Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
zumbula 28.04.2003 u 14:27:44 profil autora
Nemre ona puno jest i u Nocturnu je ostavila pizzu.
sally 28.04.2003 u 14:36:24 profil autora
jadna. sta ste je samo pizzom hranili?
da sam znala, u subotu bi joj dala i koji muffin vise, onako, da se nadje..
zomri 28.04.2003 u 17:05:49 profil autora
"- se pokazalo da Nikola nije malen i da ne nosi naočale"

ccc na ovo stvarno nemam komentara. pa mislim zaista... ciji je bolesni (ovo uzeti u najpozitivnijem smislu) um mogao namastati ovako nesto? ako ste ovako johnnyja zamisljali, mogu samo mislit kako li sam ja proso u vasim mastarijama :))
goldietrickz 28.04.2003 u 21:12:51 profil autora
e zomri za mene su neki mislili da "zivim u svicarskom internatu i da imam 17 godina" kad ono sredovjecni,"not so hairy on the head",wannabe grunger lol

ma bilo je super na gigu.ekipa je okej.KONCERT je bio sigurno jedan od najboljih(najintimniji sigurno) na kojem sam bio,a bilo ih je ohoho.decki iz banda su cool,dubravko je oke(bez obzira sta neki kazu;)a i moram to rec posto sam dobio cede djaba,fala).
malo mi zao sto nisam bio nesto previse raspolozen i pricljiv,ali to je bilo zato sto ce izgleda period adaptacije moje malenkosti na zivot ovdje ipak trajati malo dulje nego sam planirao.a i novi sam u razredu.
a nist.nemam nesto puno vremena,samo bih htio pozdraviti sve koji su bili na KONCERTU!

Stvari funkcioniraju odlicno,fala na pitanju.
pipsi ne odustajte...ja necu.
gall?ma ko jebe seljacinu!


Izmjenio - goldietrickz u 28.04.2003 21:35:09
simon 28.04.2003 u 23:09:24 profil autora
Goldie, evo još nešto što nisam rekao:
kad sam skužio na forumu da i ti dolaziš, kažem ja sam sebi, onaj koji ima bijele adidaske, e taj je sigurno Goldie!

Dakle, imamo švicarski internat + 17 godina + adidaske. Vjeruj mi, sam se sebi čudim i smijem!
Al zato, za grunge sam pogodio!
Respect!

Neću ni reć kako sam ostale zamišljao, bed mi je, da ne bi i meni bilo polulakiran les (ako les = lijes)!
zomri 28.04.2003 u 23:36:19 profil autora
eh sad... mogli bismo otvorit i kakvu nagradnu igru tipa "ko pogodi kako zomri izgleda dobija besplatan jednomjesecni tretman u kozmetickom salonu 'Cibuljica' vlasnice Merime Oriflame" :))sta mislite?
goldietrickz 29.04.2003 u 03:38:26 profil autora
Sad sam bas imao (besmislenu) raspravu nakon par pivi i veceri u "Brazilu" sa dvojicom zemljaka o pipsima i ripperu...bolje da ne prepricavam.koji mediokriteti!:)
Simon,ovaj "grunge" look (i majica KFS) je zbog toga sto nista drugo cisto nisam ni imao za odjenuti!Nije namjerno.Znam da je grunge mrtav!;)
E da zaboravio sam pozdraviti posebno Vladu koji je jedan zbilja sjajan decko i Dju i Nikolu i Jelenu i Simona i Sally i Tina i Borscaka i Dudu i sve...Zbilja ste svi sjajni!
Na gigu inace mene se posebno dojmio poster Janice i Tomb Raidera,kreativni nered koji u rupi vlada,2x2,Sao paolo,Vjetar(ovo ako ne bude MTV hit onda sve u kurac)...



