Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
> Ostalo > KLUB
1 2 3 4
 
zumbula 30.10.2003 u 09:14:06 profil autora
Mh,da, dju je na koncertu skakutala, pa kad bi se Krešo odmaknuo malo je više skakutala, ali, ali kad sam se sjetila svoje frendice koja je na vlastitoj svadbi(onoj tipičnoj, jedi, pij, urlaj, pa povrati) izvodila strahovite vratolomije u osmom mjesecu trudnoće, skakutanje drage nam dju stvarno nije zabrinjavajuće..to što je mali kasnije čagao..to je stvar izbora ništa drugo...
sadrzaj je izmijenio/la - zumbul u 30.10.2003 u 09:14:37
trixy 30.10.2003 u 09:38:21 profil autora
uskoro fotke od jučer na starom linku!
za one koji nisu još uspjeli zapamtiti:

www.meritasweb.com/trixy/krovovi
dulce 30.10.2003 u 09:53:29 profil autora
vienna calling...

I'm back i slinim k'o blesava. uspjela sam se strucno prehladiti u lepom gradu zagrebu. sad samo na brzinu da javim da sam sretno prihajala i da se zahvalim jos jednom na super druzenju i na pracenju na kolodvor. fakat sam uletila u zadnji sekund i onda kako voz krenu, nesto mi ostade nedoreceno pa sam pocela mahat' k'o mahnita. mrnj. mrzim rastanke. zumbulici velika hvala na cdovima, dopingovala sam se chavelom i lilom sve do beca. ostalima jedna velikacka pusa, pa se tipkamo uskoro kad odradim sta konstruktuvno na poslu pa budem mogla ponovo postati u toku radnog vremena. tad mi najsladje.
trixy 30.10.2003 u 09:57:58 profil autora
baš mi je jaaaaaako drago što smo te upoznali, dulce
sally 30.10.2003 u 12:33:56 profil autora
e. da ne bi bilo da samo dju sanja cudne snove.
dakle. dan poslije koncerta u akvarijusu, sjedi moj brat pred kompjuterom i gleda tv. i prikazuju koncert. umjesto daddyja, bare. umjesto zagreba i akvarijusa, london. i ja u undergroundu bjesomucno trazim sloane street jer ste tamo svi vi. onda to nekako prestaje bit tv prijenos... (?)
a u lutanjima undergroundom nalijecem na vlak u kojem je dulce s nekom frendicom i ja joj masem.
kao, ide ona u bec.
london undergroundom.

moram se pocet ranije dizat.
Depressed 30.10.2003 u 13:42:34 profil autora
Lolli, koja ne moze do interneta vam porucuje: dragi moji koji dolazite danas u krovove, bilo bi super kada bi tko hoce i tko posjeduje donio slicice i isjecke dragog benda, jer radim mapu. Za krovove, jasno. Pa vi koji dodjete, pitat cu vas jos nesto, ali treba prvo provjeriti sa sefom. Hvala.
vlado 30.10.2003 u 14:25:08 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Bash je bilo fino u Krovovima jucer...
Dju je briljirala. Npr. otvori Mojo, vidi recenziju i veli: "Malo mi nekako!"...
Ili, pratimo Dulce na kolodvor, i onak stizemo u zadnji cas, pocinjemo trcati.
Nagradno pitanje:
Tko trci najludje po mokrim stepenicama:
a) Filip
b) Electrocute
c) ja
d) Dulce, koja putuje
e) trudna Dju

Iole bolji poznavatelj situacije zna odgovor.

Jako mi je drago da smo upoznali Dulce.
Nadam se opetovanom vidjenju.
zumbula 30.10.2003 u 14:33:10 profil autora
Daj neko teže pitanje.
vlado 30.10.2003 u 14:44:50 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
OK, pazi sad:
Dakle Daddy odlazi iz bipija, a za njim stigne povik: "Nemoj nas sutra (utorak op.a.) osramotit!".
Povik upucuje:
a) Filip
b) Vlado
c) trudna Dju
d) Bosko Petrovic
zumbula 30.10.2003 u 15:07:37 profil autora
Jooooš teže hoću.
zv 30.10.2003 u 15:18:24 profil autora
to do: svaš
e da ne bi bilo da dju sanja snove.
mala zubica moja (a svi je znate :)) ima tu barijeru prema pipsima. i onda sinoc sanja da vozi veliki bicikl (ja naravski objasnjavam da je to moja astralna projekcija sto ona s gnusanjem odbija) i ide prema nekamo odakle se cuje "postar lakog sna"! stislo-stislo!
vlado 30.10.2003 u 15:19:30 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Hm, koje je marke bicikl? Rog?
:)))
dju 30.10.2003 u 16:28:37 profil autora
Samo se vi sprdajte sa mnom... ko da mi je malo što me Krešo po doma ismijava zbog činjenice da je on bio na popisu za upad na koncert, a ja nisam...

