EMIR & FROZEN CAMELS
13 29 PIPS; CHIP & VIDEOSLIPS
29 DANIJELA MARTINOVIĆ
15 27 CLAUDIA **
16 22 IVAN PIKO STANČIĆ
17 21 DINO DVORNIK
18 19 VESNA PISAROVIĆ
19 17 CRY BABIES
20 14 THE BAMBI MOLESTERS
21 12 SEVERINA
12 AERODROM
23 11 EL BAHATTEE
24 10 IVANA BRKIĆ
25 8 MAGNETIC
8 MATKO JELAVIĆ
8 HLADNO PIVO
28 7 KARMA
7 DOGMA
radovan 3. 28.04.2003 u 20:05:34 profil autora
ne znam zapravo ni koji je k... taj croatian music info, al na moju strasno veliku zalost nismo upali u nominirane. jeste vidli kako su napisali pipse iliti slipse? :-)))))
daddy 28.04.2003 u 21:05:05 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
fora. nasmijalo me. mislim, tereza i tako to...
Filip 28.04.2003 u 21:37:28 profil autora
lol!
ovo je tragično!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
trixy 28.04.2003 u 22:47:15 profil autora
eto vam ga na hrvatski (ne)ukus, pa si ga metnite kamo hoćete
uopće nije važna kvaliteta nego veze i poznanstva (da, i na netu!)
sad sam ljut, a lijepo sam mogao ugasiti svjetlo i otići spavati
Filip 28.04.2003 u 23:47:36 profil autora
definitivno majstore.. :) al vako bar si se malo nasmijao pre spavanja..

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
vlado 30.04.2003 u 15:10:44 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
"Grupa Zabranjeno pussenje nazzalost ne spada u hrvatsku glazbenu pozornicu, ssto nam je promaklo na poccetku, ali smo prihvatili opravdane primjedbe
ostalih natjecatelja."

Natjecatelja???!!!
zumbula 11.06.2004 u 11:14:27 profil autora
u tv prilogu novog lista pod naslovom 'solidna nebriga za vlastitu promociju i fanove'između ostalog Zvonimir Mamić piše

Inače, stranica pipsa najbogatija je stranica nekog domaćeg benda, a osim uobičajenih biografskih podataka sadrži i možda preintiman dnevnik Dubravka Ivaniša iz kojeg možete saznati mnoge pojedinosti o bendu, Ivaniševim osobnim i profesionalnim dvojbama, nervozama i frustracijama, te zaista obilnu ponudu sadržaja nevezanih uz bend poput proznih tekstova u rubrici Almost Famous MP3-ica raznih domaćih i stranih izvođača u Pling plongu.

Eto..
electro cute 11.06.2004 u 16:59:25 profil autora
meni je jasno da pipsi nisu upali, ali karma?!?!?!?!? e pa jebote...
daddy 11.06.2004 u 18:49:55 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
oduševljava me ono "preintiman dnevnik". sve je reko.
zomri 11.06.2004 u 19:05:17 profil autora
jebiga, možda je čovjek pod uticajem nekih drugih "preintimnosti" pa mu to dođe ko ovomjesečni buzzword
valja i to uzeti kao mogućnost, ne
vlado 12.06.2004 u 15:54:15 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma nepismen, bolan...
Preintiman dnevnik, velika vecina, mala manjina, ponajbolji, biti ce, itd. itd.
A svi novinari.
zomri 12.06.2004 u 16:39:14 profil autora
znam vlado.
nismo se skužili.
svinjče 12.06.2004 u 19:41:53 profil autora
e daddy mi uze komentar iz usta, baš to. zamisli -preintiman dnevnik, jebate
nego, vladek...molim ispravak netočnog navoda
"svi"..khm..khm..
Hadzo 12.06.2004 u 19:42:02 profil autora
Ma nemojte me jebati, Tereza Kesovija na četvrtom mjestu? Jel ona uopće čula za Internet? Da nije komično, bilo bi smiješno...
gargamel 12.06.2004 u 20:03:22 profil autora
Svi? Prelako je pričati u generalnim kategorijama.
electro cute 13.06.2004 u 01:13:38 profil autora
mislim da vlado kaže a svi od njih su novinari. i odmah pokazuje svoje nepoznavanje gramatike započinjući rečenicu veznikom. a onda i ja, ironije radi rečenicu umjesto a svi oni su novinari formuliram a svi od njih su novinari. ah, ta ispraznost koncepta, ta impotencija intelekta...to što karma nije ušla u top 10 ja tumačim kao siguran dokaz da ova zemlja odlazi kvragu. apokalipsa počinje, vežite se.
trixy 13.06.2004 u 11:19:33 profil autora
dobro vlado kaže. novinari su fuj. na mojoj privatnoj top listi na 2. mjestu iza političara. ako i postoje iznimke, samo potvrđuju, jelte... a pravilo je da nema pravila.

a što se tiče web stranica. svi vi dobro znate da glasanje uopće nema veze s kvalitetom dotičnih, nego (trenutnom) popularnošću vlasnika stranica. i količinom prijatelja koji glasaju. i uopće posjećenosti stranica na kojima su takovi 'izbori'.
sadrzaj je izmijenio/la - trixy u 13.06.2004 u 11:21:40
svinjče 14.06.2004 u 01:36:24 profil autora
uff..fakat nisam mislila išta pisat u ovaj sitni sat, al eto..kaj se mora nije bed

daklem trixy..otkrit ću ti jednu strašnu istinu. i novinari, kao i političari i ostala žgadija su -krvavi ispod kože. žao mi je ako zanimanje poistovjećuješ s karakterom..

