Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
johnnykola 24.04.2003 u 18:49:37 profil autora
sta je bilo!? reci!
ponedjeljak - osupnuto, osupnuto. gogo kupio tri vagona stocne hrane. salim se. u ponedjeljak bih morao vodati talijane s divjakom i ljudima iz obrazovanje gradi bih po sarajevskim gudarama i planinama. ali pokusat cu to eskivirat. ti ostajes jos u ponedjeljak?
cheers!!!

Izmjenio - johnnykola u 24.04.2003 18:52:51
waiter in his 60s 24.04.2003 u 20:37:48 profil autora
i ja mogu u subotu navečer
dju 24.04.2003 u 21:05:02 profil autora
Jelena, Zumbulica mi je javila da te moze docekat i bit s tobom do 4, a onda bi bilo idealno da se uvališ u bus Croatia Airlinesa koji svakih pola sata kreće s autobusnog kolodvora na aerodrom, jer cu ja i onako biti na aerodromu oko pet. Sta kazes?
I dajte ljudi da ubacimo Goldia na gig. Red je. Ko zna kad ce covjek opet doc iz Skandinavije.
cruzer 24.04.2003 u 22:58:24 profil autora
Mislim da je jedini način da ju naša class valediktorijan,iliti dju, posalješ otvoreno pismo daddyu is there another way...
vlado 25.04.2003 u 13:00:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Pa zar nije Goldie bio uracunat?
dju 25.04.2003 u 16:12:59 profil autora
Prije nego što je Goldie uskrsnuo (sukladno blagdanima), već su se prijavili Jelena, Johnny, Cruzer, Simon i Sally. Ali, ne brinem ja. Svi znamo da je Daddy meka srca, neće on moć odbit Goldia.
simon 26.04.2003 u 00:03:52 profil autora
Ok, ekipa, laku noć, vidimo se u nedjelju!

Predlažem da se malo ranije nađemo u kafiću ispred Rupe, saaaaaay u 12?
Bilo bi mi jako drago, since smo Cruzer i myself doista bukirani ostalo vrijeme (koliko to mogu biti ljudi koji svoje extremely drage ljude nisu vidjeli već neko vrijeme)!

Bye!
simon 26.04.2003 u 00:07:38 profil autora
i Dju, nikako ne mogu promijeniti mejl adresu u profilu, ne znam šta mi bi da sam preskočio jedan malecni dio,
dakle timing@ri.hinet.hr je adresa.
Silly me.
lollipop 26.04.2003 u 01:42:05 profil autora
e, a kad je uopce na kraju to druzenje? sva sam izgubljena, a ovaj vikend sam bas rasprodana, a opet nikako ne zelim propustit druzenje. sta je s goldijem, kad je on u zgbu? znaci, cruzer i simon nista u subotu navecer? do kad ostaje johnny, ili ti kad krece doma? ajde, udovoljite mojoj znatizelji!
dju 26.04.2003 u 09:32:02 profil autora
Ajmo se naci u devet u Melinu. Nagađam da će biti gadna gužva, ali neka to bude mjesto okupljanja, pa cemo dalje vidjet. Možemo i u Kroli nešto popit, pa u Jabuku.
Jelena i ja ziher dolazimo, rekli su i Waiter i ZV da bi mogli, Electro Cute sigurno, Vlado vjerojatno kasnije. Ne zna se dokad Johnny i Jelena ostaju. Ovisi valjda o tome koliko ćemo im se svidjet.
sally 26.04.2003 u 10:54:15 profil autora
sou, pipl, ja i dinar smo u kazalistu od osam do ne znam kolko. we'll keep in touch mobicima pa ce mo se iskoordinirat vec nekako. a sta je s trixyjem? zumbul je javila da nece, darko je obavijesten via mail, simon i cruzer? jel oni dolaze veceras? gospodnetic?
goldietrickz 26.04.2003 u 18:57:37 profil autora
tu sam ljudi!u zg.e sad jel idem il ne idem?i kako cu ja to znat?mozda da odem u neki internet kafic u zg?:)))
e dju glede skandinavije...tko zna kada cu se opet tamo vratit...:(sad ide milijun papirologija,ambasada i ostalih sranja.al da ne davim.znaci ja sam sutra na gigu?u 12?i gdje je zborno mjesto?znam da pise negdje na forumu ali nemam bas puno vremena za trazit to,pa ne bilo vam zapovijedjeno.moj mobitel je otvoren.:) 0917691131.tack!:)
dju 26.04.2003 u 19:44:47 profil autora
Daklem. Večeras u devet kod sata. Sigurno dolazimo Jelena, Electro Cute, Lollipop, Dip, Zv i ja. Goldie i Vlado malo kasnije. Dinar i Sally čim završi predstava. Waitera pokušavam dobiti telefonom da ga obavijestim, ali se ne javlja. Sad ću nazvati Gospodnetića.
dju 27.04.2003 u 21:51:21 profil autora
kotrlja se prema kraju vikend u kojem

