Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
goldietrickz 15.05.2003 u 18:55:31 profil autora
"ali sam se onda sjetio kako sam prosle godine u Saturnusu pjevao "Daleko, daleko iza devet sela"!
"

hehehe...:)) iznenadili bi se kakvi sve ljudi STVARNO vole Thompsona.zbilja bi se iznenadili.

ma je.i sam se se u trenucima alkoholnih delirijuma u raznoraznim "scotch","monaco" i slicnim birtijama koje jedine smiju radit cijelu noc, znao opustiti uz cecu,dragomira,kebu i slicne.i sutra bi mi bilo muka.ne samo od previse pive.
ali colonia i karma.ajd dobro ne znam koji su karma,ali stvari od colonie su sve slicne kao jaje jajetu jedna drugoj.nesto kao albumi od acdc i stonesa.uvijek isto.da ne grijesim dusu bila je jedna stvar od colonie(neki house) od koje mi se nije povracalo.ali zasto bih slusao taj house kod toliko dobrog housea diljem svijeta?!zbog poze?zbog patriotizma?a i ona indira...nije bas neki komad.:)
i pitanje je koliko tu ima "strasti i ludila"...veliko pitanje.

Izmjenio - goldietrickz u 15.05.2003 18:57:27
Tonci 15.05.2003 u 19:01:52 profil autora
"Hm, bas je lijepo biti elitisticki snob, Tonci, zar ne? (Znam, i ja sam takav), jedva cekas da se pojavi nesto sto je ordinarno smece i onda to nahvalis u uvjerenju kako si faca time sto plivas protiv struje? Mislim, to je OK, svatko ima pravo na svoje misljenje i tvoje je jednako vrijedno kao i moje ili bilo koga drugoga s ovog foruma, ali please, please, sve je ok dok si kriticar, no nemoj ako boga znas nastavljati svoju "glazbenu karijeru" (Vruce kitice i slicni jeftini nazovi hip-hop isprdci nedojebanih propalih studosa). Get a job pal!"

Redom.

1) Nisam snob! Snobovi gledaju s visoka i preziru ljude koji ne dijele njihov "istancani" ukus, a ja to nisam. Iako jesam svojedobno bio.

2) Karma NIJE ordinarno smece, u tome i jest poanta mog stajalista.

3) Kakvo plivanje protiv struje, kakvi bakraci? Karma je mainstream = "glavna STRUJA", voljeti Karmu znaci plivati UZ struju! Osim ako situaciju promatramo iz konteksta srednjeklasne glazbene kulerstine - koja je ionako zadnjih godina postala vise pop-friendly. Stvarno ne smatram sebe tu nekim revolucionarom, a o Karmi sam se na ovom topicu raspisao - jos jednom ponavljam! - zato sto me Waiter pitao da objasnim zasto jw volim u 2-3 recenice. Pa sam se raspisao u malo vise od 2-3 recenice jer sam jebeni skriboman (sori!).

4) Glazbena "karijera" nije jer od toga nismo zaradili nikakve pare, kamoli da mozemo ziviti od toga. To radimo iz gusta, s "Vrucim partijem" smo uspjeli napraviti stvar koja je postala popularna cak i medju ljudima koje uopce ne znamo, a dvojica clanova pripremaju i vlastiti ozbiljniji projekt... stay tuned! (Eh da, dogodine ce i novi Mind Taker, koji ce biti radikalno drugaciji od prvog, s puno pjevanja i plesnijim ritmovima!)

5) Vruce kitice nisu nedojebane - toga nijednom od nas ne fali u zivotu, hvala na pitanju. A nismo ni propali studosi... dvojica cak diplomirala!

6) Da, obozavam usklicnike!!!
Tonci 15.05.2003 u 19:03:51 profil autora
"e sad, pitanje, znam za coloniu, za karmu nisam 100% siguran koji su to
jeli to od onog tipa što je nešto bio pričao na talijanskom na početku one colonia pjesme?"

Je!
waiter in his 60s 15.05.2003 u 19:24:05 profil autora
"što se tiče same glazbe kakvu radi karma ili colonia, istina je da vam je dovoljno okrenut vivu cvaj i sigurno će se gotovo pola vremena vrtit nešto što zvuči otprilike tako
toliko o svjetskoj produkciji"

samo zato što se nešto događa u (nama vanjskom)
svijetu ne znači da je i svjetsko...
okreni bilo koji strani kanal i poslušaj
bilo koju stranu ljestvicu pa će ti se
i više od pola vremena vrtit poluproizvodi...

Izmjenio - waiter in his 60s u 15.05.2003 20:20:30
Hadzo 16.05.2003 u 15:35:24 profil autora
Isprika zbog greške o nedojebanosti i propalom studiranju, bit će da sam tu više govorio o sebi nego o ljudima koje, ruku na srce, uglavnom niti ne poznajem (osim par izuzetaka). Whatever, doista smo previše prostora potrošili na efermerne pojave domaće estrade, pa bih ja sa svoje strane zakopao ratnu sjekiru...(A nisam te čak niti pilao zbog pozitivne recenzije onog smeća od Magnetica, koje dolazi iz moga grada? Jebote, zar Osijek nije dovoljno propatio u posljednjih 10-15 godina?)
Tonci 16.05.2003 u 21:53:46 profil autora
Tvoja opaska o "efemernim pojavama domace estrade" skoro me nagnala da kazem nesto zlobno o Pipsima... ali cu biti pristojan i suzdrzati se. (Karmu obozava puno ljudi, ukljucujuci i mene = definitivno nisu efemerni!!!)

