Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 ... 5 6 7 8
 
arhimed 19.06.2003 u 01:56:55 profil autora
na www.wahwah.co.yu je prije dan-dva objavljena recenzija. koliko vidim iz uvoda, radi se o panegiriku, a album je proglasen albumom mjeseca (pa je i logicno da se radi o panegiriku, op.a.).
Tonci 19.06.2003 u 21:25:37 profil autora
Josh - s Ozzyjem je sve ok, dobro se čovjek provodi u životu. Trenutno je na odmoru u Parizu sa svojom dragom.
marsovac 20.06.2003 u 13:24:54 profil autora
Jel' vas trojica pričate o "onom" Ozzy-u, što je slupao šank jer mu nisu dali pit poslije 02,00?
zomri 10.07.2003 u 23:52:32 profil autora
na terapija.cjb.net osvanula je zakasnjela recenzija D&R. ne znam zasto im je ovoliko trebalo, ali znam da je recenzija vraski dobra.

evo jos nesto:
Jergovic: "...A od ove takozvane rock muzike slusam malo toga. Odlicni su novi Pips,Chips&Videoclips , a nedavno sam, putujuci u Rijeku, preslusao i novu Metallicu -- cisto da cujem cime Amerikanci u svojim dreteljima i omarskama muce ljude." (sutrasnji Dani)
hajd dju sad reci da je jerga povrsan
waiter in his 60s 11.07.2003 u 00:27:20 profil autora
aj da se neko konačno i svadbasa sjetio

Izmjenio - waiter in his 60s u 11.07.2003 0:28:32
zumbula 30.12.2003 u 10:31:49 profil autora
U novom feralu Hrvoje Prnjak između ostalog je napisao i

'Dubravko Ivaniš i njegovi Pipsi nisu bili ni pod kakvom zabranom (nadovezuje se na zabranu Bahatija na htv u), ali njihov izvrsni novi album(definitivno album godine u ovdašnjoj konkurenciji!), također sa skromnim tržišnim rezultatima, pokazao se prevelikim zalogajem za derogirani ukus publike nenavikle na slojevitost pop izraza, odnosno raznovrsnost zvučne slike kakva je ponuđena na Drveću i rijekama. A to nas opet vraća na već locirani problem: Naime izvođenje ovakve glazbe nije baš najprimjerenije za ljetne scene na otvorenome, pa se postavlja pitanje hoće li svi koje bi to moglo zanimati uopće imati priliku i uživo čuti ovaj materijal, koji su kritičari britanskog glazbenog magazina Mojo počastili s tri (od mogućih pet) zvjezdica. Uostalom, s istim se problemom terenske prezentacije susreću i odlični Bambi Molesters koji su koncem godine objavili reizdanje rasprodanog prvijenca 'Dumb Loud Hollow Twang...'