- je Lo otkrila da su ona i Dip ljubavnici
- su Sally i Dinar u nama probudili uvjerenje da su i oni ljubavnici (pa čak je, potkraj vikenda, i Cute počeo u to vjerovati, mada je on naivan, i misli da su svi samo prijatelji)
- su Cruzer i Simon ne skrivali da su ljubavnici
- se pokazalo da Nikola nije malen i da ne nosi naočale
- je Jelena otkrila Zagreb, a mi Jelenu
- je zv saznao da se ljudi ševe i u braku, a neki čak i svakodnevno
- sam ja rekla da sam trudna
- se Waiter nije javljao na telefon
- je Zumbul proslavila rođendan
- je Goldie obznanio da ostaje među nama još pola godine (uz uvjet da upamtimo da mu je rođendan 15. 3. te mu tog datuma nešto poklonimo)
- Trixy Jeleni uoči Vaskrsa pokazivao katoličku Katedralu
- je Vlado otkrio da je zaslužan što su Pipsi prvi na Ceneru
- Cute pobrao simpatije na račun svog dječačkog šarma i nove frizurice
- je odsviran najbolji koncert u rupi pred slušačima (svi smo se ježili od ugode)
waiter in his 60s 27.04.2003 u 22:28:20 profil autora
isuse, pa ti se forumaši bave samo seksom lol

čestitam, dju
cruzer 27.04.2003 u 22:48:10 profil autora
Dju lijepe li analize! Dosta je tih ljubavnika, neki se eksponiraju neki ocito još ne, s naglaskom na još. Saznali smo da će naša dju uskoro od mršave simpatične postati gravidna simpatična, to je nešto .... Ma super je spojit lice i post. Meni su neki ljudi (nemojmo ovdje neke stvari zamijenit iliti krivo protumačit , to je / vi ste group vrlo simple simpatičnih )skroz drugačiji nego kako ih doživljavam kroz postove . Al to je super, više je zanimljivo. Vlado nas je počastio jednom evri dej spoznajom, pa se malkoc iživcirao. Daddy je ispričao super vic o Gallu. Bar je meni bilo ful smiješno. Dinara recimo i poznam i imam pitanje , jesi se ti bavio nekim sportom dok si bio u Rijeci? Pali su i neki poklončići , kapa dolje! A šta sad? pa nadam se da je 12.06. naš sljedeći spoj. Ak nešto prije ne uleti, ne znam baš sta bi moglo, al eto.
JA sam očekivala i Waitera u DADI,al eto vidit ćemo se već.
Mislim da sam gig i ne moram posebno okarakterizirat, ajm trild.Starije pjesme su zvučale skroz novije.Ne bi sudila pa rekla da su zvučale bolje, al Na super dobar način bile su novije . Ja sam još pod dojmom pa mi ni rečenice nisu nešto pitke, tek jasne.

P.S. Daddy mail mi je nikica.filipovic@ri.tel.hr pa sredi kad stigneš. thnx

Izmjenio - cruzer u 27.04.2003 22:54:26
waiter in his 60s 27.04.2003 u 23:30:04 profil autora
"JA sam očekivala i Waitera u DADI,al eto vidit ćemo se već."

joj, tako mi je žao što nisam došo da bi
si mogo glavu čekićem rascopat...
lego sam u rano jutro nakon noći štrebanja
za ispit u utorak, a onda je još i kiša seruckala i, eto, jebi ga...