Da, dovoljno smo se napatili u zadnjih 10-15 godina - zato su nam i potrebni super bendovi poput Magnetic da dusu zalijece!
waiter in his 60s 16.05.2003 u 22:03:09 profil autora
moš reć šta oš o pipsima, al efemerni
definitivno nisu ( 10 godina )
Hadzo 19.05.2003 u 10:13:21 profil autora
Istinu zboriš. Pipsi imaju svoju publiku, za koju su se izborili, te koja ih prati od albuma do albuma, ne trebaju im jeftini hitići uz koji će prenapadno našminkane, prerano odrasle 16-godišnje pičkice đuskati u disko klubovima. Dok ove naše dance estradnjakuše i estradnjaci životare od jednog (s)hita do drugog, čim javnost izgubi interes za njih, ili im posljednji hit ne bude uspješan poput ranijih, bit će šutnuti u stranu i zaboravljeni. Mislite da će ona šmizla Claudia napraviti karijeru nakon nastupa na Euroviziji? Sačekajte 2 godine i više nitko neće niti znati da je ona bila tamo ili tko je ona uopće. Ili da će se za 2 godine netko sjećati Matrixa? Šifra: Kasandra.
electro cute 19.05.2003 u 10:30:09 profil autora
skribomani su, kolko je meni poznato, novinari koji samo prepisuju tuđe i onda pod tim objavljuju svoje ime.
pozdrav ljudi!
waiter in his 60s 19.05.2003 u 21:18:42 profil autora
zločesti ec, zločesti
waiter in his 60s 19.05.2003 u 21:22:15 profil autora
"Šifra: Kasandra"

lol
ta se upisala u antologije stihovima
'meni treba čoek, meni treba men'
i 'ja imam filing i osjećam to'
trixy 20.05.2003 u 15:24:53 profil autora
samo mi nemoj ništa protiv davorke ručević!
za tako sjebane pjevače-ice imam posebno mjesto u srcu. a ono malo što sam čitao o njoj i što je sama izjavljivala...
tekstovi su bili u stilu vremena, stila glazbe (stila, hm?), a nisu ništa lošiji od onoga što se već desetljećima servira širokoj masi
Tonci 20.05.2003 u 21:26:31 profil autora
"Dok ove naše dance estradnjakuše i estradnjaci životare od jednog (s)hita do drugog, čim javnost izgubi interes za njih, ili im posljednji hit ne bude uspješan poput ranijih, bit će šutnuti u stranu i zaboravljeni. Mislite da će ona šmizla Claudia napraviti karijeru nakon nastupa na Euroviziji? Sačekajte 2 godine i više nitko neće niti znati da je ona bila tamo ili tko je ona uopće. Ili da će se za 2 godine netko sjećati Matrixa? Šifra: Kasandra."

Da, ali kakve to veze ima s kvalitetom? Ta nitko se ne sjeća Me & My osim mene, pa mi je svejedno "Baby Boy" i dalje jedna od najnajnajdražih stvari. Oduvijek mi je bilo ironično kako se često likovi sto se busaju u prsa vlastitom ultraindividualnošću i antikomformizom u glazbenim debatama pozivaju na masovni ukus ("tko se toga više sjeća" i sl).

Uostalom, "zaborav" je relativan pojam. To što Kasandra ne obitava u trenutnoj kolektivnoj svijesti ne znači ništa. Siguran sam da je se više od 90% moje generacije i dalje dobro sjeća, i kad bi pustio danas neki od njenih hitova na kakvom tulumu, većina bi znala riječi (barem refrena). Iako pop zvijezde kad-tad napuste medijsku pozornicu, ako su imale dovoljno velike hitove, one ostaju u opticaju - kroz vrtnju na radiju, disko klubovima, oldies but goldies kompilacije itd.
daddy 20.05.2003 u 21:47:56 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
cijenjena gospodo!
kako sam zaista nevjerojatno ponosan da jedan topic bez ikakvog mog uloženog truda nosi naslov "cijenjeni gospodin ivaniš me iživcirao" ja svakog dana otvorim novotarije nadajuć se da će me netko barem spomenuti. ne moram ni naglašavati kako sam razočaran kad skužim da naslov topica uopće ne korespondira s vašom cijenjenom debatom! pa imajte malo razumijevanja jer bi se sad ja stvarno mogao iživcirati!
Tonci 20.05.2003 u 22:08:10 profil autora
Daj jebote Ripperu, imas cijeli forum za sebe, pusti malo da se za promjenu o meni prica! :)
(i jadnoj Kasandri)

(Ali ajde, kad jednom pokrenem sajt www.toncikozul-feat-shaniatwain&karma.com, imat ces puno pravo kidnapirati topice da bi naveo ljude da pricaju o tebi. Posteno?)
Tonci 20.05.2003 u 22:08:51 profil autora
Pardon, htio sam reci "daj jebote gospodine IVANIS"!
beshko 21.05.2003 u 01:42:29 profil autora
baš sam htio reć kako je baš mnogo smešno što se prepucavamo o koječemu u topicu pod ovakvim naslovom, thus svaki dan gurajući istoga vlasniku sajta pod nos:))
jest malo bezveze, i isprike za to
ali zar nije i fora?:))

"Oduvijek mi je bilo ironično kako se često likovi sto se busaju u prsa vlastitom ultraindividualnošću i antikomformizom u glazbenim debatama pozivaju na masovni ukus ("tko se toga više sjeća" i sl)."
dobra rečenica
zv 21.05.2003 u 12:32:16 profil autora
to do: svaš
e momak amperstand ti ne moze bit u imenu sajta!!!
i onu da je dugovjecnost precjenjena isto ne podrzavam. objasnit cu kad uvatim malo cajta.