Nego, pitam ja Trixyja jučer: Oćete doć svi k meni doma kad rodim bebu?
A Trixy veli: Je li to ono kad se mora donijeti sto maraka?

dulce 30.10.2003 u 17:21:44 profil autora

sadrzaj je izmijenio/la - dulce u 30.10.2003 u 17:22:57
dulce 30.10.2003 u 17:22:13 profil autora
e kako je tek meni drago. shega je to kad komuniciras na slijepo skoro svakodnevno s ljudima i onda ih jednog dana i vidis. i oni tako divni. ja danas saznala da je istu vecer kad je bio koncert, dubravka ugresic imala citanje u becu. ne nije mi zao, samo ne kontam sto se sve dobre stvari moraju desavati isti dan?!
ej sally, koliko sam vremena jucer provela u vozu nije ni cudo sto sam jednog momenta skrenula s kolosijeka u tvoje snove. ma ti si prorocica, idem u london, al u februaru, malo si uranila. samo ne znam hocu li sresti tamo tvog brata, tebe ili pipse mozda?! ovo je k'o ono kad ti gledaju u soljicu od kafe i kazu - imas put...
draga dju, gledala sam danas sta je onaj moj poljak prevodio nasla sam wrobleswskog i bierezina. evo ti ovdje link za knjizicu.
Link
ak te zanima vise mozemo preko maila.
sadrzaj je izmijenio/la - dulce u 30.10.2003 u 17:28:16
trixy 31.10.2003 u 10:19:58 profil autora
dju, ne možeš cute-a i waitera, pa si mene našla ;o)

da ne zaboravim: fotke od KLUBA sinoć, s predstavljanje GORDOGAN-a su na sljedećem linku

www.meritasweb.com/trixy/klub
trixy 31.10.2003 u 12:28:50 profil autora
imam potrebu se ispričati za sinoć, što sam onako brzo otišao. naime, hvatala me migrena, a tada na mene pogubno djeluju zatvoreni i zadimljeni prostori.
a bilo je jako zanimljivo...
filipe, sretan put doma i dođi u Koprivnicu
vlado 31.10.2003 u 16:28:18 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Bilo je dobro.
Morsky me satjerao u mishju rupu.
morsky 31.10.2003 u 16:46:47 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
nisam.
lollipop 31.10.2003 u 17:46:55 profil autora
bilo je odlicno.
volim vas slusat, osjecam da ucim, upijam, u svakom slucaju, puno korisnije od mnogo cega na sta sam morala gubit vrijeme.
fakat sam sretna. ovo je tocna manifestacija onoga sto sam cijeli zivot prizeljkivala. i najbolja stvar je sto sam part of it.
ostali, nemojte se ustrucavat, nemojte si uskracivat. ako vam je zbog neceg bed. nema bit zbog cega. it's easy

sadrzaj je izmijenio/la - lollipop u 31.10.2003 u 17:47:42
morsky 31.10.2003 u 20:18:45 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
sutra je Denis Kuljiš, da ponovim.

upitao sam jučer e.cutea da li je netko sa njegovog faksa(novinarstvo) zainteresiran čuti jednog od najvećih novinara/urednika današnjice na ovim prostorima.

rekao je da su njegovi kolege nezainteresirani.


kako nam se to dogodilo?
Filip 02.11.2003 u 21:45:48 profil autora
baš je super biti u klubu!
potpisujem to što je napisala lollipop. isto to sam ispričao vladeku kad smo stigli doma. ljudi vi ste prava škola. mogao bih vas slušati cijeli dan i cijelu noć. i učiti.
velika mi je čast što vas znam. neopisivo mi je drago što sam bio u krovovima.
hvala!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
darko 03.11.2003 u 22:23:45 profil autora
a paz' vamo: Link
arhimed 05.11.2003 u 00:32:01 profil autora
6.11. - KLUB - Štef Bartolić i Danijel Šuljić pričaju o crtanim i ostalim filmovima od 21.00


danijel je lollipopin brat, zar ne?
dju 05.11.2003 u 12:38:29 profil autora
Tošo otpao? Skinuta je najava, pa ne znam što bi to drugo moglo značiti osim da se vidimo tek sutra na Štefu i Danijelu (koji jest Lolličin brat).
lollipop 05.11.2003 u 12:38:41 profil autora
je, daniel je moj brat. dodjite dodjite u cetvrtak, bit ce veselo. jedan dugonja, jedan debeljuskasti i nekoliko crtica!
evo vam savrsene prilike da probijete led! i vidite kako to svjetsko cudo izgleda...
lollipop 05.11.2003 u 12:39:52 profil autora
a jesi me prestigla! hih
da vidimo se na danIElu i stefu.
vlado 05.11.2003 u 15:50:57 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Nije Tosho otpao.
electro cute 06.11.2003 u 10:23:10 profil autora
odite na triksijevu stranicu da vidite kako sam ga ljepo usliko!!!
sally, požderi se od muke!
nikad nečeš bit dobra ko ja!!!(plus razgovaraćemo o objavljivanju mojih fotografija na tvom sajtu)

lolli jako mi je žao što neću bit večeras gore, aldogovorio sam se već i kupio karte za mancea u močvari. izgleda da se nastupi tvoje familije uvijek preklapaju s njegovim (vi predgrupa stampedu, ak se sečaš).a najtragičnije je što je ovo (uz edu) najzanimljiviji klub (po imenima) do sada.
sorry
sally 06.11.2003 u 12:57:58 profil autora
e. ja imam autoskolu od 19 do 21, a onda s kjutom na mancea. i meni je jako jako zao.
a ti kjuti... ni rici, jesi cuja, iman jos 48 neobjavljenih tvojih fotografija (a ne bi tija daih objavin, viruj mi, muhahhahahaa), ne izazivaj. nes me nikad stic!