Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
linda 27.10.2002 u 22:13:21 profil autora
ahm...kaj rec o tom liku? il ga volis il ga ne volis. ja spadam u ovu drugu skupinu. al glavno da je koncert u nasoj metropoli odavno rasprodan...zalosno
zumbula 29.10.2002 u 08:29:23 profil autora
Evo ja ga volim i tu se nema kaj za reči ima puno žalosnijih stvari od toga kaj je rasprodan njegov koncert.On je pozitivan lik patetikus. No o njemu bolje da pričaju objektivni tipovi a ne mi kaj ga volimo i ne volimo. Ima li ko ravnodušan?
dju 29.10.2002 u 13:56:53 profil autora
Nije mi drag. Užasno predvidiv, uvijek ubada tamo gdje je najmekše, prodan je i nervira me svatko tko misli da je on zapravo veliki umjetnik i prije svega pjesnik, da ga politika ne zanima i da je silno širokogrudan i velik. Ne mislim da je netalentiran, samo mu ne bih dizala spomenik. On uvijek kaže nešto što je vrlo okej, s čim bismo se, eto, svi morali zdravorazumski složiti. Malo mi je ljigav. I nek mi netko objasni kako je mogao dovest Severinu na svoj koncert? Pušila sam ga sve do vlastitog kasnog puberteta, ali tko nije bolovao vodene ospice?
jelena 29.10.2002 u 16:26:59 profil autora
voljela bih otic na balasevicev koncert. drage su mi neke njegove pjesme, narocito album 'marim ja'... i... tako...
severina kao gost na njegovom koncertu. to mu je kod mene dalo minus, ali jos uvijek nije u crvenom.
posljednja tri albuma mi nisu bas nesto.
knjige su mu ok.
zumbula 29.10.2002 u 17:06:32 profil autora
jes marim ja je fakat najiskreniji album osjećam da nije forsiran i napikavan.Severina na koncertu to su neki drugi razlozi ali nema crno bijelo. NEEma. Nije ni zdravo.
sally 29.10.2002 u 17:56:24 profil autora
ja ocito padam s marsa, al sta severina, na kojem koncertu?
zomri 29.10.2002 u 18:47:20 profil autora
Svaki onaj koji ode na više od jednog maratonskog 5-satnog mjuzikla (ne koncerta, jer taj lik ne zna šta je to) spomenutog Pjevača Tekstopisca kompletni je debil!!!

Eto.
zumbula 30.10.2002 u 11:46:22 profil autora
Of kors. Ja debilana isključivost ciglana.
Hadzo 30.10.2002 u 16:10:02 profil autora
Meni je Djole slaba tocka, jos otkako sam bio klinac. Vi recite sto god hocete, ali cinjenica da on puni Dom sportova dva dana zaredom je ohrabrujuca, zastrasujuce je kad to cini jedan Thompson.
lollipop 30.10.2002 u 21:48:43 profil autora
upravo
johnnykola 31.10.2002 u 19:00:48 profil autora
sta je bilo!? reci!
upravo - br.2
zomri 10.11.2002 u 18:35:45 profil autora
Ma u pravu ste vi...al samo djelimicno. Najbolje bi bilo kada bi to cinio jedan Edo Maajka recimo, ili bar Pipsi. Am I right???

...u potpisu obicno ide nesto pametno...
Hadzo 13.11.2002 u 17:45:45 profil autora
Da, u nekoj paralelnoj stvarnosti Balasevic bi svirao intimne kantautorske prostore a Pipsi bi bili stadionski band koji bi bacao tinejdzere i ostale u euforiju. Tko zna, mozda bih u toj paralelnoj stvarnosti i ja imao redovan sexualni zivot...
dinar 28.11.2002 u 23:14:07 profil autora
Iako kasnim 15 dana, odgovaram kao da me je sad netko pitao. Kao mulac zaludjen njime, pogotovo veselim pjesmicama, nikad nisam bio dovoljno patetican da bi uzivao u baladama, onako kako drugi uzivaju. Valjda zato sto sam povrsan.
Prica on nase price, svacije price, prica puno i svaka mu cast. Politikom i treba da se bavi jer kao sta kaze sa koncerta u SAva centru, ne treba se micati(u njihovoj zemlji, ali i kod nas je tako!) jer kad se jedan pametan makne, na njegovo mjesto odmah uskoce 3 idiota. Bio je manipuliran dosta, ali ima on jedno jedino stajaliste i toga se drzi kao pijan plota. Jeben mi je lik, ostario je i malo se razvodnio i svjesno se komercijalizirao sto pokazuje i sa ovom severinom. Kao sto je riper jednom rekao, kad vise ne ide treba se povuci, bez obzira na staru slavu i naviku. Haug!
electro cute 02.12.2002 u 12:05:32 profil autora
balašević? šta je to? jel se to jede?
dinar 02.12.2002 u 19:36:21 profil autora
Ne, electro, to ti je novosadski kantautor...pa boze, citaj postove prije i pogledaj pod kojim podnaslovom foruma je...
electro cute 03.12.2002 u 09:44:39 profil autora
aha, joj stvarno
a šta je to novi sad, to nekakav magazin ko fiktivno novo vrijeme
ja sam iz prve generacije nepijonira i mogu reć da mi je stvarno žao što ne nosih maramu i kapu. šmrc.
dinar 03.12.2002 u 15:19:12 profil autora
Novi Sad je navodno jako lijep gradic u Vojvodini za koji bis trebao znati iako nisi iz generacije pionira...ili se nepijonirima tolerira nepismenost?
zumbula 03.12.2002 u 15:50:31 profil autora
Mislim da cute zezucka.
dinar 03.12.2002 u 18:55:58 profil autora
znadem...
electro cute 04.12.2002 u 09:53:10 profil autora
da,da,da. geografska nepismenost da.
inače jedan me tip pita di je makarska, rekoh mu to mjestašce je nekakvih 40 kilometara južno od splita, al možda i griješim u kilometraži, nikad nisam ima osjećaj za udaljenost,i općenito prostor a on će meni na to jebote pa to je u srbiji!!!!
ja sam pionir vegetacije.
Hadzo 06.12.2002 u 15:57:22 profil autora
Ovo ljeto isao sam u Novi Sad na Exit festival i frend mi je pokazao Balasevicevu kucu, iako on vec duze vrijeme zivi u Sloveniji, njegova obitelj jos je tamo. Stari od mog frenda je profesor na novosadskom sveucilistu i predaje Jeleni Balasevic. Eto, malo trivije za dosadno poslijepodne petkom. Cudno, kuca ko kuca, ima ih na desetine slicnih u istoj ulici, ali kad pripada nekom celebritiju odmah je nesto posebno.