Izmjenio - goldietrickz u 29.04.2003 18:27:10
DanMrak 29.04.2003 u 09:02:23 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
jel mi moze neko pljiz pojasniti mkog točno obuhvaća pojam "ostalih jebača"? Mogu li doći i običnio smrtnici like me?Daddy?
dju 29.04.2003 u 09:45:07 profil autora
Draga D_M_girl,
Vlado i ja dođemo nešto kao prva instanca na kojoj se možeš raspitat za svoj upad :)
Dakle, mislim da su ti šanse realne za sljedeći gigić, "ostali jebači" su stilska fora, ne eliminacijski kriterij.
Samo budi na forumu, prati zbivanja, objavit ćemo uskoro sljedeću petorku.

Izmjenio - dju u 29.04.2003 9:46:11
electro cute 29.04.2003 u 10:35:24 profil autora
evo sinoć nakon šta smo otpratili jonnya na bus za rajvosa sally i ja prošetali gradom i zaključili da bi bilo super napisat sapunicu o forumašima. dinar, puštaj brkove!!!! daddy će bit opaka kučka u pozadini, a sally mala i naivna seljančica koja na kraju pobjeđuje. vlado je švaler i jebač, a dinar junak iz sjene. ma bit će ludo. zamišljam waitera kao zemljoposjednika kako se ljulja u stolici na verandi sa slamnatim šeširom na glavi i pšenicom u ustima (jedna vlat) i cerekam se ko malo dite. joooo kak će bit dobro. al brate, malo žena na ovom forumu, evo se dmgirl uključila.možda će zv pristat igrat ženu, hm...
jelena 29.04.2003 u 10:40:26 profil autora
ja bih ovdje da jos jednom pozdravim i zahvalim svima, narocito vladi, dju, zumbulu, trixyju, kjutiju, loli, depu, sally, dinaru, nikoli, goldyju... na drustvu. divni ste svisvi. nisam mogla ni zamisliti... ;)
markos 29.04.2003 u 10:42:09 profil autora
Kad je sljedeci gig? U ovu nedjelju?

jelena 29.04.2003 u 10:44:52 profil autora
eh moj vlado, dju nas je htjela nahranit cevapima, al nismo se dali. samo, pizza je zbilja bila za ostavit pola ;)
waiter in his 60s 29.04.2003 u 19:38:28 profil autora
"opaka kučka u pozadini"

LOL LOL

"zamišljam waitera kao zemljoposjednika kako
se ljulja u stolici na verandi sa slamnatim
šeširom na glavi i pšenicom u ustima (jedna vlat)"

lol
đe me takvog nađe? ja sam ti više crna
ovca obitelji, hromi neoženjeni sin
koji se fura na uzdisanje, duge noćne
šetnje po haciendi i uzaludnu žudnju
za seljančicom koja voli samo njegovog
brkatog i muževnog mlađeg brata

e, a dju nam dođe nešto ko mater familias,
iskusna lija koja se smješka ko nevinašce,
a zapravo upravlja koncima svih drugih
likova lol
lollipop 29.04.2003 u 20:58:16 profil autora
vidim da ja na glumim.
nista, ja cu kuhat kafu :)
DanMrak 29.04.2003 u 22:10:14 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
ok...thanx dju...
darko 01.05.2003 u 04:01:27 profil autora
Zadnja 2 tjedna zbog tehničkih poteškoća nisam bio u mogućnosti pratiti u potpunosti ovaj forum, te isto tako zbog krucijalnih životnih pitanja nisam mogao sudjelovati u "izvannastavnim aktivnostima", zbog čega mi je doista žao, prije svega što nisam imao prilike upoznati Nikolu, Jelenu, Goldiea, Zomrija, Simona i Cruzera... Nadam se da će biti još prilika... Ma bit će sigurno! Danas napravih kambek, ali mi je bilo dosta teško pohvatati sve što je u međuvremenu napisano. Čini mi se da se sve nekako razvodnilo, previše je tema, previše offtopica, iste stvari se javljaju na više različitih mjesta... Mislim da bi stvari trebalo malo dovest u red. A sad idem spat, laku noć!
dju 01.05.2003 u 10:48:16 profil autora
svi imamo isti problem privikavanja na obilje novosti ukoliko nas nije bilo dan-dva, a pogotovo tjedan ili više. osjećamo se izbačeni ili zaboravljeni. baš smo o tome pričali u live susretima. strpljiv-spašen.