Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zv 25.10.2002 u 14:44:23 profil autora
to do: svaš
Hm, otprilike ovako:
Sasvim nepotrebno i nepovodno jucer se u omanjem drustvu popilo pivo - dva (po osobi afkors) i sad, taj jedan decko koji svira gitaru, fakat uzme gitaru i pocne svirat. ono neke prvo straitse pa ga niko nije sljivio ni pet posto, pa onda neku daleku obalu pa se ljudi poceli zaderavat malo na neke brodove, nesto (ne pratim taj zanr) i ONDA. E ONDA je uzeo gitaru i poceo kling kling klang klang ... BOGA! Uglavnom zakon buduci da nitko od svih tih ljudi tamo ne ferma pipse ni pet posto. MIslim malo vise ali ipak klasika malo.
Pa sam ja napustio dogadjaj i malo razmisljao. Fakat, koje su najpopularnije pjesme pipsa? Zanemarite vase osjecaje i "znanje". Jednostavno: koje su najpopularnije pjesme koje znaju ono i mame i tete. Koje pjesme ste culi u kaficu ili koje sviraju vasi frendovi na ordinarnim tulumima?!? Bog, zv
oak 25.10.2002 u 17:52:59 profil autora
Po mojoj evidenciji;

Dinamo ja volim

a nakon toga

Poštar lakog sna i Plači su (vjerujem) najizvođenije pjesme Pipsa
zomri 25.10.2002 u 17:56:45 profil autora
U Sarajevu: definitivno sve iz pubertetli faze pipsa; Svaku noc sam pijan, Sex u skoli, Reci svim svojim frendicama ...



...u potpisu obicno ide nesto pametno...
linda 26.10.2002 u 18:42:07 profil autora
dinamo ja volim, nogomet, sex u skoli, bog...
linda 26.10.2002 u 18:42:48 profil autora
e da i postar i na putu prema dole...to dosta ekipe zna
simon 28.10.2002 u 18:15:30 profil autora
Okej, za reprodukciju Malene i Poštara gdjegod jest gitarica u điru dovoljno je samo poznavanje tri akorda (G, D i C). Čak, jednom sam čuo nekog tipa da svira i Dođi, vilo dođi na nekoj plažici. Što se tiče pjesama koje su popularne i, ono, radiofonične totalno, pa to su kao prvo (kronološki) Ljubav i vladar apsolutno svih tuluma, markiranja, bla, bla itd itd '98. bio je svakako Sex u školi, pogotovo ako ste član osnovnoškolske populacije, pa vam pojmovi poput: flomić, pernica, zbornica i ravnatelj i nisu toliko daleki (koliko, recimo, SEX!). Tako da tko je skužio Chemicalse, Prodigy, a ni Oasis mu mrzak bio nije '98., ma taj Pipse nije vadio iz walkmana. A mislim da smo svi više manje poslije toga odrasli, kao i sam bend, uostalom. Dobro, neka, o tome u drugim rubrikama. Ali ovdje me čisto boli p#$*a, jer ja sam svoj pubertetski hitić imao! K'o i svi ostali (kvazi)intelektualci na kraju stoljeća. Pozdrav!
jelena 28.10.2002 u 23:34:37 profil autora
kod nas su na radiju cesto 'ljeto '85' i 'placi'.
tristam 29.10.2002 u 07:20:15 profil autora
mislim da bi to bile: dinamo ja volim, nogomet, sex u školi, bog, poštar, te recimo plači. znam da sam ih dosta nabrojao ali mislim da bi to bilo to.
waiter in his 60s 31.10.2002 u 01:57:32 profil autora
na win-mx-u pod pipsima redovno uvijek
samo dinamo
žalosno zar ne
Hadzo 31.10.2002 u 15:24:31 profil autora
Fakat zalosno...Mozda se Ripper jos sjeca svoga prvog nastupa u Osijeku na stadionu kad su ih izvizdali za vrijeme izvodjenja Dinama...Meni osobno najgora pjesma Pipsa (jer ne volim Dinamo, pa ima neke logike) ali je fakat jedan od najvecih hitova prosloga desetljeca. Placi je jako izvodjena, a s posljednjeg albuma jako cesto sam cuo Sao Paolo, sto je cudno jer pjesma nije bila izbacena kao singl...
DanMrak 02.11.2002 u 20:21:53 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
pa....ako zanemarimo Dinamo...onda bi to bile: Nogomet,Sex u školi,i Malenu se zna dosta čut