all animals are equal
but some animals are more equal than others
Hadzo 14.06.2004 u 09:12:12 profil autora
Ma sve je to OK Trixy ali stvarno, tko glasa za Terezu jebenu Kesoviju? Zar ona uopće ima svoju stranicu? Koja to popularnost, koji crni prijatelji? Ovo je zona sumraka, tu logika ne pomaže čak ni kad ju nategnemo do krajnjih granica.
electro cute 14.06.2004 u 12:58:11 profil autora
ali karma ljudi, karma...
zv 14.06.2004 u 14:11:14 profil autora
to do: svaš
nije mi jasno kak vi to uspijete ozivjeti teme koje su mrtve od pred godinu dana.
ajd jos zumbul je bezvezaka pod temu dobacila da je bila najava neka u novinama i to je okej... al vi sad opet picite po nekakvoj top listi nekakvih stranica od lani.
dobili smo zlatno kuglu.
i amen.
trixy 14.06.2004 u 16:50:07 profil autora
sorry zv, ali moram nešto reći ovdje i o ovoj temi.

pošto sam ja prije nekih 7-8 godina bio jako aktivan što se tiče web dizajna, zamijetio sam da su bile jako popularne i dobivale tzv. raznorazne web i ine "nagrade" stranice koje nisu imale veze niti s dizajnom, niti s kvalitetom izrade, niti s popularnošću osobe koju predstavljaju, jednostavno su bile prve i jedine, a i webmasteri su imali veliki krug "prijatelja", koji su onda i glasali. a jedne od takvih su i one tereze kesovije. nema veze što je npr. josipa lisac popularnija / kvalitetnija / zanimljivija kao pjevaljka i spodoba, a da o kvaliteti njenih stranica ne govorim (moje djelo, jelte), ali tko je od vas uopće čuo da ih ima i eventualno dotične posjetio. btw. više ih nema. offlajn.

čini mi se da je markos imao svoje muzičke stranice. jesam li u pravu, ili je to bio neki drugi markos?
arhimed 14.06.2004 u 22:41:59 profil autora
ali tko je od vas uopće čuo da ih ima i eventualno dotične posjetio. btw. više ih nema. offlajn.


šteta što jedan tako renomirani izvođač kao što je josipa lisac nema svoje oficijelne web stranice. nikad nisam ni čuo/pročitao da je josipa imala svoje stranice.
daddy 15.06.2004 u 00:10:32 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
mislim da je njoj puno bitnije imati zelenu kosu.
electro cute 15.06.2004 u 02:13:20 profil autora
markos ima stranice o stripu. odlične, bdw.
markos 15.06.2004 u 13:26:07 profil autora
Da, ja sam jos tamo '96 imao muzicku stranicu... (cudno kako se toga netko jos sjeca:-) ) Ono, relativno lose dizajnirana stranica (mada skroz pristojan za ono vrijeme) sa ex-yu akordima, u vrijeme dok sam se zabavljao ucenjem gitare i skidanjem pjesama... To je trajalo neko vrijeme, nekih 2-3 godine a onda mi se vise nije dalo oko toga zezati. Mislim da imam negdje zipan cijel sajt...
Strip mi je puno drazi i o njemu puno vise znam nego o gitari (nazalost:-( ) tako da se zadnjih 4 godine bavim strip sajtom...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
trixy 15.06.2004 u 13:30:15 profil autora
znam, stranice sa stripovima su ti odlične, a ja tada radio stranice 'hratjak' - za pljuvanje hr glazbenih stranica. i mislim da su markosove muzičke stranice bile 'sajt mjesečnice'. markos, jel' se sjećaš?
trixy 15.06.2004 u 13:31:09 profil autora
mislim da je njoj puno bitnije imati zelenu kosu


i nazočiti 'sorry suprnova mjuzik telents'
zumbula 15.06.2004 u 14:05:46 profil autora
ne to kaj se nazoči na story sorry, nego ih je ishvalila, mislim ja nju fakat obožavam, ali u zadnje vrijeme joj je sve postalo genijalno... malo je zgublena ili pak licemjerna,..šume straha nestaju ja sam kraljica divljine...
markos 15.06.2004 u 15:40:10 profil autora
Iskreno, ne sjecam se hratjka, ni site mjescnice, sto popljuvali ste sajt? Pa dobro, pitanje je kad ste ga isli recenzirati, jer on je bio napravljen '96 za Mosaic browser (hej, jel se itko toga jos sjeca!?) i Netscape 1.0, covjece IE onda nije postojao ni u BillGatesovim snovima;))), naravcno da je nekom 99-te izgledao katastrofalno. ALi sluzio je svrsi, sadrzaj je bio dobar.
Stripovi.com je radjen puno profesionalnije, sa puno vise truda i vremena (i ljubavi), a i ja sam u medjuvremenu puno stvari naucio, tako da je to sad na dosta visokom nivou...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy