Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
vlado 19.04.2003 u 15:47:18 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Raja, ajmo se ovdje dopisivat i raspisivati oko dolazaka na gig... S obzirom na to da nas ima "infrastrukturno" zainteresiranih.
Do petka, sve se mora znati.
Ko dolazi, gdje spavaju, sta u subotu (Dju? Lolli? Sally?), sta rade prije giga (dobro, spavaju), al sta rade poslije giga? Svi na cugu? Pokloni, razmjene CD-ova, markica i salveta... Druzenja...
E sve to... ovdje.
dju 19.04.2003 u 16:52:21 profil autora
Jelena i ja smo se već poludogovorile; ona dolazi u subotu, nađemo se, neko večernje druženje... pa spavanac kod mene. U nedjelju ujutro jaja i šunka za doručak, pa u rupu. Ja ću očito srkat kavu u Dadi i čekati.
Ostali?
jelena 19.04.2003 u 20:29:33 profil autora
o, pa zar smo? ;) bilo bi super subotnje vecernje druzenje, ali johnny i zomri ce valjda stici tek u nedjelju ujutro. mogu li ondak i oni da se prilagode pa dodju fino u subotu? sto se mene tice, ja mislim da mi odgovara oba dana, moracu se jos prekontat. jedino mi je problem sto u nedjelju ne rade cd shopovi. :) jos da me i vrijeme posluzi...
dju 20.04.2003 u 08:35:22 profil autora
S kojom sam ja Jelenom razmijenila mail? :)
U slucaju da Johnny i Zomri ipak osvanu u nedjelju ujutro, bilo bi super da ih netko dočeka autom, pa svi k meni na doručak, a Jela i ja ćemo se od zore pripremati za taj događaj.
johnnykola 20.04.2003 u 20:28:59 profil autora
sta je bilo!? reci!
zomri i ja cemo pokusat sve da dodjemo u subotu navecer.
cheers!!!
lollipop 21.04.2003 u 00:12:46 profil autora
jes da ce putnici biti umorni, ali zar nije da kad se putuje umor ne postoji, pa bi ih trebali u subotu negdje vanka odvest? a ono bar na neku cugu. vjerujem da su se decki vec dogovorili, ali da ne bude zabune, ako je ikakva frka, kod mene postoje dva kauca (na razvlacenje!). a sto se nedjelje tice, mozemo opet sve ponovit ovdje, samo da nam je lijepog vremena pa da budemo malo i izvan kuce (i da neko donese ping pong stol!). ima tu blizu cak i kosaraka, ako si decki zazele zaigrat. ja ne zelim inzistirat u slucaju da se ljudima ne da dva put ista stvar ponavljat, al ponuda definitvno stoji. uostalom, treba i karijeru ganjat, nizat nase velebne cover hitove, pa kud ces bolje prilike :)
vlado 21.04.2003 u 15:17:56 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Znaci, u subotu se vidimo na cugi, a ova dvojica Sarajlija nek jave sto prije kad dolaze...
Lolli, fala na ponudi, al je jednostavnije da odspavaju kod mene (ipak je blize) pa onda na gig. Dju, vidimo se na kavi u "Dadi"...
Ako ovi dolaze u nedjelju ujutro, ja nemam auto, tako da ih ne mogu dovesti do Gorice, a ne znam koga gnjaviti da nas vozi u nedjelju ujutro?!
Ma zapravo, Johnny i Zomri nek sto prije skontaju kad dolaze. O tom sve ovisi...
dju 21.04.2003 u 17:16:46 profil autora
Ako dolaze busom, na kolodvoru ih čeka autobus Cro Airlinesa, pa s njim do mene, ja sam vrlo blizu aerodroma. Ako dolaze vlakom, nek iskoče kroz prozor u Gorici.
vlado 22.04.2003 u 00:24:15 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
A mozda da se ukrcamo na avion, pa da iskocimo kod tebe, tamo iza onih kukuruza, pored bunara... ;)
dju 22.04.2003 u 08:52:29 profil autora
Moj je doručak toga vrijedan!
lollipop 22.04.2003 u 11:24:19 profil autora
ma da, da vlado, pretpostavila sam ja to, al sam htjela napisat nek se zna, u slucaju da npr. ti poludis, dosta ti je posla, grada, svega, uzmes zenu za ruku i odvedes ju u acapulco na 5. hani mun (a ona, navikla na takvo tvoje ponasanje naravno uvijek ima u pricuvi spakiran kovčežić da ne časite ni časa). pa ono, decki ostanu zbunjeni i u panici – a sta cemo sad mi? jasno je da si im ti puno prakticniji, ustvari se zato i nisam isla tuć s dju oko jelene ( =] ) jer sam si mislila – ma kud cu je dovlacit tamo kod sebe kad joj je dju prakticnija, nisam bas znala da je i ona u kukuruzistu :) nego, a kad se to drustvance vraca kuci? odma u nedjelju? to bi nam subotu navecer ostavilo kao jedino vrijeme za druzenje. jesu li javili onda djecaci kad stizu? bas vam se veselm ljudi. (i zavidim na koncertu, i ja bi isto!, al sta ces sad...)
dju 22.04.2003 u 14:20:34 profil autora
Lo, pa ti i ja pratimo trendove... znaš da na Zapadu elita živi u rubnim dijelovima grada, ili na selu, to samo naši papci misle da je fora imat stan na Zrinjevcu.
Da, svakako treba u subotu navečer neko druženje organizirati, samo je strašno što je to baš subota i što bircevi pucaju od gužve. Što mislite o Jabuci, nedavno sam bila i čak je bilo dobro, neki okej ljudi, ženskice u martensicama, frajeri u kariranim košuljama, Let 3 u zvučnicima. Taman za nas.
vlado 22.04.2003 u 14:24:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Sarajllije, definirajte se...
lollipop 22.04.2003 u 15:01:01 profil autora
da, jabuka nije los prijedlog (+imam neke flajere, valjda jos vrijede), i ja sam je imala u glavi. to ili mocvaru, ali tu subotu otpada jer je neki iron maiden party, sumnjam da nas profil to zanima...jabuka je ok, lijepo je vrijeme pa se moze bit vani, mirno pricat, druzit, pit, plesat, sve prema osobnom raspolozenju. mogli bi prije toga u Melin, zna se moc ulovit stol, a u centru je.
vlado 22.04.2003 u 16:55:58 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E Lolli da ti samo kazem da je sve OK, jer kako sada stvari stoje, iduci tjedan je prvi maj, pa se sve (ukljucujuci i moju) novine rade za - vikend!
Prema svemu sudeci, subota mi otpada. Za izlazak. Za ovu dvojicu nema frke, bit ce zbrinuti. Ako dolaze u subotu. Jer ako oni dolaze u nedjelju ujutro, ja cu ravno s posla po njih. Ideja dorucka kod Dju mi je sve primamljivija... To mi je zapravo jedina prilika da malo sjednem s Jecom, Johnnyjem, Zomrijem...
Poslije giga su opet ljudi na vama, jer ja moram, pogadjate, na posao.
A i Lolli, dovraga, kako da dofuram stonoteniski stol do tebe? ;)

