Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
leon 12.04.2003 u 15:49:31 profil autora
Ja san prilicno aktivan navijac Hajduka ali volim i Pipse. Volija bi da Torcida ima takvu himnu, a ne ona zavijanja Coce, Grdovica i slicnih...
Ne smeta mi sto su Pipsi snimili tu stvar ali mi je zao sto zbog toga manje sviraju u Dalmaciji.
Mislin da su s tom pjesmom najvise naskodili sebi u komercijalnom smislu. Istina, pocelo ih je "slusat" puno boysa koji inace nebi nikad poslusali pipse ali su izgubili i puno potencijalnih kupaca ploca u Dalmaciji. Ne mogu ni zamislit da dodjem u majici pipsa na utakmicu u Split...
Bilo mi je smijesno kad je neki igrac Dinama, mislin Polovanec, nakon napisa u novinama da idu u "Fontanu" di se pustaju narodnjaci rekao da on ne slusa narodnjake. Onda su novinari pitali njih par sta slusaju. Polovanec je reka: Nove fosile, Thompsona i Pipse, a najbolje pjesme su mu: "Kosulja plava" i "Dinamo ja volim" :)
Volija bi da Pipsi nikad nisu snimili tu stvar, ali ne bi ih zbog toga volija nista vise nego sta ih sad volim.
markos 13.04.2003 u 01:10:35 profil autora
Ma to sto Dalmatinci (nas dva smo eto iznimke...) zamjeraju Ripperu zbog Dinamo je volim je cista glupost. Covjek je napisao himnu svom klubu i napravio je to jebeno dobro. A uostalom, sumnjam da Ripperu takva publika i treba. Onaj tko ga nece/oce voljeti/slusati SAMO zbog DJV nije vrijedan paznje.