Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
tristam 20.10.2002 u 01:33:46 profil autora
bez sumnje jedan od boljih filmova u zadnje vrijeme. apsolutno odlično!!!!!!
johnnykola 20.10.2002 u 12:12:37 profil autora
sta je bilo!? reci!
davno ga gledao i slazem se!
daddy 20.10.2002 u 15:02:43 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
pa di si se njega sjetio...sjećam se da sam očekivao odličan film, a dobio vrlo dobar.
nina 20.10.2002 u 16:22:32 profil autora
amelie je nesto najljepše, najtoplije, najnjeznije i najnenametljivije sto je filmska vrpca (a i mi s njom) ikad vidjela.
osim toga, audrey tautou je jednostavno prekrasna. jako volim ovaj film, pa mi oprostite na subjektivnosti.
jelena 20.10.2002 u 17:11:37 profil autora
simpatican film. dobro je ono kad amelie govori sta sve voli, pa izmedju ostalog i da posmatra izraze lica ljudi u kinima dok gledaju film. kad god odem u kino sjetim se toga.
airball 21.10.2002 u 13:17:28 profil autora
potpisujem da mi je ovo jedan od dražih filmova, a audrey tautou i dalje ne silazi s mog wallpapera na kompu. cura ima osmijeh snova ;-))

a jel skužio neko kako je meksikanac (i tvoju mamu također) pokušao kopirati pripovjedača i zamrzavanje kadrova, kao u amelie... po meni, neuspješno...

naravno, kao i svim lone wolfovima koji lutaju ovim prostranstvima, film mi se svidio zbog happy-end priče (svaka krpa nađe svoju zakrpu ;-)) ali i zbog poruke da svoju sreću sami odabiremo...
k'o što veli motorcycle boy: "život je loš, al izbor je tvoj... daj si sunce!"
dju 06.11.2002 u 16:56:24 profil autora
Film mi je bio gledljiv, ali previše slatkas, ona je preljupka, boje su jake, neodoljiva ljubavna/ljudska pričica. Film se raspadao od nastojanja da se svidi gledatelju. Nedavno sam gledala još jedan film s tom micicom u glavnoj ulozi (Bog je velik a ja malena), i opet me iziritirala ta kolicina nametljive slatkoće.