Ali ja ocajnicki trebam odgovor na pitanje:
JOHNNY, ZOMRI, KAD DOLAZITE?
A i sta je s ostalima za gig?
simon 22.04.2003 u 19:09:04 profil autora
Cruzer i ja smo definitvno in za subotu, ako ima mjesta na gigu...daddy?

Postat ću ovu poruku na više topica, jer su otvorena bar 3 o budućim gigovićima!
simon 22.04.2003 u 19:10:33 profil autora
subotu, dakle, ili kad je već gig, čini mi se da je i sally tu negdje...
lollipop 22.04.2003 u 22:04:48 profil autora
"A i Lolli, dovraga, kako da dofuram stonoteniski stol do tebe? ;)"
kako pa kako?? dzep, glove department u autu, novcanik...snađes se vec nekako.. :)
waiter in his 60s 22.04.2003 u 22:15:51 profil autora
"glove department"

znam da je vjerojatno napisano u brzini ali lol
lollipop 23.04.2003 u 01:47:13 profil autora
uuups :) hihi
jeste, compartment, dasta...
volim se uveseljavat :)
dju 23.04.2003 u 08:18:15 profil autora
Samo sam htjela reć da se osjećam prilično usamljeno u ranojutarnjim satima. Vi svi spavate ili radite, a ja se svako jutro okačim ovdje oko pola osam-osam i čekam oće netko doć. A vas nema.
Baš mi je mene žao :(
johnnykola 23.04.2003 u 10:39:55 profil autora
sta je bilo!? reci!
definitivno.
dolazim busom u nedjelju ujutro oko sestice.
nazalost, sam.
cheers!!!
johnny
dju 23.04.2003 u 10:44:24 profil autora
dođeš u Zagreb, onda sjedaš na bus Cro Airlinesa, koji svakih pola sata s autobusnog kolodvora kreće prema aerodromu. Voziš se do kraja, na kraju je konac, na koncu konca smo Jelena i ja, krmeljave i bunovne te grlimo i svi dolazimo k meni. Je l to okej?
johnnykola 23.04.2003 u 21:48:33 profil autora
sta je bilo!? reci!
ok!
dju 23.04.2003 u 22:05:33 profil autora
Vlado i ja smo se dogovorili da on sačeka Johnnyja i ondak se zajedno upute k meni. Ako ima još zainteresiranih, ja se veselim. Kad je bal, nek su svi želuci puni. Cruzer, Simon, čime i kad vi dolazite?
simon 23.04.2003 u 22:51:47 profil autora
Dju,

Cruzer i ja dolazimo u subotu, spavamo kod best frendova i jaaaaako bi voljeli upoznati više vas, koji ne dolazite na gig.
Ili DOLAZITE??

Recimo, neka cuga ili nešto?
Ili ćete doći u Heinzlovu, bilo bi GREAT!
dju 23.04.2003 u 23:00:18 profil autora
SIMON, prvo prigovor: podmetnuo si u profilu adresu koja ne funkcionira!
Drugo, ja se po svim topicima rastrubila o domaćem doručku, što vrijedi za sve, a pogotovo za vas putnike.
Treće, imamo neki forumaški poludogovor za subotu navečer u Jabuci, nadam se da će do petka otpast taj prefiks "polu".
Jelena i ja smo za, Vlado ne može, još je jedino Loli dala potvrdan odgovor. Ostali spavaju na ušima.
goldietrickz 24.04.2003 u 14:38:02 profil autora
a ja?budem ja u ekipi?ma ne znam ni sam ocu li imat igdje pristup netu pa potvrdit svoj dolazak...ako sam u ekipi evo moj broj pa smsajte(nadlezni):
0917691131.eto.i u sl.brodu nema NIJEDAN internet kafic.NIJEDAN!!!kada sam odlazio bilo ih je desetak...tuzno.zato me i nema cesto na forumu.:(
pozdrav svima
vlado 24.04.2003 u 14:42:25 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
JOHNNY - ja te čekam na kolodvoru, čut ćemo se, ali ne idemo busom, nego će nas trznuti moj bratić do Dju...
Dju, računaj još jedna usta.
Vidimo se.
sally 24.04.2003 u 16:12:30 profil autora
evo da i ja potvrdim dolazak na gig. kod dju, na zalost, ne mogu, ja i ec imamo tjelesni, po prvi put ne eskiviramo, frka nam je za potpis. nisam sigurna za cutea, al ja moram ic na to. subota navecer - moze! idem u 8 u kazaliste, pa bi se drustvancu pridruzila poslije. jedva cekam upoznat putnike..
jelena 24.04.2003 u 17:09:13 profil autora
hej, ima li ko od vas slobodnu subotu. prije podne. a da je raspolozen da doceka sputnika na autobusnoj? ako ne, da se drukcije organizujem :[
johnny, koliko dugo ostajes? ponedjeljak?