mamo dju, nemoj misliti da ti se namjerno
nisam javljao - kod nas ti je preko vikenda
uvijek neko onlajn, a mobitel odbijam nabavit
jer ne volim bit dostupan staroj
lollipop 27.04.2003 u 23:36:07 profil autora
- je Lo otkrila da su ona i Dip ljubavnici
ne znam zasto je ovo moralo biti prvo? i nisam ja otkrila nego je dju lijepo pitala. pa ta prica traje 3 i pol godine, ja sam i zaboravila sta znaci nesto drugo. dobro, ajde, bas u vrijeme naseg prvog forumskog upoznavanja smo dip i ja imali eksperiment zimmer freia (da malo oladimo od svađa), al trebao je samo jedan london da se stvari opet posloze na mjesto. kako ono ide..kad nesto nemas, shvatis..............
ali sally i dinar ima da se izjasne, ko sto dju rece, samo je electro ovdje naivan :)
jelena 28.04.2003 u 00:57:52 profil autora
dju, pa kako si uspjela izmislit ovoliko stavki. sta je ovo, covjece? pa, tebi se ne treba nist govoriti. odmah obznani sve... :)
dju 28.04.2003 u 08:58:43 profil autora
Vlado je već nekoliko puta ponosno konstatirao kako na našem forumu nema banalnih tema, pa čak ni seksa.
Pokušala sam samo dokazati da to što seks ne spominjemo, ne znači da ga nemamo.
Ševili!
dinar 28.04.2003 u 09:57:05 profil autora
i meni sally kaze da sam ja senzacionalist! hehehe....samo da nas ne uoce scenaristi i reziseri onih meksickih sapunica jerbo cu morati pustiti brcice i razmisljati naglas dok je netko u istoj sobi sa mnom...
A sto se informacije tice, mucite svoje mozdzice i nagadjajte, tako je sladje...hehe...
dinar 28.04.2003 u 10:01:30 profil autora
cruzer...skijanje, plivanje, vaterpolo i rukomet...zadnjim se jos uvek bavim. Danas mi je zadnja utakmica, dres ide pod krov dvorane...
trixy 28.04.2003 u 11:17:52 profil autora
zanima vas kako izgleda jelena?
zumbul napokon otkrila svoj identitet?
trixy iza digitalnog fotoaparata?

za to i još više o (nekim) junacima ove priče, klikaj na link:

http://www.meritasweb.com/trixy/jelena
zumbula 28.04.2003 u 11:33:32 profil autora
Ha, ha mogla bi si promjeniti ime u bumbar. Cute je vjerojatno pomislio da je Jelena došla s mamom na Trg.
sally 28.04.2003 u 12:32:08 profil autora
sta ste mi to od najboljeg prijatelja napravili? zovem ga na telefon i on me krene zajebavat.. o, electro cute, ne daj se, ne vjeruj im nista!

ajde ja sam vec mislila da zubmul zpravo ne postoji, da se to trixy poigrava s nama.. :-)
danas idem razvit svoj dio slika, javim vam sutra di su.
stvarno zanimljiv vikend.
ja bi opet

Izmjenio - sally u 28.04.2003 17:31:49
zv 28.04.2003 u 12:32:31 profil autora
to do: svaš
osim toga sta ne bi bilo paradoksalno (jos jedan!) da ljudi koji nemaju privatan zivot imaju seks. s bilo cim ili s bilo kim.
vlado 28.04.2003 u 13:32:50 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne znam sta vam je s tim seksom. Ja to redovno radim.
Mislim, najveca prica je ta da je Dju odvela na klopu Jelenu iz Banjaluke i Johnnyja iz Sarajeva na pizzu. Gdje? U Rubelj! Ha ha ha ha
lollipop 28.04.2003 u 13:36:49 profil autora
hvala vlado.
znam da ti sad nemas pojma zasto, al nije bitno. napokon neko vedar.
a nis, sad ne moram vise napisat recenicu zbog koje sam dosla.
jelena 28.04.2003 u 13:48:44 profil autora
u rubelj? hm :[ ne kontam. pojasnjenje?
vlado 28.04.2003 u 14:21:11 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Pa gle, ako idete jesti, nije bas najlogicnije da bosance vodis na cevape, buduci da oboje jedete bolje cevape od nas. A u Rubelju NE JEDES pizzu, jer je katastrofa. Nedaleko od Rubelja je Dvojka, odlicna pizzerija. Eh Dju, Dju...
A nekakvi zagorski shtrukli ili slicno?
Al dobro, ovo se zajebavam...
Jelena, jesil pojela pizzu do kraja? Eto vidis...